balıksırtı modeli ile maşaya gerek kalmadı:))))

xltoxs

Nirvana
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2007
3.845
8
mrb arkadaşlar,saçlarım çok kuru oldugu için maşa fön saçımı çok yıpratıyo,bende daha dogal yöntemler aramaya başladım,balıksırtı ördüm 1.5 gün sonra açtım ve ortaya çıkan şekil çok hoşuma gitti sizinlede paylaşmak istedim

dsc04472.jpg

dsc04473.jpg

dsc04475.jpg

dsc04476.jpg

=))vala süper örcek birini bulsak canıma minnet
eğerki yapmayı bilseydim hiç durmaz yapardım
kendimiz yapabiliyosak biri anlatsın nasıl yapılıyo
kaydirigubbakcemile

=))örgü makinası icat etcem yakındahihoyyyt
yeter artık ya düz saç düz saç valla bıktım aralıksız kaç gündür saçıma jöle sürüyorum dalgalı olsunda psikolojim düzelsin diyekaydirigubbakcemile3

ben de masa yapmaya üşendiğim günlerde ıslak sacımı hemen örüyorum öylece yatıyorum...sabah kalkıp sacımı joleleyıp köpükluyorum aynı arkadasın sacı gıbı oluyor.alın sıze değişiklik:))

benim saclarim dalgalidir ama dahada dalgali olmasini istedigim icin buna benzer fon makinem var,yarim saatte ,olup bitiyo,,,
160671230.jpg

baLık sırtı örme tekniğii buyrunnn kaydirigubbakcemile3 ben kendi saçıma yapamıyorum baskaısna yapabiliyorum sadece annem saolsn ördürüyorum arada kaydirigubbakcemile5

Resim1_3.jpg

Resim3_0.jpg

Resim8_0.jpg

Resim10_0.jpg

Resim13_0.jpg

ben öğrenmek için ilk oyuncak bebeğin saçında denemiştimmmm sırnaşık şey kimse denettirmiyodu çok çekiştiriyodum diyee oyuncak bebekte deneyebilirsnz ağrısız sızısız oluyor :roflol:​

ben tek başıma örebiliyorum ama nasıl anlatılır bilmiyorum
hatta albümümdeki iki örgüyü ben yapmıştım :lepi:
annemden gelen bi yetenek galiba

çok güzel örmüşsün tatlım bn yapsam yamuk yumuk olur kesin-tatlicadiarzu-

X