mini dikiş makinası alayım mı?

K

kardalina

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi kardalina
kızlar konuyu doğru yerde yazmışımdır inşallah. mini dikiş makinası almak istiyorum. şuan BİM de 27,50 TL ye var. alayım mı sizce. kullanışlı mıdır? markası artes.

• Konu Sahibi kardalina
Alma sakın canım ben aldım iade etme zorunda kaldım çünkü ip çıkınca tekrar sarılamıyor ve içinde sürekli dolanıyor ip düğüm almadığı için dikilmiyor
Bence garantili iyi bişey al hiç alma bunu

• Konu Sahibi kardalina
deryacık cevabın için teşekkür ederim

• Konu Sahibi kardalina
aynı marka ve bende BİM den aldım gecen sene cokta memnunum ve her dıkısımıde sökuk yerlerıde rahatlıkla dıkıyorum suan BİM yıne getırmıs anneme alacam bu sefer

ipin cıkması normaldır sarılışını yapamamısındır deryacık arkadasım her makına ıp cıkarır

• Konu Sahibi kardalina
ya bende kararsızım ...birde scarlett marka var aynı bimin sattığı gibi o nasıl acaba bilen var mı...

• Konu Sahibi kardalina
bi makinam olsun bende gerçekden çok istiyorum böyle ufak ama kullanışlı
bi baktırayım eşime bende aldırayım

• Konu Sahibi kardalina
arkadaşlar bende basit bişeyler dikmek için netten aldım scarlett marka.10 gün oldu alalı ve çok güzel herşeyi dikiyo.kızıma elbiseler diktim kendime pantolon diktim ve hiç boş durmak istemiyorum çok işe yaradı.hatta kanepe örtüsü diktim kumaşı çok kalın.doğru kullanılırsa hiçbir problemi yok.bence düşündüğünüz hata.

• Konu Sahibi kardalina
bendede scarlett var çok güzel dikiyor yerde kaplamıyor dikiş bilmediğim halde neler diktim neler.

• Konu Sahibi kardalina
malesef bim de kalmamış...
scarletlere bakayım ben birde
kızlar her eve lazım daki makina nasıl sizce ?

bende alamadım. hemen bitmiş. her eve lazım da görmüştüm. belki ordan alırım. her renkten iplerde hediyedi.

bende her eve lazımdan aldım.bimdekinin aynısını shopping tvde veriyorlar..

eslem bana sorduysan evet canım memnunum gayet güzel dikiyor.benim bir komşum var dikiş hocası ona gösterdim çok şaşırdı oyuncak bu dikmez dedi kendi denedi ilk önce hatta kot gibi bir kumaştan çanta yaptım ben..gelinine alıcaktı o da.

malesef bim de kalmamış...
scarletlere bakayım ben birde
kızlar her eve lazım daki makina nasıl sizce ?
bende aldım herevelazımdan.çok güzel dikiyor ama kalın ve sert kumaşlar makinayı zorluyor ben zorladım:çok üzgünüm: sonra baktım makine bağırıyor. evet güzel dikiyor hemde sapasağlam.

arkadaşlar bende her eve lazımdan almıştım. bi kere arızalandı tamire gitti geldi . bir sorun şimdilik ama profesyoneller için uygun değil. mesela fermuar falan dikiyor ama kalım kumaşlarda zorluyor. özellikle kot paçası falan yapamıyor. küçük ve basit şeyler dikecekseniz yastık kılıf çanta vs . bunlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. benim farkettiğim tek kötü yönü dikerken makina kayıyor olduğu yerde sürekli düzeltmek gerekiyor. aslında biraz daha ağırlık konabilirdi içine.

arkadaşlar bende her eve lazımdan almıştım. bi kere arızalandı tamire gitti geldi . bir sorun şimdilik ama profesyoneller için uygun değil. mesela fermuar falan dikiyor ama kalım kumaşlarda zorluyor. özellikle kot paçası falan yapamıyor. küçük ve basit şeyler dikecekseniz yastık kılıf çanta vs . bunlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. benim farkettiğim tek kötü yönü dikerken makina kayıyor olduğu yerde sürekli düzeltmek gerekiyor. aslında biraz daha ağırlık konabilirdi içine.
ben o kayma sorununu mausepad ile çözdüm. ama içindeki ip sürekli kopuyor

ben o kayma sorununu mausepad ile çözdüm. ama içindeki ip sürekli kopuyor
valla harikasın. işte çözümcü türk kadını kaydirigubbakcemile3 . bende de fazla var mousepad. mutlaka deniycem saol tavsiyen için . ip kopma olayına gelince bu makinalarda makara dedilde masura kullanmak ve yan tarafına yani size bakan ön tarafa takmak daha iyi sonuç veriyor. bende yukarıya makara taktığımda sıkıntılar yaşıyordum şimdi masuraya sarıp ön tarafa takınca daha iyi oldu. sende dene .

Eşim bir satış mağazasından 3 gün önce 17.70 e almış Scarlett marka dün denedim güzel dikişi.Fakat daha çok ilgilenemedim yani masurası falan bitmediği için sarmadım..Bakalım, denedikçe yazarım.
Ayrıca konu doğru yerde, devam edebilirsiniz yerimseniben

Son düzenleme:
valla harikasın. işte çözümcü türk kadını kaydirigubbakcemile3 . bende de fazla var mousepad. mutlaka deniycem saol tavsiyen için . ip kopma olayına gelince bu makinalarda makara dedilde masura kullanmak ve yan tarafına yani size bakan ön tarafa takmak daha iyi sonuç veriyor. bende yukarıya makara taktığımda sıkıntılar yaşıyordum şimdi masuraya sarıp ön tarafa takınca daha iyi oldu. sende dene .
teşekkür ederim canım benim ilk fırsatta deneyeceğim

ben içtenlikle almanı tavsiye ederim ki o küçücük makine ile nevresim takımı dikmiş birisi olarak hemde 1 günde......
şimdiden kolay gelsin ve ii günlerin hatıralarını kendin yarat diye......

X