Sayfa: 1/4 123 ... SonSon
Toplam 36 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: dogum yaklaştıkca karnımızın aşagı inmesi

1. Konu Sahibi : ekim.29 #1
    Giriş tarihi
    Apr 2008

dogum yaklaştıkca karnımızın aşagı inmesi

slm arkdaşlar şurda doguma 4 hafta kaldı ve benm karnım aşagı indi sizce bu erken doguma sebeb olur mu birde dogum yaklaştıkça karnımız sertleşirmiş benmki sertleşti dr dedi yani birde başka bi sorum olcak 2 gündr bel agrısından duramıyorum bacagımın arasınada ani agrılar giriyoo benmle aynı duyguları yaşayan ark varsa ve benmle paylaşırlarsa sevinirim a.s.

2. Konu Sahibi : ekim.29 #2
    EU1 Guest
    cnm sen erkek bebekmi bekliyorsun benimki erkek ve ben hep aşağıda taşıyorum oğlumu hemde çok aşağıda bi gün düşcek pat diye korkuyorum:) acaba genede son 1 ayda benimde o şekilde değişiklilklerim olcakmı zaten aşagıda nasıl olcak merak ediyorum ve endieliyim bende erken doğum olur flan diye ama senin o ağrıların artık çok normal parol veya minoset içerek hafifletebilirsin agrılarını allh kurtarsın cümlemizi hayatım oh ne güzel 4 hafta kalmış benim daha 10 haftam var:)

3. Konu Sahibi : ekim.29 #3
    Giriş tarihi
    Apr 2008
    Alıntı benisec2 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    cnm sen erkek bebekmi bekliyorsun benimki erkek ve ben hep aşağıda taşıyorum oğlumu hemde çok aşağıda bi gün düşcek pat diye korkuyorum:) acaba genede son 1 ayda benimde o şekilde değişiklilklerim olcakmı zaten aşagıda nasıl olcak merak ediyorum ve endieliyim bende erken doğum olur flan diye ama senin o ağrıların artık çok normal parol veya minoset içerek hafifletebilirsin agrılarını allh kurtarsın cümlemizi hayatım oh ne güzel 4 hafta kalmış benim daha 10 haftam var:)
    yok canm benm ki kız ama 1 hafta oldu karnım aşagı ineli millete diyorum 4 hafta var herkes o kadar yok diyo korkuyorum yani mutlaka olur canm özellikle 1 ay kala bel agrısı adamı mahvediyo olsun canm sennde az kalmş sayılır rabbm seni ve senn gibi olan tüm hamişlerin yardımcısı olsn rabbm kucagına almayı nasip etsn inşş a.s.

4. Konu Sahibi : ekim.29 #4
    Giriş tarihi
    Aug 2007
    Alıntı ekim.29 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    slm arkdaşlar şurda doguma 4 hafta kaldı ve benm karnım aşagı indi sizce bu erken doguma sebeb olur mu birde dogum yaklaştıkça karnımız sertleşirmiş benmki sertleşti dr dedi yani birde başka bi sorum olcak 2 gündr bel agrısından duramıyorum bacagımın arasınada ani agrılar giriyoo benmle aynı duyguları yaşayan ark varsa ve benmle paylaşırlarsa sevinirim a.s.
    ekimcim canim karninin asagi dusmesi normal bebek hazneye yerlesmeye basliyor ama bu durum dogumun hemen olacagi anlamina gelmiyor cnm benimkide doguma 4-5 hafta kala inmisti ama noldu tam 42.haftada dogurdum cnm bel agrisida normal karnin asagi dustukce beline baski yapiyor tasiman zorlasiyor buda bel agrisina yol aciyor bacak arasindaki agrinin sebebide bebegin ara ara basini rahime yerlestirmeye calismasindan cnm umarim kolay bir dogum yaparsin canimin ici optum

5. Konu Sahibi : ekim.29 #5
    Giriş tarihi
    Mar 2008
    kendini fazla yoruyorsan bel ağrın olması normal
    kramplar içinde mg kullanmalaıısn
    bende bugün aynı şikayetlerel dr.daydım
    öyle dedi
    bol bol istirahat önerdi

6. Konu Sahibi : ekim.29 #6
    Giriş tarihi
    Apr 2008
    Alıntı lora kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    ekimcim canim karninin asagi dusmesi normal bebek hazneye yerlesmeye basliyor ama bu durum dogumun hemen olacagi anlamina gelmiyor cnm benimkide doguma 4-5 hafta kala inmisti ama noldu tam 42.haftada dogurdum cnm bel agrisida normal karnin asagi dustukce beline baski yapiyor tasiman zorlasiyor buda bel agrisina yol aciyor bacak arasindaki agrinin sebebide bebegin ara ara basini rahime yerlestirmeye calismasindan cnm umarim kolay bir dogum yaparsin canimin ici optum
    ayy canm benm yaa baydr görşmüydk ii oldu ayy zor oluyo ama bel agrısı fecii bişey çekcez artık şurda ne kaldı sen naslsn canm bebişte iidr inşşş öptüm kendine dikkatet :1hug:

7. Konu Sahibi : ekim.29 #7
    Giriş tarihi
    Sep 2008

Slm

Arkadaslar ben 38 haftalık hamıleyım kızım olcak allah ızın verırse ve cok heyecanllıyım ılk bebegımı kaybettım o yuzden cok korkuyorum neyse yanı dogumdan falan korkuyom normal gorunuyo sımdılık dogum bebek daha asagı ınmedı sızce daha zamanı varmı

8. Konu Sahibi : ekim.29 #8
    arkadaşlar benımde doguma bır kaç gun belkıde saatler kaldı.bı oglumuz olacak allahın ıznıyle ama aşagıya ındınıp ınmedıgını bıle anlamıs degılım. bazen aynaya baktıgımda falan asagıda gıbı gözukuyor bazen ıse sankı gırtlagıma kadar yukarıda hıssedıyorum. ve aynı sekılde karım bazen cok sertlesıyor bazende yumusacık sankı hamıle bıle degılmısım gıbı. bel agrıları bende yasıyorum ve uzanınca gecıyo. artık beklemek ve her an ne zaman dogacak dıye dusunmek benı yormaya basladı. doktorum nısan 20-25 dogum dedı 20 sı gectı 25 ınede 2 gun kaldı bakalım ne olacak. en kucuk bı agrıda acaba gelecekmı artık dıyorum. ama son gunlerde ıstırahat etmek cok faydalı

9. Konu Sahibi : ekim.29 #9
    Giriş tarihi
    Dec 2007
    ekimcim,atik son ayindasin bunlar cok normal.bebegin basini rahme yerlestiriyor bu da asagi inmesini sagliyor.belinin agrisi da bu yuzden.sen kendini yormamaya calis o zaman agrilarin azalir.ama bol bol yuruyus yap o da rahatlatiyor.ben kar demedim buz demedim son ayimda hel yuruyus yaptim...karnim benim de cok asagidaydi ama ben de lora gibi 42.haftanin icinde dogum yaptim.insallah kolay birdogum yaparsin canim.

10. Konu Sahibi : ekim.29 #10
    meraba arkadaşlar bende 35 haftalık hamileyim ve beni görenler karnın aşağı inmiş diyolar ve bi kaç gündür sırt ağrısı çekiyorum sabırsızlıkla bebeğimi kucağıma almak istiyorum :) ama bu belirtiler acaba doğumumun yaklaştığınımı gösteriyo lütfen yardımcı olun banaa :)

Sayfa: 1/4 123 ... SonSon