En iyi temizlik ürünleri hangileridir?

katrem

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2008
3.507
877
Merhaba Kadınlar Kulübünün temiz ve de titiz hanımları;

Evinizde hangi temizlik ürünlerini kullanıyorsunuz?
Ben yeni evli sayılırım da hepsini denemek istemiyorum en iyileri hangisi ?
(nerdeyse yarısını denedim ama :bbo:) Yardımınızı bekliyorum..:enbuyukkk:

Lavabolar ve küvet için:
Tuvalet için:
Mutfak için:
Çamaşır için:
Bulaşık için:
Halılar için:
Islak zeminler için:
Parkeler için:
Toz almak için:
Cam silmek için:
Tüller için:

Not: Daha önce böyle bir konu açıldı mı bilmiyorum ancak arattım ama bulamadım varsa kusura bakmayın arkadaşlara.s.

canım ben banyo ve mutfak için civing bang yazılışı böyle mi bilmiyorum yağ ve kireç çözücü olanları çok memnunum domestos kullanıyorum akıcılığı az olduğundan hemen gitmiyor halı için pembe kutu içinde neydi o unuttum çamaşır için omo kllanıyorum yumuşatıcı olarak bingonun yeni çıkan ürünleri onları kullanıyorum kolay gelsin

MR MUSCLE: Banyo-Mutfak-WC.
CALGONİT : Bulaşık.
PERSİL GOLD PLUS: Beyaz Çamaşırlar.
RİNSO COLOR MATİK: Renkli Çamaşırlar.
DOMESTOS: Her türlü hijyen için.
ARAP SABUNU : Halı, koltuk, yer döşemeleri...
BİNGO SOFT: Yumuşatıcı.

kesinlikle biobellindanın ürünleri harika.şimdi reklam yapmış gibi olmayayım ben satışını yapıyorum ve ürünlerin neredeyse hepsini denedim yabancı markalara para vermektense Türk malını kullanmak ve mükemmel sonuçlar almak insanı mutlu ediyor. benden satın alın demiyorum ama bir araştırın gerçekten harika ürünleri var.

Selam kızlar :) Valla ben çok sık temizlik yapan biri değilim, haftada 1 yapsam bana yetiyor :) Ama Kullandığım ürünleri yazabilirim. Kendilerinden oldukça memnunum çünkü
Çamaşır deterjanı ve yumuşatıcı olarak şu yeni çıkan konsantre olan ürünleri kullanıyorum. Hem daha ekonomik, hem daha güzel yıkanıyor hem de marketten eve taşıması kolay :)
Temizlikte Cif sprey ve Amway in mucizevi bir ürünü olan LOC favorim. Bu loc u her yerde (yer, cam, tezgah, halı, koltuk hatta bulaşık) kullanabiliyorsunuz. Hatta kendisini bir sprey şişesinde 1/7 oranında sulandırıp dolaplardaki el izi, toz vs vs vs işlerinde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Kendisi organik bir ürün olduğundan alerji falan da yapmıyor. Çok reklam yaptım ama ben çok memnunum Loc tan.
Neyse kızlar, şimdi gitmeliyim, mutfak dolaplarım silinmek için beni bekliyor kaydirigubbakcemile

Selam kızlar :) Valla ben çok sık temizlik yapan biri değilim, haftada 1 yapsam bana yetiyor :) Ama Kullandığım ürünleri yazabilirim. Kendilerinden oldukça memnunum çünkü
Çamaşır deterjanı ve yumuşatıcı olarak şu yeni çıkan konsantre olan ürünleri kullanıyorum. Hem daha ekonomik, hem daha güzel yıkanıyor hem de marketten eve taşıması kolay :)
Temizlikte Cif sprey ve Amway in mucizevi bir ürünü olan LOC favorim. Bu loc u her yerde (yer, cam, tezgah, halı, koltuk hatta bulaşık) kullanabiliyorsunuz. Hatta kendisini bir sprey şişesinde 1/7 oranında sulandırıp dolaplardaki el izi, toz vs vs vs işlerinde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Kendisi organik bir ürün olduğundan alerji falan da yapmıyor. Çok reklam yaptım ama ben çok memnunum Loc tan.
Neyse kızlar, şimdi gitmeliyim, mutfak dolaplarım silinmek için beni bekliyor kaydirigubbakcemile

cok haklsın canım bende evın her yerınde kullanıyorum mucize resmen ya
bıde elde camasır yıkmada leke çözmede kullanıyorum lekelere bıre bir gercekten hemde ekonomık
ben yag çözücüsünüde kullanıyorum mutfakta oda cok güzel komsumdan alıyorum bende camlar halılar döşemeler seramıkler evım pırıl pırıl vallahayerimseniben

hanımlar amvay temizlik ürünlerinden şaşmam ..çamaşır deterjanından tutun ..bulaşık deterrjanına kadar ..herşeyini kulanıyorum. etrafımda...satışınıda yapıyorum....hem ekonomik,, hem organik..süper....

amway kullanan arkadaşlar bende size biobellinda ürünlerini denemenizi tavsiye ederim.locdan daha fazla kullanım alanı olduğu gibi fiyatıda ona oranla daha uygun.amway gibi bu ürünlerde organik ,zararsız olduğunu temizlik yaptığınız sularla çiçeklerinizi sulayarak anlayabilirsiniz.en önemli nokta ise Türk malı olması.

hem amwayı hem biobellindada var evimde ama loc bi başka yaa süper bişi...ben milliyetçiyim ama loc en sıkıntılı lekede ilk başvurduğumdur napiim...bio bellndanın genel temizliği hiç bi işe yaramıyo ama pas lekeleri ütü temizleyicisi iyi ama kezzap gibi kokuyo tek dezavantajı bu ...herkes sattığını savunmasın bence doğrucu olmak lazım...bio bellinda daha sıvı loc ise yoğun...genel temizlik böyle ama bio nun pas temizleyiciside gayet iyi

sattığım ürünü savunmuyorum, kimse benim babamın oğlu değil neticede kimseyede bu ürün iyi size satayım demiyorum zaten.piyasada satılan kireç çözücülerin hangisi güzel kokuyor.siz memnun kalmamış olabilirsiniz.ona kalırsa benim annemde uzun zaman loc kullandı ama ben daha bio ortada yokken bile loctan memnun kalmamıştım.ben kullandığım ve kesinlikle memnun kaldığım üründen bahsediyorum.sizde kendi kullandığınızdan.hepsi birer fikir :KK66:

hem amwayı hem biobellindada var evimde ama loc bi başka yaa süper bişi...ben milliyetçiyim ama loc en sıkıntılı lekede ilk başvurduğumdur napiim...bio bellndanın genel temizliği hiç bi işe yaramıyo ama pas lekeleri ütü temizleyicisi iyi ama kezzap gibi kokuyo tek dezavantajı bu ...herkes sattığını savunmasın bence doğrucu olmak lazım...bio bellinda daha sıvı loc ise yoğun...genel temizlik böyle ama bio nun pas temizleyiciside gayet iyi

sana katılıyorum loc daha yoğun ve inanılmaz çıkartıyor bizde satıcısı değiliz annem eczacıdan alıyor

ÇAMAŞIR : OMO
BULAŞIK: CALGONİT ( elde yıkamak içinde PRİL)
YAĞ ÇÖZ :CLINGBANG
BANYO : DOMESTOS & CLINGBANG
HALI & DUVAR : LOC
YUMUŞATICI :BİNGO
PARKELERİ DE SİLME MARC

teşekkürler arkadaşlar ,şimdiye kadar muhalafet etmedim yanlış düşünülür,, satıcıyım diye ama gerçek bu..cancer 68 de.. fikrine saygı duyuyorum olabilir ..menun kalmamış olabilir..iyi satışlar arkadaşım

Lavabolar ve küvet için DOMESTOS
Tuvalet için: DOMESTOS
Mutfak için: DOMESTOS+ MIGROSUN KENDI MUTFAK SPREYI LIMONLU
Çamaşır için: OMO KONSANTRE+BINGO SOFT
Bulaşık için: AMWAY BULASIK DETARJANI
Halılar için: LOCK
Islak zeminler için: LOCK
Parkeler için: ÇAMAŞIR YUMUSATICISI (GUZEL KOKUYO)
Toz almak için: LOCK
Cam silmek için: ÖNCE ÇAMASIR SUYU SONRA LOCK
Tüller için: BOL YUMUŞATICI
anneme kızardım evlenmeden once çok çamaşır suyu kullanıyosun , neden elınle sılıyosun vıleda kullan dıye. bosunaymıs bende elmle sılıyorum bol çamasır suyu kullanıyorum..
anneeeee haklısın gene her konuda kaydirigubbakcemile3

bende amway satıyorum ve kullanıyorum kesinlikle tavsiye ediyorum her yer pırıl pırıl valla.

Lavabolar ve küvet için: cif banyo
Tuvalet için: domestos yaz güneşi
Mutfak için: amway zoom ve cif çamaşır suyu katkılı
Çamaşır için: renklide bingo beyazda omo
Bulaşık için: makinada calgonit elde amway
Halılar için: amway loc
Parkeler için: marc lavanta
Toz almak için: loc
Cam silmek için: loc
yumuşatıcı: yumoş extra

Bende Genel Temizlik için LOC
Çamaşır için Bingo soft
Fayans araları için Cillit Bang kullanıyorum fayans araları bembeyaz oluyor birde eski di fırçası ile fırçalarsanız harika

çamaşıra indirimde hangi marka varsa onu kullanıyorum.
banyo wc domestos sprey
derz araları domestos ve cif
kapı, koltuk, halı, cam, parke ise kesinlikle loc.

Lavabolar ve küvet için: domestos,cif,clintbang
Tuvalet için:domestos,duck
Mutfak için: cif,domestos,amvay
Çamaşır için:eskiden amvaydi,artık beyazlar omomatik çamaşırsuyu katkılı,ariel prozim7
Bulaşık için:makine calgonit elde amvay
Halılar için:sileceksem lekesini falan amvay loc yoksa yıkattırırım
Islak zeminler için:marc
Parkeler için:pronto
Toz almak için:amvay
Cam silmek için:amvay

Son düzenleme:
çamaşırlar : ariel prozim 7 ve yumuşatıcı: bingo beyaz olanı ayrıca ariel leke çıkarıcı
bulaşık mak.: sürekli değişiyo. her marka kullanıyorum
mutfakta: yağ çöz ve cillit bang
banyo ve tuvalet temizliği: güldal kireç çözücü ve cillit bang
halı temizliği: yıkamaya veriyorum

ben cleanball - ersağ deterjanlarını kullanıyorum. fosfat içermediğinden zararsız.. ablamın göğsünde kist olunca doktor tavsiye etmiş.. bizde üye olduk kendimize gelişinden alıyoruz. bizden görüp almak isteyenlere de gelişinden veriyorum.. özellikle çamaşır ve bulaşık makinesi deterjanaları çok güzel. aynı anda arkadaşım ile aldığım bluzüm benim ilk aldığım gibi arkadaşımın da rengi değişince herkes şaşırdı... 2 çocuğum var ve bulaşık mak.den çıksa bile yine de durulayarak veriyordum onlara.. çünkü arkası çukur bir bardağım var idi içi hep pis su dolu çıkardı önceden.. bu deterjan ile berrak su çıkıyor gözümle görmesem inanmazdım..ve yer temizleme , halı şampuanı vb. hepsi ayrı güzel.. yani ben memnumun annem de ve arkadaşlarım da...Ablam 380 metrekare eve 3 çocuklu ev hanımına yardıma gidiyor, önceden yap yap heryer hemen toz oluyor bitmiyor derdi.şimdi ise işim çok kolaylaştı bu deterjanlarla diyor :) yani anlayacağınız far var.. amway gibi pahalı da değil ve konsantre sulandırarak kullanıldığından da piyasadaki deterjanlardan çok gidiyor.. 6 ay oldu hala bitmedi yarısına geldim :) önceden her markete gittiğimde deterjan reyonuna uğruyordum şimdi unuttum inanın :)oğlum ellerini yıkamayı sevmez idi.. jeli alır suyun altında akar giderdi..ben hep elini ovalardım gidip.. el köpüğü ile el yıkamayı çok sevdi.. içim de rahat böylelikle...

X