En iyi temizlik ürünleri hangileridir?

herkes loc u çok övmüş ben de deneyeceğim

evet canım amway ürünleri güzel
ben de kullanıyorum
ama biraz pahalı aslında konsantre ürünler olduğu için pahalı sayılmaz ama
ben şu sıralar yalnızca loc kullanabiliyorum
ama mobilya cilasını fırın jelini ve cam spreyini ve de zoom denen ürününü tavsiye ederim

beninde bir akrabam biobellinda satıyor.çoğunu ondan alıp denedim.hem türk malı,hem konsantre oldukları için uzun süre kullanıyorum,hemde çok çok güzel temizliyor.tavsiye ederim

Lavabolar ve küvet için: Cif çamaşır suyu katkılı
Tuvalet için:KK70:omestos
Mutfak için: Cif mutfak- mr muscle
Çamaşır için: Omo
Bulaşık için: calgonit
Halılar için: loc yada kosla halı yada beyaz sabun
Islak zeminler için: Loc
Parkeler için: Loc yada pronto
Toz almak için: Loc
Cam silmek için: Loc

bulaşık ve çamaşır makinesi için organik zararsız deterjan cleanball ersağ ürünleri diyorum hala aylardır kullanıyorum konsantre olduğu için bitmek bilmiyor:) fiyatı da amwayden çok uygun.. diğer deterjanalrı da var tabi ama kanser vb için bulaşık makinesi ve çamaşır mak. deterjanı bence çok çok önemli..

loc genel temizlik ürünü ne kadar arkadaslar nasıl bulabiliriz

canım aynen avon ve oiflame gibi satış temsilcileri var..burda çok komşulardan arkadaşlardan sırf kendi için satış temsilcisi olup satan arkadaşlar da var ..senin çevrende var mı bilmiyorum..bir iki komşuna sorabilirsin...fiyatı da en son 13 tl idi sanırsam

Lavabolar ve küvet için: bref kırmızı-çamaşır suyu(domestos)
Tuvalet için:çamaşır suyu
Mutfak için: amway zoom -süper-
Çamaşır için:ariel beyaz-artmatik bim -renkli
Bulaşık için:bind activid-bim
Halılar için:lc ve elidor kullanıyor gelen kadınım
Islak zeminler için:marc
Parkeler için:loc
Toz almak için:loc
Cam silmek için:loc
Tüller için:bim perde beyzlatıcı

mutfak dolaplarını a zoomla siliyorum harika bişey

kesinlikle amvay ürünleri diyorum
senelerdir kullanıyorum pahalı da değiller çünkü konsantre oldukları için uzun süre kullanıma yetiyor

amvay ürünlerinden almak isteyenler bana mesaj atabilirler

Merhaba arkadaşlar, ben de dün Amway ürünlerinden L.O.C. ve genel mutkak temizleyicisi aldım. Yalnız nasıl kullanılacağını pek bilmiyorum:sm_confused:. Mesela LOC'u cam silerken ne kadar ve nasıl sulandırıyoruz? Bana bilgi verirseniz sevinirim. Ayrıca ZOOM nasıl bir ürün? Herkese sevgiler...:asigim:

yaa arkadaşlar o kadar amway i ve loc u övüyorsunuz organik diyorsunuz ama ben de aldım pek bir fark göremedim..ne bileyim halı temizliğinde kosla halı ve kosla vanish i karıştırıyorum çok iyi bir kere cama falan amwayi kullanmak anlamsız geliyor bana sirkeli su yada camsil varken ne gerek var ..-tatlicadiarzu- lavabolar ve wc zaten domestosla temizleniyor eee başka yerler arap sabunuyla çok güzel oluyor bir çorba kaşığı arap sabununu sıcak suda eritip viledayla siliyorum..su lekesi falan kalmıyor hiç..mutfakta da ben biten fısfıs şişesine arap sabunu sıcak suda eritip koydum sulandırıp tezgahı ocağı onla siliyorum yağlara çok iyi geliyor..üstelik arap sabunu da organik yağ asitlerinden üretilmiş ve ben çook memnunum..hem de ucuzzz

amvay de pahalı değil ki
konsantre olduğu için çok uzun süre kullanılabiliyor ve gerçekten de güzel temizliyor

amway ve Locu hiç bilmiyorum hiç kullanmadım. Çok ürün değiştirdim ama artık düzenli kullandıklarım var..

Çamaşır: Beyazlar Omo, Renkliler Ariel

Bulaşık: Calgonit

Mutfak: mr Musscle Mutfak, yağ çözücü cillt Bangee

Banyo: Mr Musscle Banyo ve Domestos Çamaşır Suyu

Tuvalet: Domestos Çamaşır Suyu

Yerler ve Parkeler: Marc Sabun Bazlı

Halılar: Kosla Halı

Perdeler: Omo Beyaz ve Kosla Tül Parlatıcı

Camlar: Mr Musscle Cam Silici

Oda ve Banyo Kokusu: Glade Parfüm

Önceden Cif kullanırdım ama Mr Musscle gerçekten çok etkili ve mükemmel temizliyor durulama çok aşırı köpürmediği için kolay oluyor ve yoğun bir kıvamı olduğundazn az kullanımla çok yer temizleniyor...

hımmmm
evet anwayın ürünlerinin ne kadar iyi ve kaliteli oldugunu biliyorum
ama biobelindanın da bir o kadar iyi oldugunuda biliyorum
bir arkadaş genel temziliği işe yaramaz demiş kesinlikle katılmıyorum gayet güzel sulandırmada bir yanlışlık yapmış olabilirsiniz az sulandırısanız camlarda bugu yapabiliyor ve kesinlikle sulandırırken sıcak (ılık) su kullanmalısınız farkı farkedeceksiniz
reklam gibi oldu ama ben memnun oldgum için söylüyorum denemekte fayda var :)

tşk leyla3842 sora sora 1 ayda ulaştım bir temsilciye çarşamba elimde inşallah

camlar için clin çok güzel arkadaşlar parke ve taşlar için diadan arapsabunu alıyorum kokusu güzel.

slm kızlar sürekli herkes loc dan bahsediyor bu temizlik ürününü nerede bulabilirim cevap yazarsanız sevinirim

merhaba arkadaşlar, acelem olduğu için tüm yazılanları okuyamadan soruyorum affedin...

duş kabinleri içinde raflar olur ya sabunumuzu şampuanımızı lifimizi koyduğumuz.. koçtaşdan mı ne almıştım monte ettik rafı 3 katlı... ama şimdi görüyorum ki pas içinde :KK43:
pas olmaması için ne yapılabilir?
ille kimyasal bir ürün mü kullanmalıyım düzenli?
siz duş içinde raf kullanıyor musunuz.. plastik mi almalı..yada sizin öneriniz ne .. ?
teşekkürler

X