Blender & Mikser

Esra

Nirvana
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2007
14.077
33.942
38
arkadaşlar merhaba.yakında düğünüm olacak çeyiz hazırlıkları malum.şu küçük ev aletleri kafamı karıştırdı.bununla ilgili konular var ama tam benim aradığım değil.
böyle konularda da çok cahilim yardımınıza ihtiyacım var.blender ve mikser olarak kullanılabilen bir alete ihtiyacım var:) bi arkadaş da sormuş ama o sadece mikser arıyor,ben hepsi tek üründe toplansın istiyorum.marka önerileriniz neler,bir de mümkünse ürünlerin tam adları ve yaklaşık fiyatlarını yazarsanız çoook sevinirim.sağolun şimdiden.a.s.

canım ben arzumun mixset ini aldım fıstık yeşili olanı daha kullanmak nasip olmadı ama çok severek aldım rondo mikser ve blender tek üründe fiyatıda yanılmıyosam 60 dı

canım bende bitterin bahsettiği setten aldım.benimki de fıstık yeşili. senin için foto ekliyorum istersen benimkini de çeker koyarım :KK66: memnun kalacağımı umudediyorum canım

6032.jpg

canım ben blendırımı (5 farklı bıcagı var) , moulinex fransız markası
media marketten 80e almıstım.. 2008de..

Son düzenleme:
kızlar bende arzum mikset aldım ancak duydum ki çok ses çıkartıyomuş bide açıkcası ben incelemeden aldım onların sabit hızı demi kademeleri yok

ben bunu almıştım 2 senedir kullanıyorum memnun kaldım
evet biraz sesli çalışıyor ama güzel iş görüyor. hamur bile yoğuruyorum bununlahihoyyyt

15198340_0.jpg

ben de aynı setin arçelik marka olanından kullandım arkadaşlar.fakat mikseri bozuldu.diğerlerini kullanabiliyorum.şimdi sadece mikser olarak kullanabileceğim bir ürün arıyorum.bu üçlü setlerin mikseri kullanışlı değil.çünkü çırpılacak malzemeleri eklerken mikseri bir yere dayayamadığınız için çırma kabı devriliyor:bbo:klasik mikserlerden şaşmayın . devirinin yüksek olması da ayrıca önemli bence

Arzum AR 161 Soprano Max Multi Blender Seti
arkadaslar resım oymayı bılemedıgm ıcn koyamadım bunda rendede var bu urunu kullanan vamrı 100 ytl hepsı bırarada nasıl tavsıye edermısnız dayanıklımıdır

Arzum AR 161 Soprano Max Multi Blender Seti
arkadaslar resım oymayı bılemedıgm ıcn koyamadım bunda rendede var bu urunu kullanan vamrı 100 ytl hepsı bırarada nasıl tavsıye edermısnız dayanıklımıdır

ben bu ürünün lila rengini kullanıyorum eşim sevgililer gününe hediye almıştı çooook memnunum bütün aparatları kendi üzerinde yer kaplamıyor zaten turbo özelliğide var ve hızı süper ,havuç ve turpu hep orada rendeliyorum iincecik ve 1 dakikada rendeliyor,salatalığıda genelde orada doğruyorum çünkü çok kibar duruyor:KK66:mikserinin 2 çubuklu olması çok iyi ve güçlü,sadece blendarı kullanırken dewamlı elin düğmede basılı olması gerekiyor ve bu kolu ağrıtıyor ,onun haricinde ben çok memnunum ve fiyatı mükemmel 100 ytlye kesin değer...

sinbo marka mikser ve blendr için ne düşünüyorsunuz??
sonuçta hepsi aynı işi yapacak diye fazla para vermeyı düşünmüyorum da :)
ekonomik olan bi marka var mı tavsiye edeceğiniz??

ben bosch marka blendır ve mikser bi arada olan setten kullanıyorum.blendır için çelik ayaklı olanı tavsiye ediyorum.benim aldığım modelde bi ölçü kabı ve doğrayıcı aparatta var gücü diğer markalara göre çok yüksek ve gayet sessiz çalışıo biraz pahalı ama kalitesi için değer diye düşünüyorum

Merhaba Arkadaşlar,
ben Arzum Mixset 132 aldım ama iade etmek zorunda kaldım.
Çünkü ürünün 10 snde 1 dakika dinlendirilmesi gerekiyormuş. Dinlendirmezseniz çok koku yapıyor. Ayrıca çok gürültülü bir alet ve hız kademesi yok. Hiç tavsiye etmiyorum. O kadar güçlü motoru var son derece kullanışsız. Fikrimi belirtmek istedim.

bu Arzum Mixset 132nin fıstık yeşili bizde de var arkadaşlar kullanıyoruz. bikere eliniz sürekli düğmede basılı durması lazım o biraz insanı tedirgin ediyo valla elimde patlıcak diye çok korkuyorum, çok da ses çıkarıyor. onun haricinde mikseri kendi kabının dışında başka bir kapta kullanılıyorsa etrafa çok sıçratıyo kendi kabı bi litrelik ee bazen bi ltreden fazla çırpacağın malzeme oluyo .. bu yönden kullanışsız diyebilirm..
en severek kullandığım parçası blendırı.

canım hepsini bir arada almak şöyle bir risk de doğuruyor. tek motor olduğu için, bozuldığı anda hem mikserin hem rondon hem de blenderını kullanamıyorsun.

canım hepsini bir arada almak şöyle bir risk de doğuruyor. tek motor olduğu için, bozuldığı anda hem mikserin hem rondon hem de blenderını kullanamıyorsun.

ben böyle düşünmemiştim hiç yaaa:gitme:

olumsuzlukları düşünmeyin yaww.yerimseniben

Hepsini birlikte almak bence pek randıman sağlamıyor..
Ben philps'in çelik blender ve mikserini ayrı ayrı aldım..
Henüz evlenmedim ama test için kullandım,memnun kaldım.
blender ve mikserlerde önemli olan güç unsuru..
blender 700w mikser 500w ayrıca blenderin rondo başlığıda var..

derinss ben bi sonraki ay bunu almak istiyorum. hepsi bir arada .mutfakta öle çok yer kaplayanşeyleri sevmiyorum

hr137290galglobal.jpg

derinss ben bi sonraki ay bunu almak istiyorum. hepsi bir arada .mutfakta öle çok yer kaplayanşeyleri sevmiyorum

hr137290galglobal.jpg

bende bunu aldım zaten,foto eklemeye üşenmiştim
şık duruyor,gücü yüksek memnunum şimdilik,denemek için birşeyler yaptım da ..
istikrarlı kullanmadım 26 gün sonra artık :)

bende bunu aldım zaten,foto eklemeye üşenmiştim
şık duruyor,gücü yüksek memnunum şimdilik,denemek için birşeyler yaptım da ..
istikrarlı kullanmadım 26 gün sonra artık :)

çok az kalmış. hayırlı olsunyerimseniben

200 liraya bu fotodaki bütün parçalarıyla birlikte mi aldın

X