İğneli Epilasyon İğneli epilasyon lekeleri

bu daha net. büyütüp bakın arkadaşlar

Eklentiler

• $Görüntü186.jpg
    $Görüntü186.jpg
    4,4 KB · Görüntüleme: 1.062
evt baharcm kırmızı lekeler 3 hafta oldu, bi de gecen hafta da eski epilasyoncuma gitmiştim, ondan kalma değil de 3 hafta önceki izler bunlar ama tabiki biraz son epilasyonun da etkisi vardır.

Normalmi bu görüntü? bepantene sürüyüroum. Bi de yüzüme hafif peeling etkisi yaratan çamurumsu temizleyicileri uyguluyoruum epilasyondan sonra 3gün geçince. o daha ötü yaparmı?

peling yapma canım daha çok tahriş olmasın limon suyu kullan gece yatarkende betantene devam et limon suyu lekeleri açar geçmiş olsun canım çok üzüldüm işte ben bunu demek istiyorum hata olmadan önce iyi bir yerle başlamak lke kaldıktan sonra ne önemi varki

Ankarada, iz bırakmayan profesyonel bir yere yaptıran ve sonuç alan var mı? Bilenler varsa özel mesaj atabilir mi? Çok teşekkürler

ben tunalı da bir yere gitmekteyim cidden tavsiye edebilirm fakat özel mesaj gönderemiyorum:KK43: mübeccel güzellik yazarsanız google da sizde bakabilirsiniz.

ben tunalı da bir yere gitmekteyim cidden tavsiye edebilirm fakat özel mesaj gönderemiyorum:KK43: mübeccel güzellik yazarsanız google da sizde bakabilirsiniz.

Memnuniyetinizi gördüğüm an hem ankaralı hanımlar hemde mesleğim adına gerçekten çok sevindim ve belirttiğiniz sayfayı kısaca ziyaret ettim. Ama sevincim kısa sürdü açıkçası. Umarım yanılıyorumdur asla bir meslektaşım hakkında olumsuz bir söz söylemek istemem ama siteye koydukları tek uygulama fotoğrafında gördüğüm şey iğne ve cımbızın aynı elde tutuluyor olduğuydu. Sanırım meslektaşım tek el çalışıyor umarım kendisini geliştirir.

Merhabalar.
Sitenize yeni üye oldum. llk olarak da epilasyon konusundaki sohbetiniz dikkatimi çekti. Ben de sizinle yaşadıklarımı paylaşmak istedim. Lütfen okuyun.. Öncelikle söyleyeceğim iğneli epilasyon; yapan kişi profesyonelse hiç iz bırakmaz. eğer iz bırakmaya başladıysa oraya bir daha uğramamanızı tavsiye ederim.

Ben 10 sene önce Ankara'da adını şu anda tam hatırlayamıyorum ama Kızılay da Özmen Hanım isimli bir epilasyoncuya gittm. Orada 3 bayan (birisi çok genç ve acemiydi) epilasyon yapıyorlardı ve müşterisi çok fazlaydı. İlk 3 seansta bir yan etki görmedim. Sadece çok acıyordu . Sonradan gelenlerin özellikle yüzlerinde izler farkettim ve Özmen Hanımdan bende de iz kalmaması için dikkat etmesini rica ettim. ve o gün sanırım bana çok sinirlendi. Resmen dudak üstümde ve çenemde derin izler yaptı. ve çok büyük kabuklar oluştu. Kendsi bunların geçecğini söylediği için ben de inandım ve üniversiteye İstanbul'a gittim. Fakat kabuklar dökülmesine rağmen izler hiç geçmedi.aradan 10 sene geçmesine rağmen izler hala duruyor.

Daha sonra İstanbul'da çok araştırdım ve harika bir epilasyoncu buldum. Seansa girdiğimizde yüzümü büyüteçle inceledi ve bana ilk söylediği şey, sizin cildinizi yakmışlar oldu.. Meğer iğneyi kıl köküne sokup ondan sonra elektirği açıp , iğneyi çıkatmadan önce kapatmak gerekiyormuş. Ankaradaki bayan , müşterileri hızlı bir şekilde göndermek için sanırım bu kurallara dikkat etmeden hepimizin cildinde izler bıraktı. Ayrıca yüzümde kullandığı iğneyi gösteriğimde İstanbuldaki epilasyoncum şok oldu.. Meğer Ankarada Özmen Hanımın yüzüme kullandığı iğneler ; uzun zamandır kullanılmayan, eskiden de sadece kol ve bacak tüyleri için kullanılan en kalın iğnelermiş. Ne diyeyim bilemiyorum, Allahından bulsun ..

Neyse ki İstanbuldaki epilasyoncum harika birisi çıktı. Hiç bir iz ve yanık , kabuk oluşturmadı. Ama diğer izler hala duruyor ve naıl gidereceğimi de bilmiyorum.
Benim tavsiyem çok araştırmadan kimseye cildinizi veya sağlığınızı emanet etmeyin

merhaba ,sakıncası yoksa gittiğiniz yerin tam adresini özelden bana atar mısınız?yeni üye olduğum için özelden msj atamıyorum maalesef.. ben de çok mağdur oldum bu iğneliden.. istanbulda 3-4 yere gittim ama hiçbirinden memnun kalmadım..benim de geçmeyen bir izim var :KK43:

Selam kızlar ben de kol koltukaltı çene altı göbek ve alt bacak olmak üzere yoğun bir iğneli epilasyon uygulaması yaptırıyorum. Gittiğim yerden daha doğrusu uzmandan ne kadar memnun olduğumu hem bu forumda hem de eş dost çevremde her fırsatta söylüyorum. Tam 7 seans oldu ve hala memnunum:)) forumda okuduğum kadarıyla çoğu yerde kabuklanmalar oluyor ve kabuklanma zararsız gibi gözükse de hem sosyal hayatını etkiliyor, hem de kabuk gittikten sonra iz kalma ihtimali var, ben okuduklarımdan bunu çıkardım. Benim gittiğim uzman çalışması bitince bir solüsyon var kendi hazırladığı, ondan sürüyor çalıştığı bölgeye, sonrasında o solüsyonu akşamları da kullanacaksın diyor ama ben her seferinde sadece 1 kez kullanıyorum(çok üşeniyorum çünkü bazen de unutuyorum:)) akşam olunca ama arkasından beklazon kremi mutlaka sürüyorum, şimdiye kadar 1 kez bile kabuk oluşmadı ve tek bir iz yok. Sadece biraz kızarıklık kalıyor ertesi güne 1 gün sonra o da kayboluyor. Neden iz yok biliyo musunuz, çünkü uzmanlığın yanında kullanılan cihaz da iyi olmalı, altın uçlu bir iğneyi kıl köküne batırıp akımı 1 sn -yada ona yakın bir zaman bilmiyorum- veriyor her pedala basışında ve makine kesiyor akımı. böylece iğneyi kıl kökünden çıkarırken akım kesilmiş olduğu için cilt yanmıyor ve ne leke ne kabuk ne de iz olmuyor. Cilde değil cildin altındaki kılköküne çalışıyorum ben diyor uzmanım. Nasıl?:1hug: :nazar::nazar::nazar:

Son düzenleme:
Selam kızlar ben de kol koltukaltı çene altı göbek ve alt bacak olmak üzere yoğun bir iğneli epilasyon uygulaması yaptırıyorum. Gittiğim yerden daha doğrusu uzmandan ne kadar memnun olduğumu hem bu forumda hem de eş dost çevremde her fırsatta söylüyorum. Tam 7 seans oldu ve hala memnunum:)) forumda okuduğum kadarıyla çoğu yerde kabuklanmalar oluyor ve kabuklanma zararsız gibi gözükse de hem sosyal hayatını etkiliyor, hem de kabuk gittikten sonra iz kalma ihtimali var, ben okuduklarımdan bunu çıkardım. Benim gittiğim uzman çalışması bitince bir solüsyon var kendi hazırladığı, ondan sürüyor çalıştığı bölgeye, sonrasında o solüsyonu akşamları da kullanacaksın diyor ama ben her seferinde sadece 1 kez kullanıyorum(çok üşeniyorum çünkü bazen de unutuyorum:)) akşam olunca ama arkasından beklazon kremi mutlaka sürüyorum, şimdiye kadar 1 kez bile kabuk oluşmadı ve tek bir iz yok. Sadece biraz kızarıklık kalıyor ertesi güne 1 gün sonra o da kayboluyor. Neden iz yok biliyo musunuz, çünkü uzmanlığın yanında kullanılan cihaz da iyi olmalı, altın uçlu bir iğneyi kıl köküne batırıp akımı 1 sn -yada ona yakın bir zaman bilmiyorum- veriyor her pedala basışında ve makine kesiyor akımı. böylece iğneyi kıl kökünden çıkarırken akım kesilmiş olduğu için cilt yanmıyor ve ne leke ne kabuk ne de iz olmuyor. Cilde değil cildin altındaki kılköküne çalışıyorum ben diyor uzmanım. Nasıl?:1hug: :nazar::nazar::nazar:

Canım nerde burası bana özelden yazar mısın? Kollarıma yaptırıyorum bütün iz dolu..Yani bapanten sür diyor ama 2 haftadan sonra süremiyorum..Sürekli krem almaktan bıktım...İzler kahverengi 20 gün oldu yaptıralı halen geçmedi..Böyle kalacak diye korkuyorum. Ne yapmalıyım??:çok üzgünüm:

Canım nerde burası bana özelden yazar mısın? Kollarıma yaptırıyorum bütün iz dolu..Yani bapanten sür diyor ama 2 haftadan sonra süremiyorum..Sürekli krem almaktan bıktım...İzler kahverengi 20 gün oldu yaptıralı halen geçmedi..Böyle kalacak diye korkuyorum. Ne yapmalıyım??:çok üzgünüm:

Geçer umarım tatlım ya kalıcı değildir inşallah benim de korktuğum buydu kendim için ama başkasında da olsa can sıkıcı tabi.. ben gittiğim yeri burdan yazdığımda reklam oluyormuş, sanırım özelden istemiştin benden daha önce ben de verdim diye hatırlıyorum ama sana özel mesaj olarak göndereyim yine. Gül Abbasoğlu Göztepe Parkının yakınında bir yeri var ve Google dan aratıldığında çıkıyor iletişim bilgisi zaten..boshayallersmile

Geçer umarım tatlım ya kalıcı değildir inşallah benim de korktuğum buydu kendim için ama başkasında da olsa can sıkıcı tabi.. ben gittiğim yeri burdan yazdığımda reklam oluyormuş, sanırım özelden istemiştin benden daha önce ben de verdim diye hatırlıyorum ama sana özel mesaj olarak göndereyim yine. Gül Abbasoğlu Göztepe Parkının yakınında bir yeri var ve Google dan aratıldığında çıkıyor iletişim bilgisi zaten..boshayallersmile

Tşk ediyorum. Mesajını aldım...Ama yeri bana çok uzak...Keşke yakınlarda olsaydıda gidebilseydim :KK43:

Nerede yaptırdınız da böyle oldu acaba??

Tşk ediyorum. Mesajını aldım...Ama yeri bana çok uzak...Keşke yakınlarda olsaydıda gidebilseydim :KK43:
sorma valla orasını hiç:)) bana da çok uzak aslında ama çok da memnun olduğum için devam ediyorum. ben Dikilitaş ta oturuyorum ve tam 3 vesaitle gidiyorum. Beşiktaşa taşınsana diye tutturuyorum kadıncağıza ondan sonra da:))

merhaba ,sakıncası yoksa gittiğiniz yerin tam adresini özelden bana atar mısınız?yeni üye olduğum için özelden msj atamıyorum maalesef.. ben de çok mağdur oldum bu iğneliden.. istanbulda 3-4 yere gittim ama hiçbirinden memnun kalmadım..benim de geçmeyen bir izim var :KK43:

Bu uzmanın kim olduğunu tam olarak bilmiyorum yani emin olmadan bir şey demem doğru olmaz ama Taksim'de, başka bir uzmanla daha ortaklaşa kullandığı yeri olan bir Şenay Hanım (isimden de çok emin değilim ama Şenay'dı sanırım) biliyorum ben. Eski iş yerimden tanıdığım, lafına güvendiğim bir arkadaşım bu uzmana başladı geçen sene. Randevu filan baya zor alıyordu sanırım ama arkadaşımın göbek bölgesinde izler var şu an. Çok kötü izler değil ama yaptıralı 1 seneye yakın oluyor sanırım, açık renk, küçük izler var hala bölge bölge. Hemen bıraktı tabi zaten göbeğinde de rahatsız eden bir şey kalmamıştı ama tüy yerine onların olması da hoş değil tabi. Paylaşmak istedim.. Ama başka birinde bahsediliyorsa günahını almayayım.

ben o uzmanın kim olduğunu biliyorum ama benimde özel mesaj hakkım olmadığı için burda yazamıyorum

X