İğneli Epilasyon İğneli epilasyon lekeleri

herkese merhaba.iğneli epilasyon sonrası kahverengi ve pembemsi lekeler için çözümü olan var mıı?herkes dert yanmış ama bi çözüm öneren olmamış sanırım.eğer bu yazıları yazdıktan sonra uygulayıp olumlu sonuç aldığınız uygulamalar varsa bizimle de paylaşır mısınıııız.teşekkürler şimdiden.
benim de ihtiyacım var :KK43: lütfen yardım edin

Kızlar merhaba..bende yüzüme iğneli epilasyon düşünüyorum fakat izlerden korkuyorum.
merak ettiğim bir konu var bu iğneli epilasyon sonrası oluşan kırmızılık ve kabuklar "yanık" türünde bir yara mı sayılır?
çünkü benim bitkisel ürünler hazırlayan bir eczacım var ve çok harika bir yanık ilacı var hiç iz bırakmıyor vede çok hızlı iyileştiriyor(ablamın yüzüne kaynar su dökülmüştü bu merhemle iyileşti ordan biliyorum).eğer epilasyon yaraları yanık türünde sayılırsa o merhemi kullanmayı düşünüyorumda..şimdiden çok teşekkür ederim
bu kreme nasıl ulaşabilirim? bende de iğneli epilasyon izleri kaldı ve geçmiyorlar. lütfen yardım edin:KK43:

kızlar gobegime igneli epilasyon yaptırıyorum. son seansımın ustunden 2 bucuk ay gecti ama kucuk kahverengi noktalar duruyor hala. epilasyoncum mutlaka gecer diyor ama endişeleniyorum. bazı yorumlarda 1 yıl olmasına ragmen gecmedigini soyleyenler olmuş. bazıları da gectigini ama gobek bolgesinin biraz daha uzun surede gectigini yazmış. fito krem suruyorum her gun. bu nokta şeklindeki kahve lekeler zamanla gecti diyen var mı? epilasyoncuyla ilgili sorun oldugunu sanmıyorum. yuzume ve gobegimin orta kısmına da yaptırdım. iz yok. sadece gobegimin ust kısımları ve bele yakın olan yan taraflarda kaldı bu lekeler. oradaki deri daha hassas olabilir.
kısacası bu lekeleri bikac ay taşıyan ama sonunda gecti diyen var mı?
aynı durumdayız:KK43: yüzümde leke olmuyor ama göğüs çevrem çok kötü kahverengi noktacıklar var. kadın gececeğini söylüyor hçbirşey sürme diyip duruyor. bn de endişeleniyorum hiç gecmeyecek diye. siz kurtulabildiniz mi acaba ? lütfen yardım edin

bir ay bir hafta önce göğüs bölgeme iğneli yaptırdım.kabuklar bir aya döküldü ama kırmızı yaralar var hala.leke kalmasından çok korkuyorum.keşke yaptırmasaydım.çok korkuyorum.kaç aya geçer bu kırmızı izler.medaccasol sürmeye başladım.geçer mi.lütfen nolur bişeyler yazın
aynı durumdayız:KK43: yüzümde leke olmuyor ama göğüs çevrem çok kötü kahverengi noktacıklar var. kadın gececeğini söylüyor hçbirşey sürme diyip duruyor. bn de endişeleniyorum hiç gecmeyecek diye. siz kurtulabildiniz mi acaba ? lütfen yardım edin

Bende de 1 kere denemek icin gittigim yer iz birakmisti ancak zamanla gecti. Biraz uzun surdu 3 ay kadar falan ama gecti sonunda. Belki biraz zaman vermelisiniz.

merhaba ben yüzüme yaptırıyorumda yaptırdıktan sonra yüzümün üstüne uyursam birşey olur mu uyurken farkında olmadan uyuyabiliyorum illaki tedirgin oluyorum kabuklar zarar görüp çukur kalacak diye 😔

merhaba ben yüzüme yaptırıyorumda yaptırdıktan sonra yüzümün üstüne uyursam birşey olur mu uyurken farkında olmadan uyuyabiliyorum illaki tedirgin oluyorum kabuklar zarar görüp çukur kalacak diye
😔

bilmiyorum bende uyuyorum yanagimin uzerine ve tabi yuzumde izler var omdan mı bilmem 1 ay gecti ne zaman izler gecer bilemiyorum. sizde hic iz kaldı mı? igneli epilasyon durumumuz nasıl? ben madecassol hametan bazende bebantol suruyorum bazıları fucidin suruyor yeni gordun evde fucidin varmış ama benim igneliden yana olusan sivilcelerim yok ki fucidin daha cok sivilceler icin kullanılan bir kremmiş

X