Saç Uzatma Yöntemleri Yeni çıkan,sağlıklı ve uzayan saçlar için kanıtlanmış önerilerim..

VsneLroCCo

İşi bilcen işe gitmicen:)
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2008
198
1
Bayadan beri bu forumu takip ediyorum mayadan tutun portakal kabukları herşeye kadar şey denedim ve şuanda karar kıldığım we sürekli uyguladğım şeyleri yazıcam size
1.Yöntem= saçlarınızın çıkmasını istiyorsanız yarım kavanoz z.yağına 4 diş sarımsak atın bir hafta gölge bi yerde bırakın ve sonra saçlarınızın tümüne uygulayın ve görüceksinizki bebek saçı gibi küçük küçük çıkmaya başlayacaklar..
2.Yöntem= Kırıklarınızın azalmasını istiyorsanız yağ karışımlarını uygulayabilirsiniz.(hint,badem,z.yağı vb.) :kahve:Çamterebentini saçlarınızın diplerine sürmeyin !
3.Yöntem =Saçlarınızın uzaması için turplu su en iyi yöntemdir...
Ve son Olarak saçın her türlü bakımını yapan LAVANTA SUYUU ! vazgeçilmezim...Duştan cıktıktan sorada sıkıorum saçlarıma hem güzel kokuyor hemde süper bişey ya deneyin bunları ve görüünn =)
:lepi:

sarımsağı ben denemiş ve inanılmaz memnun kalmış birisi olarak öneririm
kokusuna katlanmak zor olsa da, sonuçları görünce iyi ki katlanmışım diyeceksiniz

lavanta denemiş ama düzenli kullanmadığı için etkisini farkedememiş biriyim

turplu suya da üşendiğim için bilgi veremiyorum :roflol:

paylaşım için teşekkürler a.s.

arkadaşlar ya lavanta suyu benim saçımı sertleştirdi uçlarında boya var ondanmı?turplu suyla beraber kullanıyodum acaba turpmu sertleştirdi?turpu kaynatırken içine zencefille karanfil koydum bde şampuanım tamamen bitkisel içine 1bephantene ampul kırıp çamterebentin koydum yaa niye bööle sertleşti saçlarım yaa ayrıca dökülmeside durmadı yani çok dökülmüyo ama yine dökülüyoo....offffffff yaaaaaaaaaÇok üzgünüm çoookbenneyaptımki

arkadaşlar ya lavanta suyu benim saçımı sertleştirdi uçlarında boya var ondanmı?turplu suyla beraber kullanıyodum acaba turpmu sertleştirdi?turpu kaynatırken içine zencefille karanfil koydum bde şampuanım tamamen bitkisel içine 1bephantene ampul kırıp çamterebentin koydum yaa niye bööle sertleşti saçlarım yaa ayrıca dökülmeside durmadı yani çok dökülmüyo ama yine dökülüyoo....offffffff yaaaaaaaaaÇok üzgünüm çoookbenneyaptımki

saçların dökülüyosa turplusunun içine yumurta koyma benimde dökmüştü ve yumurta koymuyorum artık. bide devam ederse dökülmesi turplu suyun içine maya koy yaşmaya ama yarısını koy hepsini koyma. biraz pis kokacak ama dökülmeyi kesiyo. benimde saçlarımdaki dökülme durmuştu.şimdi tekrar başladı maya atacağım içine ama kokuya tahammül etmek zor geliyor hep erteliyorum...

canım saçlarının normalde yapısı nasıl? uçları hariç..bende denediklerinin hepsini denedim..bendede turplu su saçları tam tersine yumuşattı sanki..ama zencefili tek başına denemediğim için yorum yapamıyorum henüz.benim saçlarım normal yani ne yağlı nede kuru..benimde uçlarda çok hafif boyalar var..çam terebentin saçları biraz kurutabilir..ama dökülme,saç uzatma konusundada süper bişey..sana tavsiyem turplu suyu tek başına yap hiç bişey katma içine..2-3 kere dene bakalım..genelde herkeste saçları yumuşatma etkisi yapıyor..çam terebentin dökülmeyi kesiyor onda biraz daha ısrarlı olabilirsin..saç uçların çok kötü oluyorsa çoookk az miktarda z.yağı gibi besleyici yağlardan sadece saçuçlarına sürüp bakım yapabilirsin diye düşünüyorum..sengözlerimebaksanab

arkadaşlarr bana şu turplu suyu tarıf edermısınızz nasıl oluyorr

merhaba arkadaşım..1 tane kara turp al, kırmızıda olur ama genelde kara turp daha iyi deniyor..turp rendele 1 su bardağı suyun içine kat.ve ateşte yarım saat kaynet.ılımasını bekle.sonrada posasını süz.suyuyla saçlarına masaj yaparak yedir.saçlarını strech filmle sıkıca sar.havluylada sar üzerini..1-2 saat dursun..saonra normal nasıl yıkıyorsan öyle yıka saçlarını..turplu suyun içine yumurta sarısınıda ekleyebilirsin..ben her iki türlüde yaptım..ikisindende memnunum...a.s

bn daha önceden bi 15 gün kadar günaşırı ypmıştım ama hiç uzama yapmamıştı bırakmıştım.ama ben streçh filmle sarmıodum,saçlarımı toplayıp bekliodum..neyse bıraktıktan sonra uzadıını farkettim ancak etki etti dedim ve nihayet geçen gün evdeki turpu kaynatıp sürdüm saçıma yumurtasız yaptım yumuşacık oldu kazık gibi yapıodu önceden hep yumurta katıodum içine:KK43: sonra ertesi gün akşama kadar durdu,ancak yıkadım.bakalım acaba kızlar,ben streçle sarmadıım içinmi etkisini çok geç ve az gösterdi ki????

sarımsağı ben denemiş ve inanılmaz memnun kalmış birisi olarak öneririm
kokusuna katlanmak zor olsa da, sonuçları görünce iyi ki katlanmışım diyeceksiniz

lavanta denemiş ama düzenli kullanmadığı için etkisini farkedememiş biriyim

turplu suya da üşendiğim için bilgi veremiyorum :roflol:

paylaşım için teşekkürler a.s.

sarımsagı nasıl denedın bı usttekı ardkds gıbı zeytınyagına atıp beklettınmı

Aktardan lavanta iste canım 1 ytl ye bir sürü koyuyolar zaten kru oluyo tabi onlar çay gibi demle onu 3 su bardağına 2 yemek kaşığı koyuyorum ben sora fısfıslı şişeye koyuyorum o şekilde..

slm kızlar iilik yağını deneyen ve memnun kalan varmı bide şu önlerde erkeksi dökülmeler oluyoya onlar içinde çözüm bulan varmı saçları çarçabuk uzatan bi formül bilen yapan ve sonuç alan varmı ay neçok soru çıktı azımdan öff şimdiden teşekkürler he bide bu saç kremleri saçları döküyo onu sürmeyincede çok kazık gbi oluyo şampuanlar saçları döküyo.hem saçları uzatan uzattıkçada yumuşacık yapan bişiler varmı bildiğiniz ya bu ünlüler nasıl çarçabuk uzattırıyolar saçları yaaa bretninin saçları kazıttını gördüm ayyy bi baktım birden omuzlara kadar inmiş ben kazıtsam saçlarım uzayana kadaaar kocamdan olurum heralde neyse şimdiden saolun

bide şimdi aklıma geldi bi arkadaş çamterebentini saç diplerine sürmeyin demiş sakınnn die eklemiş acaba neden

ÇTam terebentini ben şampuanıma katıp kullanmıştım o azıcık miktar bile şampuanımı su gibi yapıp saç diplerimi kaşındırıp kızartmaya yetmişti arkadaşımın dediği gibi kafamda saç kaldığına şükrettim :KK70::KK70::KK70: anca birkaç damlası yağ karışımlarına eklenilebilir diye düşünüyorum :) Sevgiler...

X