Hamilelikte Lekelenme

irena_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2007
174
1
Arkadaşlar 5 haftalık hamileyim.Ve 3 günden beri ara ara kahverengi lekelenmelerim oluyor.Çok az ve aralıklarla.Doktorum proluton depot diye bir iğne yaptırdı.Düşük tehdidi olabilir dedi.Bol bol istirahat ve sıvı tüketimi verdi.Arkadaşlar başına böyle bir sorun gelen varmı?Bu lekelenmeler nezaman biter?Sürekli yatıyorum.Bu arada aspirinde kullanıyorum.Ama çokta korkuyorum.Bu konuda bana biraz bilgi verirmisiniz.

cnm aspirin neden kullanıyorsun aspirin kanı sulandırdıgından iyi olmayacagını düşünüyorum ama tabii doktor verdiyse vardır bi bildigi iç o zaman benimde ilk 3 ay olmuşdu lekelenmelerim dikkat etmelisin sadece wc ye kalk progestan diye bi hap vermeliydi vermediyse iste mutlaka o çok etkili ilk 3 ay labiliyo cnm korkma allhın izniyle melegine bişey olmaz dua et geçmiş olsun

slm arkadaşım bende de düşük tehlikesi vardı ve banada dr proluton dupont igne 3günde bir ve günde 1 tane bebek aspirini verdi.istirahat etmen şart wc hariç sakın kalkma allahın izniyle bebegini kucana alıcan dualarım seninle canım

Arkadaşlar teşekkürler.İnşallah dediğiniz gibi hiçbirşey olmaz ve ben bebeğimi sağlıklı bir şekilde kucağıma alırım.Bu lekelenmeler 3 ay böyle devam ederse yandım.Şu anda raporluyum nezamana kadar raporlu olacağım bilmiyorum.Allah'ım bana ve bebişime yardım eder inşallah.

bende o iğneyi 3 ay kullandım.Allaha şükür düşmedi.şuan 5 aylıok oldum bir aya kadar geçer canım merak etme.ayağa kalkarsın.ben şuanda geziyorum.3 aylık olasıya kalkma.bende hep yattım.sadece wc ye kalktım.annem baktı bana.biraz sabret canım sonu selamet inan bana.büyük ihtimal yerleşme kanamasıdır..Hiç korkma bişiy olmaz yeterki ya bolbol suiç.kabız olma sakın.ben günde ikibuçuk litre su içiyorum ve çok rahatım.bebişin hayırlı olsun tatlım.

cnm lekelenme uzun sürerse heyet raporu almaya çalış senin ayakda kalmaman lazım aman diyim çok dikkat et kendine ben bi kere düşük yaşadım seninde yaşamanı istemem inş sağlıcakla kucaklıycaz meleklerimizi dualarımız sayesinde

Arkadaşlar çok sağolun bana morel veriyosunuz.Bugün doktora gidicem bakalım ne diyecek.İnşallah herşey yolundadır.Çünkü bebeğimi kaybetmek istemiyorum.İnanıyorum Allah'ım bebeğimede banada yardım edecek.

canım ben de 8 haftalık hamileyim.aynı şeyi 2 hafta önce yaşadım.lekelenmeler 10 gün kadar sürdü sonra geçti.bol bol su iç ve dinlen inşallah hiç bir şey olmaz.her akıntı düşükle sonuçlanacak diye bir şey yok.geçmiş olsun.

İlk 3 ay sürekli yattım ve progestan kullandım. Şimdi iyiyiz çok şükür. Yat ve bol su iç.. Kalkarken yana dön, elinle yardım al, öyle kalk.. Oturup kalkarken bile yavaş ve dikkatli ol. Geçmiş olsun..

Arkadaşlar bendende şimdi afedersiniz ama sümük gibi çok az açık kahve lekegeldi ne yyapmalıyım 5 haftalık gebeyiimm:KK43:((

X