Burberry Tender Touch ve Givenchy Amarige parfümlerini kullanan? tavsiye eden?

ttubaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2008
19
0
merhaba kızlar,
biraz önce hepsiburada.com a baktım 8 mart'a kadar bu 2 parfüm indirimdeymiş. ikisi de kdv dahil 50 ytl.

-> GIVENCHY AMARIGE EDT 50ML PARFÜM + 75ML SENSATION BODY VEIL + 75ML IRIDESCENT BATH GEL
-> BURBERRY TENDER TOUCH WOMEN EDP 50ML + BODY LOTION 100ML

birisini almak istiyorum ama kararsızım..kullananlar yorum yaparlarsa çok sevinirim..ben şekerli ve çok ağır kokuları hiç sevmem midem bulanır başım ağrır buna göre hangisi dersiniz?? :1rolleyes:
sgb28022a.jpg
sg112945a.jpg

Son düzenleme:
canımm yaa ben gördüm indirimi bende sorup duruyorum etrafındakilere kokuları bilmediğim için ama kimse bişiy yazmamış :KK43: aynen bende şekerli kokuları sevmiyorum ufff bilen birilerinden cevap gelsin artık :1ninca:

bendeeeeeee merak ediyorum yaaaa
burberry olan ınasıl acabaaa
??

classic güsel ama bunu hiç bilmiyorum
çok uygun fiyatııhihoyyyt

Burberry Tender Touch:
DOĞUŞU Burberry Touch koleksiyonunu tamamlayan Burberry Tender Touch, ferah çiçek kokusuyla kadınsılığı doruklara çıkaran bir parfüm. Yeni bir kadınsılık...
Kadınlar için şehvetli ve sofistike bir parfüm. Romantik ve nazik bir dokunuş..
PARFÜM AİLESİ Üst notalardaki Yeşil mandalina ve Menekşe yapraklarının verdiği ferahlık ve canlılık ile ışıltılı ve çiçeksi... Orta notalar kadınların zarafetini ön plana çıkartıyor. İris, misk ve amberden oluşan gizemli dip notalar ile Burberry Tender Touch gül, frezya, peony ve seringadan oluşan bir bahar esintisi.

Givenchy Amarige Edt:
Amarige kadını bir çiçek gibi açılan ve güneş gibi ışık saçan aşk kadınıdır. Neşeli, kendisi ile barışık ve biraz kaprislidir.
Parfüm Ailesi:
Çiçek - Ağaç - Amber: Amarige içerikleri kalbin duyguları kadar zengin ve çeşitlidir; mutluluk, şefkat, duruluk, bolluk...
Parfüm İçerikleri:
Tepe Notası : Portakal Çiçeği, Menekşe yaprağı
Orta Notası : Gardenya, Mimoza, Ylang-Ylang
Dip Notası : Misk, Akamber

bunlar da parfümler hakkında bazı bilgiler..kullanan pek kimse yok gibi..ben yarın bi işim çıkmazsa gidip denicem ona göre karar verip sipariş etcem şakkıdı

Burberry Tender Touch:
DOĞUŞU Burberry Touch koleksiyonunu tamamlayan Burberry Tender Touch, ferah çiçek kokusuyla kadınsılığı doruklara çıkaran bir parfüm. Yeni bir kadınsılık...
Kadınlar için şehvetli ve sofistike bir parfüm. Romantik ve nazik bir dokunuş..
PARFÜM AİLESİ Üst notalardaki Yeşil mandalina ve Menekşe yapraklarının verdiği ferahlık ve canlılık ile ışıltılı ve çiçeksi... Orta notalar kadınların zarafetini ön plana çıkartıyor. İris, misk ve amberden oluşan gizemli dip notalar ile Burberry Tender Touch gül, frezya, peony ve seringadan oluşan bir bahar esintisi.

Givenchy Amarige Edt:
Amarige kadını bir çiçek gibi açılan ve güneş gibi ışık saçan aşk kadınıdır. Neşeli, kendisi ile barışık ve biraz kaprislidir.
Parfüm Ailesi:
Çiçek - Ağaç - Amber: Amarige içerikleri kalbin duyguları kadar zengin ve çeşitlidir; mutluluk, şefkat, duruluk, bolluk...
Parfüm İçerikleri:
Tepe Notası : Portakal Çiçeği, Menekşe yaprağı
Orta Notası : Gardenya, Mimoza, Ylang-Ylang
Dip Notası : Misk, Akamber

bunlar da parfümler hakkında bazı bilgiler..kullanan pek kimse yok gibi..ben yarın bi işim çıkmazsa gidip denicem ona göre karar verip sipariş etcem şakkıdı

tatlım yorumlarını bizimlede paylaş olurmu bende merak ediyorum 2 parfümüde fiyatda güzelken kaçırmayalım

Ben Burberryi almayı düşünüyorum.Yorumlarda da olumlu.
Diğerinin şişesinden ağır,orta yaş parfümü izlenimine kapıldım:sm_confused:
Elime geçince yorum yaparımhihoyyyt

kızlar kokular abaktınımızmı?

en çok merak ettiğim burberiy tocuh, klasik burberry kokusunu andırıyor mu?

bende burberry düşünüyorum

yorumlarınız ıbekliyoruz

sevgiler

merhaba
ben dün akşam sipariş verdim bugün gelecek. burberryi istedim ben. bu parfümü bilmiyordum ama fiyatı için aldım valla.
bugün parfümüm gelsin tekrar bilgi veririm.

:icecream: kaydirigubbakcemile2
KIZLAR BURBERRY TENDER TOUCH O SETİ ALDIM FAKAT 3 KERE ANCA SIKTIM KULLANAMADIM BANA HAFİF GELDİ. BEN AĞIR KALICI ŞEKERLİ KOKULAR SEVİYORUM BANA UYMADI. İSTEYEN OLURSA SETİ SATABİLİRİM. ASLA AĞIR BAŞ AĞRISI YAPACAK Bİ PARFÜM DEĞİL OLSA BIRAKMAZDIM.

Konuyu açan arkadaşım aldınmı parfümü bilmiyorum ama ben burberry tender touch kullanıyorum gerçekten hafif bi koku ama kalıcı öyle hemen uçup gitmiyor ben tavsiye edebilirim yazada uygun yazın ağır parfümler gitmiyor çünkü

BURBERRY TENDER TOUCH UN VÜCUT LOSYONUNU SATTIM BİLE ŞİMDİ GERİYE PARFÜMÜ KALDI. ALMAK İSTEYENLER OLURSA BENİMLE İRTİBATA GEÇEBİLİRLER. HOŞÇAKALIN...hihoyyyt

AMERİGA tansu çillerin favori kokusudur anneminde ileri yaş parfümü ama TENDER TOUCH kullandım biliyorum çok hoş koku arkadaşlarım eşim bayılmıştı bu kokuya biii dk ya bu koku piyasadan kalkmadı burbery üretimini durdurdu diye biliyordum o kadar aradım bulamadım

burberry touch son dönem favorim. müthiş birşey. çok da kalıcı. ama belki tene göre değişiyordur. gerçi ben kıyafete sıkarım

AMERİGA tansu çillerin favori kokusudur anneminde ileri yaş parfümü ama TENDER TOUCH kullandım biliyorum çok hoş koku arkadaşlarım eşim bayılmıştı bu kokuya biii dk ya bu koku piyasadan kalkmadı burbery üretimini durdurdu diye biliyordum o kadar aradım bulamadım

EĞER Kİ SATIN ALMAK İSTEYEN OLURSA AMARIGE 50 ML.LİK EDP Yİ 60 TL.YE SATABİLİRİM. ÇÜNKÜ BEN SETİNİ 150 T. YE ALMIŞTIM. TABİ AZICIK DA OLSA SIKTIĞIM İÇİN BU FİYAT. BU SENE İÇİNDE ALIP DA KULLANAMADIĞINIZ PARFÜMLER VARSA ONLARDAN BİRİYLE DE TAKAS YAPABİLİRİZ. BELKİ BİRİMİZİN BEĞENMEDİĞİNİ DİĞERİMİZ BEĞENEBİLİR. SEVGİYLE KALIN. ŞİMDİDEN HEPİNİZİN YENİ YILI KUTLU OLSUN ARKADAŞLAR.. zemuszemus

Burberry tıuch yeni aldım.Ben çok çok ağır parfümlerden hoşlanmayan birisiyim.Ve parfümü çok beğendim fakat kalıcı olmadı aman aman tenle alakası olabilir.Buğday tenliyim.Ama koku harika böyle saf temiz etrafı rahatsız etmeyecek tarzda birkoku tek kelimeyle süper diyebilirim.Ama yinede bir denemenizi tavsiye ederim.

Burberry tıuch yeni aldım.Ben çok çok ağır parfümlerden hoşlanmayan birisiyim.Ve parfümü çok beğendim fakat kalıcı olmadı aman aman tenle alakası olabilir.Buğday tenliyim.Ama koku harika böyle saf temiz etrafı rahatsız etmeyecek tarzda birkoku tek kelimeyle süper diyebilirim.Ama yinede bir denemenizi tavsiye ederim.

dolphinss yaa sen bana blvgari touch dedin bende ona bakıyorum yok öyle bişey. burberry touch mış aldığın :roflol:

bende baktım internete indirimde olan siteyi bulamadım.bana linkini atabilir misiniz?

X