En iyi temizlik ürünleri hangileridir?

mehabalar... arkadaşlar temizlik yaparken aynı zamanda sağlığınızı da korumak istiyorsanız Ersağ ürünlerini ısrarla tavsiye ediyorum.Ben, içeriğinde Ritha bitkisi olan ve Denizli' de üretilen bu ürünlerin kullanıcısı ve sponsoruyum.Birkaç ay önce idi,ellerimde temizlik yaptıktan sonra ciddi rahatsızlıklar oluyordu bu sebeple bitkisel temizlik ürün arayışı içersindeydim.Fakat kullanacağım ürünün aynı zamanda yerli malı olmasını da istiyordum derken güzel bir tevafuk ki Ersağ ile tanıştım, inanın evime Ersağ dışında hiçbir temizlik ve kozmetik ürünü almıyorum çünkü gereksinim duymuyorum.Ellerim temizlik yaptıktan sonra kremlenmiş gibi oluyor.Yağ çözücüsünü kullandıktan sonra elinizdeki pütür varsa ve yaranın iyileşme gösterdiğini görmek harika..Aynı zamanda mükemmel temizliyor.
Beni bu güzel ürünle tanıştıran kişiye minnettarım ben de bu konuda bilgi almak isteyen arkadaşlara yardımcı olurum...

Dostum ben kullandım bulaşık mak. deterjanını ama sanki çok da iyi temizlemedi.Sertlik ayarıyla filan mı oynamak lazım acaba.Bir de alenen reklam yapmışsın, banka hesap numaranı da vereydin de tam olaydı :KK57:

Dostum ben kullandım bulaşık mak. deterjanını ama sanki çok da iyi temizlemedi.Sertlik ayarıyla filan mı oynamak lazım acaba.Bir de alenen reklam yapmışsın, banka hesap numaranı da vereydin de tam olaydı :KK57:

arkadaşım iyi demişsin hoş demişsin gülümsettin beni teşekkür ederim de yanlış anlaşılmaya sebep olacak şekilde paylaşım olsun istemem. :KK9: ben önce yalnızca kullanıcısıydım ve bütün ürünlerini yavaş yavaş denemeye başladım çünkü sağlığımız bize bu dünyada verilen en önemli emanettir. hem kendimin hem eşimin ve yavrularımın sağlığı için özellikle temizlik malzemeleri konusunda çok titiz davranırım(ki çoğumuz da eminim benim gibi düşünüyordur). daha sonra gerçekten faydasını gördüğümde etrafımdaki kişilerle de bunu paylaşmaya başladım ve ürünleri indirimli kullanabilmek amacıyla üyelik gerçekleştirdim inanın çok memnunum. içeriğinde kullanılan tüm malzemeleri bir biyolog edasıyla araştırıp nerelerde kullanıldığını ve ne işe yaradığını da öğreniyorum :) hiçbir kimyasal içermiyor, kesinlikle size de tavsiye ediyorum. :nazar:

bulaşık makinasının sertlik ayarıyla oynamak gerek doğru, çünkü bazı il ve bölgelerimizde su daha fazla kireçli. yükselttiğinizde sıkıntı kalmayacaktır.

kesinlikle mutfak dolaplarındaki yapışmış yağları kolaylıkla sökecek bir ürün adı veriyorum

mr muscle ın sarı renkli olanı(üstünde mutfak yazıyor)

anam o nasıl bir etkidir...deneyin bana dua edeceksiniz..:)

beyazıda var banyo için yalnışlıkla onu almayın..

banyo için olanından çok memnun değilim:KK43:

arkadaşım iyi demişsin hoş demişsin gülümsettin beni teşekkür ederim de yanlış anlaşılmaya sebep olacak şekilde paylaşım olsun istemem. :KK9: ben önce yalnızca kullanıcısıydım ve bütün ürünlerini yavaş yavaş denemeye başladım çünkü sağlığımız bize bu dünyada verilen en önemli emanettir. hem kendimin hem eşimin ve yavrularımın sağlığı için özellikle temizlik malzemeleri konusunda çok titiz davranırım(ki çoğumuz da eminim benim gibi düşünüyordur). daha sonra gerçekten faydasını gördüğümde etrafımdaki kişilerle de bunu paylaşmaya başladım ve ürünleri indirimli kullanabilmek amacıyla üyelik gerçekleştirdim inanın çok memnunum. içeriğinde kullanılan tüm malzemeleri bir biyolog edasıyla araştırıp nerelerde kullanıldığını ve ne işe yaradığını da öğreniyorum :) hiçbir kimyasal içermiyor, kesinlikle size de tavsiye ediyorum. :nazar:

bulaşık makinasının sertlik ayarıyla oynamak gerek doğru, çünkü bazı il ve bölgelerimizde su daha fazla kireçli. yükselttiğinizde sıkıntı kalmayacaktır.

Tamamdır şekerim, sağolasın.Ayarlayım bakalım sertlik derecesini bir de öyle deneyim. Benim kullandığım temizlik ürünlerine bakarsan, sirke, su, arap sabunu, karbonat vb, benim de kimyasala hayırcı olduğumu göreceksin :nazar:

Lavabolar ve küvet için: CİF AMONYAKLI TURKUAZ ŞİŞE ÇAMAŞIR SUYU KATKILI+ DOMESTOS
Tuvalet için:KK70:OMESTOS
Mutfak için: CİF+AMVAYIN ZOOM + DOMESTOS OCAK İÇİN ZOOM+MR. MUSELL
Çamaşır için:BEYAZLARDA OMO RENKLILERDE ARIEL
Bulaşık için:MAKINEDE CALGON ELDE FAIRY AMA MAKINE IÇINDE FAIRY ALCAM BU BITINCE
Halılar için:LOC
Islak zeminler için:LOC
Parkeler için:LOC
Toz almak için:LOC
Cam silmek için:LOC
Tüller için:BIMDE TUL DETERJANI VAR ONDAN + OMO

Son düzenleme:
bende amway'in LOC'unu kullanırken Türk Malı olan ERSAĞ'a geçtim ve de neredeyse tüm ürünlerinden memnuniyetim %100 tek memnun olmadığım ürünü ara ara bulaşık matik o kadar onun dışındaki ürünleri harika çevreye ve sağlığa hiçbir zararı yok bu kanıtlanmış sertifikalanmış oysaki diğer markalarda bu yok ne yazıkki hem kullanıyorum hem de satışını yapıyorum böylelikle ürünler bana daha da ucuza geliyor neredeyse yarı yarıya böyle olunca hem konsantre hemde ucuz böylelikle paramda cebime kalıyor sağlığımıda diğer kimyasallara oranla koruyorum çünkü %94 oranında bitkisel ürünler herkese tavsiye ederim kesinlikle deneyin memnun kalacaksınız

banyo ve lavaolr için :marc banyo,beyaz domestos,mavi cif çamaşır sulu.
mutfak için :marc mutfak,cif power,yeşil cif çamaşır sulu.
ankastlereler için : gri cif.
bulaşık deterjanı :fairy.
bulaşık makina deterfanı : bind tablet.
çamaşır deterjanı : beyazlar için omo.renkliler için ariel parlak renkler.
yumuşatıcı :mor vernel
yüzey temizleyici :arap sabunu ve mr.mussle glade

mutfak-cif mutfak,march mutfak
banyo ve wc-cif banyo,domestos
bulaşık makinası-calgonit
elde yıkamak için -fairy
çamaşırlar için-persil sıvı deterjan
yüzey temizleyicisi--bingo(bebeğimin dünyası)
tüller için--bimde satılan tül beyazlatıcısı
cam silmek için---camsil
toz almak için--camsil
halılar için--bingo halı

Merhaba Kadınlar Kulübünün temiz ve de titiz hanımları;

Evinizde hangi temizlik ürünlerini kullanıyorsunuz?
Ben yeni evli sayılırım da hepsini denemek istemiyorum en iyileri hangisi ?
(nerdeyse yarısını denedim ama :bbo:) Yardımınızı bekliyorum..:enbuyukkk:

Lavabolar ve küvet için:
Tuvalet için:
Mutfak için:
Çamaşır için:
Bulaşık için:
Halılar için:
Islak zeminler için:
Parkeler için:
Toz almak için:
Cam silmek için:
Tüller için:

Not: Daha önce böyle bir konu açıldı mı bilmiyorum ancak arattım ama bulamadım varsa kusura bakmayın arkadaşlara.s.
Lavabolar ve küvet için:cif amonyaklı ve domestos beyaz
Tuvalet için:klorak,cif, içine de duck yeşil
Mutfak için:cif amonyaklı,marc mutfak,klorak
Çamaşır için:eek:mo active ve vernel mavi
Bulaşık için:makina da calgonit elde pril klasik
Halılar için: ben ariel leke çıkarıcı domestos ve arap sabununu ılık suda karıştırıp siliyorum şahane oluyor..
Islak zeminler için:cif oxijel yüzey temizleyici,klorak
Parkeler için:arap sabunu
Toz almak için:suyun içine biraz cif actifizz(yaş bez kuru bez)
Cam silmek için:camlar duru su ile kenarlarıda cif ile az da domestos
Tüller için:Vanish kosla tül,birazda deterjan gözüne azcık türk hamamı sabun rendeliyorum..
DİPNOT:KK43:Temizlik yaparken ben bazen vim de kullanıyorum akıtması çok zor ama pırıl pırıl yapıyor,eskilere saygı)YAŞASIN TEMİZLİK:KK3:

Bu arada aynalara yağ çöz,derz aralarına da eski bir diş fırçası yardımı ile domestos ve cifi yedirip duruluyorum ..

Bu arada aynalara yağ çöz,derz aralarına da eski bir diş fırçası yardımı ile domestos ve cifi yedirip duruluyorum ..

Aynalar ne yağı oluyor pardon? Ocağınız aynalı mı??? Ne gerek var efendim suyla çıkacak şeyler için bu kadar ağır ve amacı dışında kimyasallar kullanmaya? :KK57:

Bizden sonraki nesillere temiz bir dünya bırakmak borcumuz değil mi?:KK71: Öteki dünyada hesaba sorulmayacaksa salla gitsin mi yani? Ya sorulacaksa???:KK61:

Aynalar ne yağı oluyor pardon? Ocağınız aynalı mı??? Ne gerek var efendim suyla çıkacak şeyler için bu kadar ağır ve amacı dışında kimyasallar kullanmaya? :KK57:

Bizden sonraki nesillere temiz bir dünya bırakmak borcumuz değil mi?:KK71: Öteki dünyada hesaba sorulmayacaksa salla gitsin mi yani? Ya sorulacaksa???:KK61:

sizlere garip yada komik bir durum gibi geldi sanırım ama ben sadece denedim ve mükemmel parlattı aynalarımı..her ayna silişte yağçöz kullanmıyorum tabiiki arada bir.. yaptığımız her şeyin de öteki dünyada sorulacağına inanıyorum,ve o konularda da sizin kadar hassasım Allaha şükür..

lavoba ve küvette bref sprey kullanıyorum.... tuvalette ve yerlerde domestos..bulaşık makinasında fairy kapsül...

lavoba ve wc için domestos ve cif çamaşır sulu olanından kullanırım
beyaz çamaşırlar için omomatik
renkliler için perwol
sıvı bulaşık fairy
makine için calgonit
mutfak yağ çöz olarak mr muscle
banyo fayansları için marc banyo (harika kokusu var)
yer silme marc veya bingo
yumuşatıcı yeni favorim yumoş extra pembe
toz almak için uzay mobilya cilası

Son düzenleme:
merhaba,
yeni aldığım lake kırık beyaz tv sehpası temizliği için tavsiye edebileceğiniz bir ürün var mı? clin çok amaçlı var evde kullanılabilir mi sizce?
ilk temizliği olacağı için zarar vermeyecek bir ürün kullanmak istiyorum :KK1:
teşekkürler

az önce annemle harartli bi tartıştam oldu. kaç gündür dip köşe temizlik yapmıyordum bguün dedim hava güneşli biraz evimi temizliyeyim. benmim başlamamla oda başladı '' ben daha yeni süpürdüm , hergün süpürüyorum , ev temiz, diye dır dır dır söylenmeye ve artık her zaman aynı şeyi yapıyor, bende fırlattım süpürgeyi yere . odama kapandım geldi kapıya aç kızım tamam ne kızıyosun filan demeye açmıyorum işte açmıcammm çok kızgınım yaaa demiyorki ne güzel kızımın içinden gelmiş istediği gibi temizlesin nasıl rahat ediyorsa çyle yapsın demiyor. bende dedim tamam temzilk filan bundan sonra yapmıyorum akşama kadar pc başında oturcam hergün dedim kapadım kapıyı. çok sinirlendm sizce abarttım mı??

az önce annemle harartli bi tartıştam oldu. kaç gündür dip köşe temizlik yapmıyordum bguün dedim hava güneşli biraz evimi temizliyeyim. benmim başlamamla oda başladı '' ben daha yeni süpürdüm , hergün süpürüyorum , ev temiz, diye dır dır dır söylenmeye ve artık her zaman aynı şeyi yapıyor, bende fırlattım süpürgeyi yere . odama kapandım geldi kapıya aç kızım tamam ne kızıyosun filan demeye açmıyorum işte açmıcammm çok kızgınım yaaa demiyorki ne güzel kızımın içinden gelmiş istediği gibi temizlesin nasıl rahat ediyorsa çyle yapsın demiyor. bende dedim tamam temzilk filan bundan sonra yapmıyorum akşama kadar pc başında oturcam hergün dedim kapadım kapıyı. çok sinirlendm sizce abarttım mı??

offf konu açıcaktım yanlışlıkla konuya cevap vermişim :KK43:( kusura bakmayın

ben cleanball - ersağ deterjanlarını kullanıyorum. fosfat içermediğinden zararsız.. ablamın göğsünde kist olunca doktor tavsiye etmiş.. bizde üye olduk kendimize gelişinden alıyoruz. bizden görüp almak isteyenlere de gelişinden veriyorum.. özellikle çamaşır ve bulaşık makinesi deterjanaları çok güzel. aynı anda arkadaşım ile aldığım bluzüm benim ilk aldığım gibi arkadaşımın da rengi değişince herkes şaşırdı... 2 çocuğum var ve bulaşık mak.den çıksa bile yine de durulayarak veriyordum onlara.. çünkü arkası çukur bir bardağım var idi içi hep pis su dolu çıkardı önceden.. bu deterjan ile berrak su çıkıyor gözümle görmesem inanmazdım..ve yer temizleme , halı şampuanı vb. hepsi ayrı güzel.. yani ben memnumun annem de ve arkadaşlarım da...Ablam 380 metrekare eve 3 çocuklu ev hanımına yardıma gidiyor, önceden yap yap heryer hemen toz oluyor bitmiyor derdi.şimdi ise işim çok kolaylaştı bu deterjanlarla diyor :) yani anlayacağınız far var.. amway gibi pahalı da değil ve konsantre sulandırarak kullanıldığından da piyasadaki deterjanlardan çok gidiyor.. 6 ay oldu hala bitmedi yarısına geldim :) önceden her markete gittiğimde deterjan reyonuna uğruyordum şimdi unuttum inanın :)oğlum ellerini yıkamayı sevmez idi.. jeli alır suyun altında akar giderdi..ben hep elini ovalardım gidip.. el köpüğü ile el yıkamayı çok sevdi.. içim de rahat böylelikle...

bu yorumun aynısı bikaç yerde daha var. bende ersağ ürünlerini satıyorum ama ilginç geldi biraz. hatta kadınlar kulubünde ersağ ile ilgili yazan yorumların aynısı başka sitelerde var. enteresanmış. :44:

ben bu domestosu nefret ede ede kullanıyorum artık
ellerimde kuruluk yaptı wc ve lavabolara hergün onu kullanıyorum.
bu ersağı da yeni duydum bu ay deterjan stoğum bitmişken bide ersağ ürünlerini deniycem
locu çok severek kullanıyorum
bakalım ersağ onun yerini alıcakmı???
kendime söylemek için üye oldum.
150 tl lik sipariş verirsem hediyeleri varmış bu aya ait
annemlere komşulara kendime falan söyledim
memnun kalırsam buraya yazarım.

X