lasz adet olmak isteyenler,deneyin grn 'soan kr' mkemmel sonu veriyor.

zug

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2009
626
0
42
pko luyum,regl düzensizliğim var ilaçsız regl olamıyordum.ibrahim saraçoğlunun sitesinde soğan kürünü okudum ve denemeye karar verdim.sonuç harika
tamamen rahimi temizlediğini düşünüyorum.son 1 yıldır sürekli yumurtlama ve regl düzensizliğinden ilaç kullanıyordum.ilaçsız regl olamıyordum soğanı içene kadar.
2 ay önce içmeye başladım ilk ay biraz gecikti reglim ama bu ay tam hesapladığım gün de regl oldum.
tadı kötü ama denemekte fayda var
herkese özellikle pko lulara tavsiye ederim.
ayrıca benim prolaktin hormonum da yüksek onun içinde hayıt tohumu içmeye başladım
etkilerini buradan paylaşırım artık.

SOĞAN KÜRÜ
1 tane yemeklik orta boy soğanın dış kabukları soyulur 4'e bölünür ve 2 su bardağı kaynamış suyun içine atılıp 5 dk ağzı kapalı bir şekilde kaynatılır.ılık olarak sabah-akşam veya öğle-akşam olmak üzere günde iki öğün yemeklerden 10-15 dk önce içilir.

ilk deneme=adete 15 gün kala başlanır.
2.3.4....deneme=adete 10 gün kala devam edilir.

endometrium kisti olanlar,polikistik overliler deneyin bence eminim faydasını göreceksiniz ama düzenli kullanım şart bence!

evet bende kullanıyorum gerçekten süper bende tavsiye ederim..

ben endometriosizt hastasıyım ya bana yararmı :KK43: bende deniycem sğl paylaşımın için

kızlar ben 10 gun kala balsladım ve adet olunca 5 gun daha içilecek 2. adettensonra da 7 gun devam edılecek dıye bılıyorum dogrumudur?

ya bişey sorcam tadı nasıl kız neye benziyo şu yüzden soruyorum benim mide acayip hassas,yeni bişey denesem hemen midem kalkıverir ve sonunu anlatmiim.senağlama

guzel canım bende aynı senın gıbıyım ama umarım sende ıcıbılırsın

merhaba aekadaşlar ben aranıza yeni katıldım mesajlarınızı okudum yorumlar için sağolun.Bende soğan kürünü denedim maalsef adet düzensizliği yaşayanlardanım,banada iyi geldi yani tam zamanında olmasa bile 3 veya 4 gün gecikmeli oldum amalütealim yüksek çıktı acaba bununla alakası varmıdır.Bilginiz varsa paylaşırmısınız,şimdiden teşekkürler.

bende bugün başladım içmeye soğan suyunu
bi arkadaşımında adet düzensizliği vardı o içti şimdi günü gününe geliyor adeti

ben endometriosizt hastasıyım ya bana yararmı :KK43: bende deniycem sğl paylaşımın için

canım bence dene pişman olmayacaksın.eminim işe yarayacağına
kendimde etkilerini görmeseydim asla tavsiye etmezdim
bende her ay kist oluşuyor ve ilaç kullandığımda etkisi sadece o ay için geçerli oluyordu.sonradan tekrar adetim gecikiyordu ve tekrar ilaç kullanmak zorunda kalıyordum
çok şükür:nazar:son 2 aydır düzene girdi.

kızlar ben 10 gun kala balsladım ve adet olunca 5 gun daha içilecek 2. adettensonra da 7 gun devam edılecek dıye bılıyorum dogrumudur?

ibrahim saraçoğlunun sitesinde daha detaylı bilgi var canım
başlangıçta adete 15 gün kala başlıyosun.2.adetine 10 gün kala tekrarlıyosun.bu bir kaç ay devam ediyor.ilk etapta 15 gün sonrakilerde ise 10 ar gün içiyosun

ya bişey sorcam tadı nasıl kız neye benziyo şu yüzden soruyorum benim mide acayip hassas,yeni bişey denesem hemen midem kalkıverir ve sonunu anlatmiim.senağlama[/QUOTE

tadı fena değil canım umarım içebilirsinBen bir elimle burnumu tutup diğeriyle bir defada içiyorum sonra bir parça bişey yiyorum.
zor oluyor ama ilaç içmakten iyi bence.

merhaba aekadaşlar ben aranıza yeni katıldım mesajlarınızı okudum yorumlar için sağolun.Bende soğan kürünü denedim maalsef adet düzensizliği yaşayanlardanım,banada iyi geldi yani tam zamanında olmasa bile 3 veya 4 gün gecikmeli oldum amalütealim yüksek çıktı acaba bununla alakası varmıdır.Bilginiz varsa paylaşırmısınız,şimdiden teşekkürler.

canımbende ilk kullandığımda reglim 10 gün gecikmişti.ama çok yoğun kıvamı ve rengi farklı geldi.siyaha yakın.ve 8-9 gün sürdü.sonraki ay ise tam hesapladığım günde regl oldum ve rengi yine aynıydı.
lütein hormonunun yüksekliği bundan mı bilmiyorum ama zannetmiyorum.

13 gündür içiyorum adet düzensizliğim vardı şimdi reglime 1 hafta var ama bende pembe bir akıntı geliyor tam kanama değil leke şeklinde. bunu işe yaramış olmasına bağlıyorum.ağrılarım hafifledi ayrıca bakalım başka etkileri olacakmı bekliyorum..

13 gündür içiyorum adet düzensizliğim vardı şimdi reglime 1 hafta var ama bende pembe bir akıntı geliyor tam kanama değil leke şeklinde. bunu işe yaramış olmasına bağlıyorum.ağrılarım hafifledi ayrıca bakalım başka etkileri olacakmı bekliyorum..

bu lekeler adetin belirtisi canım.inşallah devamı gelir farklılıkları buradan paylaşırsan iyi olur.

kızlar ben pko ıcın ıcıyorum ama ne bı akıntı nede baska bısey var sadece cok lavaboya cıkıyorum.hayırlısı tabiii

kızlar ben pko ıcın ıcıyorum ama ne bı akıntı nede baska bısey var sadece cok lavaboya cıkıyorum.hayırlısı tabiii

canım öenmli ayrıntılar var. soğan beyaz olmalı ortaboy olmalı.çok soyulmadan sadece dış kabuğu soyularak yapılmalı.5 dk dan fazla kaynamayacak ve kesinlikle ılıkken içilecek ,her defasında taze yapılacak. 15 gün içilecek.birde en önemlisi her ne kadar iğrenç olsada severek içilecek.çünkü sevmeyerek yenilen içilen şeylerin biotermal resimlerinde olumlu enerji olmuyor.sevmek ve inanmak gerekiyor.
ben faydasını gördüm ve hayretler içindeyim.bunun sadece pko ya da adet düzensizliği değil onlarca rahatsızlığa faydası varmış..umarım faydalanabilirsiniz..

Ben denedım ama bana yaramadı yınede olamadım adet bılmıyorum neden amaıncır kurunu tavsıye ederım

slm arkadaşlar ben yeni katıldım aranıza ama soğan suyunu içemiyorum

X