MEDICAL PARK Bahçelievler Sare Davutoğlu

ERMAER

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2009
80
0
Arkadaşlar Merhaba

Suat Süphan Erşahin beye giden varmı?Diyabetliyim iyi bir doktora ihtiyacım var gebelikte.

canım hiç tereddüt bile etme kendisi çok iyi bir doktordur Süphan bey ayrıca psikolog gibidir insanı rahatlatır.gitmeni tavsiye ederim

Diyabetli olunca insan ister istemez en iyisini arıyor.Siz daha önce gittiniz mi?

Sare hanım orada yeni başlamış sanırım ama tanınmış bir jinekolog dediler.

benimde doktorum süphan bey kesinlikle iyi bir kadındoğumcu ve iyi bir terapist:lepi:

Canım ERMAER,Sare Davutoğlu Recep Tayyip Erdoğanın dış politika danışmanlarından biri olan Ahmet Davutoğlu Beyin eşi.Kendisi oldukça sakin,az konuşan fakat belli bir kitle tarafından aranan tecrübeli bir doktor .Tabi burda senin ne tarz birini şstediğin önemli.Bahçelievlerdeki muayenehanesinde de ciddi bir muayene ücretine hasta bakıyor.Bence hastanede uygun fiyata bi denemeni tavsiye ederim.

yanlış yazdım suat süphan beye gidiyorum ve tereddüt etmeden tavsiye ediyorum.

kızlar bende bişey sorcam.bebeğim daha çok minik.9 haftalık hamileyim.suat bey gelişimi hakkında bilgi veriyormu.yani organ gelişimi

arkadaşlar sare hanıma gidiyorum şimdilik çom memnunum, ben normal doğumu çok istiyorum sare hanım normal doğum konusunda nasıl?? lütfen bilgilerinizi paylaşın

ben normalde tülin kocatepeye gidiyorum ama dogum için çok para isterse diye her ihtimale karşı bakırköy bahçelievler çevresi hastanede çalışan doktor lara bakıyorum sare davutoglunun yanında hastanenin sitesinde konsültisyon gibi bişe yazıyo nedemeksee pek anlayamadım :KK70: acaba kadroda degilmi demek dışardan geçiçimi geliyo

Canım ERMAER,Sare Davutoğlu Recep Tayyip Erdoğanın dış politika danışmanlarından biri olan Ahmet Davutoğlu Beyin eşi.Kendisi oldukça sakin,az konuşan fakat belli bir kitle tarafından aranan tecrübeli bir doktor .Tabi burda senin ne tarz birini şstediğin önemli.Bahçelievlerdeki muayenehanesinde de ciddi bir muayene ücretine hasta bakıyor.Bence hastanede uygun fiyata bi denemeni tavsiye ederim.

özel muananelerde doktorların bi çogu cicdi paralara muane ediyolar mesela ben tülin kocatepenin özel muananesine gidiyorum 160 milyon çogu böylee yaniii

ben normalde tülin kocatepeye gidiyorum ama dogum için çok para isterse diye her ihtimale karşı bakırköy bahçelievler çevresi hastanede çalışan doktor lara bakıyorum sare davutoglunun yanında hastanenin sitesinde konsültisyon gibi bişe yazıyo nedemeksee pek anlayamadım :KK70: acaba kadroda degilmi demek dışardan geçiçimi geliyo

konültisyon demek sadece doğum ve ameliyatlarda o hastaneyle çalışıyo demek kontrolleri kendi muayahanesinde yapıyo

X