Lekeler, Çiller Lekeli cildi olan okusun ltfen

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

nuli

dante gibi ortasındayız..
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2009
24
0
46
şimdiye kadar yüzümdeki sivilce ve yara izler için çok pahalı ürünler otlar çöpler denedim ama 3 haftadır kullandığım şu formülden daha etkilisini görmedim;her sabah büyük bir bardak elma suyu,diğer meyvelerdende katabilirsiniz ağırlık elma suyu....hazır sular değil kendin sıkacaksın:içelim:

şimdiye kadar yüzümdeki sivilce ve yara izler için çok pahalı ürünler otlar çöpler denedim ama 3 haftadır kullandığım şu formülden daha etkilisini görmedim;her sabah büyük bir bardak elma suyu,diğer meyvelerdende katabilirsiniz ağırlık elma suyu....hazır sular değil kendin sıkacaksın:içelim:

Eeee canım sıktıktan sonra napcaz.Yüzümüze mi sürcez yoksa içecekmiyiz.Anlamadım.Daha fazla detay verirsen daha açıklayıcı olacak.

Arkadaşım bu elma suyunu her leke için kullanabiliyoz mu?

ben elma suyu değilde elmanın kabuğunu soyup yüzüme sürüyorum içinide afiyetle yiyorum:icecream: . ama henüz 3-4 gündür yapıyorum.yumuşacık oluyo cildim

eee sonra ne yapicaz:uhm:
hic bisey anlamadim kafamçokkarıştı
icsekmi acaba:uhm:

kızlar elbette içeceğiz ..ne yazmışım koca bir bardak...ne yapılır elbette içilir..özellikle sivilcelerin ardından kara kara görünen izlerim çok şükür yok oldu..içine greyfurt,portakal,havuç v. s katıyorum,daha lezzetli oluyor...

kızlar içeceksiniz demiş ya nasl anlamadınızz hayrett.bendede siyahh noktalarr oluştu ya onada iyi gelirmii bende deneyecemm....

elma suyunu denyeceğim,teşekkürler....

ben gözeneklerim ve siyah noktalarım için haftada 1 gün kil maskesi uyguluyorum....ama zamanla fark ettim ki,gözeneklerim daha çok genişledi....

aranızda kil maskesi uygulayan var mı?

ben gözeneklerim ve siyah noktalarım için haftada 1 gün kil maskesi uyguluyorum....ama zamanla fark ettim ki,gözeneklerim daha çok genişledi....

ben de kil maskesi uygulayınca gözeneklerimin genişlediği hissine kapılıyorum :uhm:

dunyada ne kadar gereksız bısey varsa o da kil maskesidir. yüzünüzü günlük temizleyicilerinizle temizleyin haftada bir de buharlayın yeter. böyle her buldugunuz seye alıstırmayın cıldınızı. yazık.

allah allah benimde gozenekler biraz belirginlesti bikac haftadır banyodan sonra dermokil kullanıyodum ama temizliyoda kafam karıştıCADIARZU

kızlar cildin en iyi ilacı meyvelerde özellikle elme...ben çok killer,kremler denedim ...varsa yoksa elma...ayrıca herhangi bir şekilde yara veya yanık olursa özellikle yüzde;elmanın çürümüş yani hani ezik gibi olurya,işte o kısmı hergün yaralı kısa sürün yarım saat kadar bekletin hiç iz kalmıyor...bu sivilce içnde geçerli...bunu babaannem eskiden köyde kadınların hep böyle yaptığını anlatırdı...bende neye güldümse,hadi canım ordan dedimse başıma geldi..aklınızda bulunsun...:lepi:

ben denemiştim kil maskesini cildim kıpkırmızı oldu.biraz hassas o yuzden herhalde...

Peki bu elma suyunu aç karnımızamı içicez yoksa kahvaltıdan sonra mı?

ben de kesinlikle katiliyorum. ben bu sonuca gecen sene tesadufen varmistim. bir ara elma suyu muptelasi olmustum. sabah aksam icmekteydim. gercekten farketmisti. simdilerde hic icmiyordum. ama yine basladim. buarada evde kendimiz sikicaz demis arkadas. ama ben %100 elma suyu olanlardan aliyorum. onlar da mi gerceginin yerini tutmuyor:uhm:

ben de kesinlikle katiliyorum. ben bu sonuca gecen sene tesadufen varmistim. bir ara elma suyu muptelasi olmustum. sabah aksam icmekteydim. gercekten farketmisti. simdilerde hic icmiyordum. ama yine basladim. buarada evde kendimiz sikicaz demis arkadas. ama ben %100 elma suyu olanlardan aliyorum. onlar da mi gerceginin yerini tutmuyor:uhm:

canım %100 elma suyu olanlardan alıyorum demişsin ya markasını yazabilir misin acaba?

artık nerdeyse herşey kimyasal oldu nerde %100 :KK43: arkadaşlar yüzünde gözenekleri açılan varsa tonik kullansınnnlarr

X