İğneli Epilasyon İğneli epilasyon lekeleri

iğheneli epilasyonda ne kadar süre sonra makyaj yapılabilir . pudra yada allık kullanabilirmiyim

Kızlar bende 2 yıldır iki üç ayda bir gidiyorum iğneli epilasyona artık bıktım ama hala tüyler var.az kaldı bitmesini bekliyorum artık.yüzümde birkaç tane ben gibi kahverengi nokta fark ettim.bunların geçeceğini sanmıyorum.çünkü bir tanesini bayağıdır fark ediyorum.iğneli epilasyondan sonra benimde yüzüm kızarıp şişiyor.daha sonrasında da bir haftadan da fazla yara kabuklarıyla dolaşıyorum.bepanthen sürmeme rağmen bir haftayı geçiyor yara kabukları.sizce bu normal bi süre mi?? İstanbulda bildiğiniz iyi bir yer varsa yazar mısınız??

ya kızlar iki yıl oldu ben gideli bu yüz bölgesi tüyleri ne kadar inatçı böyle ne zman biticek....

Merhaba hanımlar, lazer ve iğneli epilasyon hakkında birkaç şey söylemek isterim.
Ben iki senedir lazer epilasyona gidiyorum, önce bir sene kadar yüzüme lazer epilasyon yaptırdım fakat beklediğim gibi bir sonuç alamadım. Ne bir azalma oldu, ne de bir incelme. Daha sonra iğneli epilasyona başladım, lazere göre daha az acı hissediyorum, hem de oldukça faydasını da gördüm, ilk zamanlarda akımın (bir kez) yüksek verilmiş olması nedeni ile yüzümde yanıklar oluştu ve bir hafta kadar sürdü yanıkların geçmesi, fakat izlerinden tamamen kurtulamadım. Onun dışında memnunum. Keşke lazerden önce iğneli yaptırsaymışım diye söylenirim hep:)
Ayrıca lazer ile yapılan tedavi de tüylerin bitmesi mümkün tabii ama bıraktıktan birkaç sene sonra tekrar çıkıyor, iğneli epilasyonda böyle birşey söz konusu değil. O neden ile, benim önerim hiç lazere bulaşmadan, iğneliye başvurmanız.
Sağlıcakla.

Kızlar bende 2 yıldır iki üç ayda bir gidiyorum iğneli epilasyona artık bıktım ama hala tüyler var.az kaldı bitmesini bekliyorum artık.yüzümde birkaç tane ben gibi kahverengi nokta fark ettim.bunların geçeceğini sanmıyorum.çünkü bir tanesini bayağıdır fark ediyorum.iğneli epilasyondan sonra benimde yüzüm kızarıp şişiyor.daha sonrasında da bir haftadan da fazla yara kabuklarıyla dolaşıyorum.bepanthen sürmeme rağmen bir haftayı geçiyor yara kabukları.sizce bu normal bi süre mi?? İstanbulda bildiğiniz iyi bir yer varsa yazar mısınız??

Merhaba Mimoza.. ben istanbulda şirinevlerde koltukaltıma yaptırdım iğneli epilasyonu ama 1 yıl oldu bende iz falan kalmadı tabii tüyde.. ve sadece 2 kere gittim... aynı yerde yüzüne yaptıranları da gördüm ama iz falan yoktu.. sen uzman bir yere gittiğinden emin misin?

iki yıl uzun bir zaman mimozam hem yanlış yapıma maruz kalmışsın yüzünde kabuklanma olmuş bence hiç değil cildin hassas olması değil problem dış derini yakılyorlar sanırım oda iz kabuk yapıyor ilerde kahverenkli lekelerin kalırsa yüzünde o zaman niye oldu diye üzülürsün bende iz falan kalmıyor zaten kabukda olmuyor uzmanım epilasyondan sonra cildi sakinşeştirici özel ürünler kullanıyor o yüzden iz falan kalmıyor.

Evet bahsettikleriniz biraz yanlış uygulama gibi sanki. ızlerin o kadar çok kalması ve 2 yıl gibi bir sürede hala doğru dürüst bitmemesi... Uzmanınızla bir konuşun derim ya da kendinize başka birilerine bulmanız iyi olabilir.

baya değişmiş fikirlerin ne oldu gittin geldin ne oldu anlamadım. vereliniortak bundan sonra anlaşıcaz sanırım senle aslında özünde iyi birisin sen anladığım kadarıyla

Neden kötü biri olayım farklı düşünüyoruz diye :) Ben izlerin kalmasının yanlış olduğunu biliyorum yani kabuklanmanın arkasından kalıcı lekeler olması ya da kabukların uzun süre iyileşmemesi..
Mail adresime ulaşamamışlar üyeliğimi bir aktifleştirmem gerekti tekrar :)

yaa ben ne yapacağım leke kalan çok bende sivilce falan çıkmaz öyle nadir ama kullandığım haplardan mı ne bilmiyorum çenemde kıl çıktı ve bazıları siyah gittiğim yer lazer yapmadı neyse ramazanda iple aldırdım kırmızı yaralar oldu 3 aydır da geçmedi hala kadın mı yanlış aldı benim cildim mi çok hassas anlamadım şimdi bende leke kalma olasığı yükseki mi:KK43:( yaptıracak iyi bir yerde bulamadım:KK43:çok komik ama yüzümde bir şey yok çenem kıpkırmızı hayır aldırsan bile oraya bir şey yaptırdığın belli oluyor:))

fucidin krem sürün iğneli epilasyondan sonra en iyisi o bende kullanıyorum...

merhaba cnmm,,bende iğneli epilasyon yaptırıyorum ve onlar bepanten veriyorlar aama ben yanık kremi belki daha etkili olur die bepanten ile fucidini karıştırarak akşam yatmadan önce sürüyorum yüzüümee...peki sen epilasyondan hemen sonra sürmeye başlıyormuusun ve kaç gün kullanıyorsun..prespektüsünde 7 gün kullanın yazıyorda..sen kabuklar düşene kadar kullanıyormusun ve düştükten sonra iz kalıyormu cnmmbuyrunnnnnnnnn???

whisper34 cnm sana özelden msj attım ama gelmediği için burdan yollamak zorundayım..merak içindeyim en kısa zmanda senden msj alırsam çok sevincm cnmm..

Merhaba arkadaşlar
ben 8 ay kadar önce çenemin ufak bi bölgesine iğneli epilasyon yaptırdım fakat iz kaldı geçmiyor da.. çenemde koyu tüyler var ve ben çok rahatsız oluyorum .. iyi bir iğneli epilasyon merkez,i arıyorum mersinde. tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı?

arkadaşlar 3-4 hafta önce yaptırdığım iğnelinin izleri yüzüde duruo. Bgn büyüteçli aynadan baktım nereye batırılmışsa iğne orası kızarık-kahve nokta nokta leke :KK43: ya bu normal sayılabilrmi gecermi?
Fucidini mesela şimdi kullanmaya başlasam yardımı olurmu? başka bir epilasyoncuya gitmeyi düşünüorum tabiki artık!! peki başka biyerde başlasam bu lekelerin geçmesini engellermii? sonucta tam da lekelerin üstünden batırıcak yine iğneyi.. of ya geçermi bu yardım edin :KK43:

Arkadaşlar lekelerim bu halde. Bahsettiim gibi 3-4 hafta öncenin lekesi bunlar, ışıktan daha az çıkmış biraz daha sıkca, ha su var bi hafta önce de iğneli epilason yaptrdm ama onun etkisi hiç yok bu resimdeki lekelerde die düşünüorm.
ne dersiniz düzelirmi?

Eklentiler

• $Görüntü184.jpg
    $Görüntü184.jpg
    2,9 KB · Görüntüleme: 1.226
X