Malatya Turgut zal tp merkezinde Do. Dr. Bilge Trk Bilen'e Ameliyat olan var m?

nem

20♥06♥2010
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2008
7.231
9
merhaba arkaşalarrr..ben malatya turgut özal tıp merkezinde doç.dr BİLGETÜRK BİLEN estetik ameliyat yaptırmak istiyorum...acabaaa bu dr a ameliyat olan varmı...burnumu düzelteyim derken iyicene maffetmekten korkuyorum..bidee ameliyatta girerkenn ve çıkarkenki izlenimleriniz nsl,agrı sızı pişmanlık gibi şeyler oldumu:KK43::KK43:

canım öncelikle şunu belirteyim ki burun estetiği dönüşü olmayan bi olay o yüzden iyi bi araştır ve ona göre bi dr bulup yaptır ameliyatını eğer ki çok istiyorsan bu arada zahmetli bi ameliyat olduğunu da unutma
bilge beye gelince bilge bey başarılı bir cerrah ama burun estetiği konusunda bişey diyemem çünkü hiç görmedim yaptığı burunları ama diğer alanlarda başarılı olduğunu biliyorum benimde bi ameliyatıma girmişti ayrıca oldukça vicdanlı bi dr'dur
ben daha önce aynı hastanenin plastik cerrahi anabilim dalı başkanı olan isim yazmıyorum sen hemen anlarsın galiba şimdi hastanede değil A.G. isimli dr 30 ameliyatıma girdi ve hayatımı mahvetti diyebilirim o yüzden dr'unu iyi seç tatlım benim ki burun estetiği değildi ama başarının yanı sıra vicdan da çok önemli unutma hastasının menfaatini gözeten iyi bi cerrah bul bilge bey iyi ama burunda ne kadar başarılı hiç görmedim a.s.

mrb lar öncelkle yazınızı görnce hemen cvp vermek istedm,,ben 2 ay önce bilge beye amelyat oldum, ben asla araştrmada olmam derken bi arkadaşmmlaa karşılaştmm oda bilge beye olmuşş ondan destek alark gttm ve bi hafta snraa amelyata aldılarr şuann çok iim 1 ay öncede böyleydmm doktorum çokk iidi çok memnunum tavsiye edermm ama garanti veremem tabikii,,,çok ilgili bi doktor hiç bir problemim yok görenler çok beenio burnumu çok doğal çok güzel olduu,,,malatyadaki çoğuu insan ona oluoo hatta bende şuan kuzenimi ikna edyrm oda olck galibaa:KK70:

arkadaşlar bende malatyada zafer tezele olmak istiyorum hiç duydunuzmu bi fikriniz varmı... gözde hastanesindeymiş.. çok karasızım nolur yardım edin birde bana araiştırmanın ana bilim dali başkanı plastik çooook ii demişlerdi kafam karıştı şimdi

arkadaşlar bende malatyada zafer tezele olmak istiyorum hiç duydunuzmu bi fikriniz varmı... gözde hastanesindeymiş.. çok karasızım nolur yardım edin birde bana araiştırmanın ana bilim dali başkanı plastik çooook ii demişlerdi kafam karıştı şimdi

o doktor müjde hast die biliyorum CADIARZU kbb ci.gidip görüşmeden kara verme.ama bencede iyi bi doktora benziyo

arkadaşlar ben genital bölgede iç dudak küçültmesi ameliyatı olcam ama doktor bulamıyorum sizce en güvenilir hangi hastane ve hangi doktor bi fikriniz varsa acilen paylaşırsanız çok sevincem????

merhaba arkaşalarrr..ben malatya turgut özal tıp merkezinde doç.dr bilgetürk bilen estetik ameliyat yaptırmak istiyorum...acabaaa bu dr a ameliyat olan varmı...burnumu düzelteyim derken iyicene maffetmekten korkuyorum..bidee ameliyatta girerkenn ve çıkarkenki izlenimleriniz nsl,agrı sızı pişmanlık gibi şeyler oldumu:KK43::KK43:

öncelikle merhaba.acaba bilge beye ameliyat oldunuz mu?ben de malatya'da ameliyat olabilirim.karar aşamasındayım.eğer olduysanız memnun musunuz?

ben de bugün görüştüm bilge beyle, içime sindi gibi ama henüz tam karar vermiş değilim..

arkadaşlar bende bilge beye ameliyat olcaktım hastaneye gittim tüm hastalarının burun şekli hoş ama hepsi aynı hatta sokakta bile görseniz bilge beyin hastası dersiniz.birde orda iki kişiyle konuştum birinin sağ tarafı çöküktü digeride 3 kez ameliyat olmuş burun şekli hoş ama nefeste sorun varmış.ben randevu falan almıştım sonra vazgeçtim özelde 400 tl ye olacağım.kbb uzmanına.yüksel toplu hayat hastanesi 4 hastasını gördüm hepsinin burun yapısı farklı ve hoş olmuştu. gerçü henüz onada karar vermiş değilim. :KK43:(((

arkadaşlar bende bilge beye ameliyat olcaktım hastaneye gittim tüm hastalarının burun şekli hoş ama hepsi aynı hatta sokakta bile görseniz bilge beyin hastası dersiniz.birde orda iki kişiyle konuştum birinin sağ tarafı çöküktü digeride 3 kez ameliyat olmuş burun şekli hoş ama nefeste sorun varmış.ben randevu falan almıştım sonra vazgeçtim özelde 400 tl ye olacağım.kbb uzmanına.yüksel toplu hayat hastanesi 4 hastasını gördüm hepsinin burun yapısı farklı ve hoş olmuştu. gerçü henüz onada karar vermiş değilim. :KK43:(((

cnm benm arkadaşım hayat hastahanesinde oldu gecen sene hiç ama hiç begenmedim burnunu veeee kendiside memnun deil...ben, kuzenim ve halam bilge türk bilene amlyt olduu herpimizin burnuda farklııı ana burnuna çok baglı burnunun nsl olccagı..birimiz memnun olmasa digerlerimiz olmasdık emin ol..ben malatyada bilge türk bilenden daha iyi biidoktor yokkkk eminimmmm çünkü 2 senedir arraştırma yaptım bu estetik için..bidaha olcak olsam yine bilge türk bilene olurum..hatat bugunnn bi magzada çalışan bayan burnumu çok begndi iki sene önce özelde olmuş çok kötüydüüüü bilge türk bilene 15 gün sonra olcakmışş..tabi içine sinmiyorsa yaptırma sonuçtan pişman olcagını düşünüyorsan olmaaaa..ama şunu diyeyeim hayat hastahanesindekini hiç ama hiç begenmedimmmm..bence diger özellere bakk gözde hastahanesinde var bi plastik cerrah 1700 tl ye yapıyorrr ama onun hiç hastasını görmedigim için güvenip olmamıştımmm..tüm özel hastahanedeki doktorları biliyorum cnm hepsine muyene oldum:) bu arada ben 6 ay önce bilge türk bilene oldum estetik:)

nem canım benim seninkine bayıldım ben çok güzel gerçekten ama hastanede otudum girip çıkan hastalara baktım digerleri seninki kadar güzel degildi :KK43:(( aklım okadar karışık ki.işyerinden de 3 bayan yüksel beye olmuş 2 si güzel biri kimse anlamasın istemiş diye sadece kemer varmış onu almış gerçi hasta çok çok memnun çünkü ameliyat sonrasında biz bildigimiz halde hiç anlamadık ama ben napcam bilmiyorum :KK43:((( öyle bekliyorum.sanki vazgeçtim :KK43:((

nem canım benim seninkine bayıldım ben çok güzel gerçekten ama hastanede otudum girip çıkan hastalara baktım digerleri seninki kadar güzel degildi :KK43:(( aklım okadar karışık ki.işyerinden de 3 bayan yüksel beye olmuş 2 si güzel biri kimse anlamasın istemiş diye sadece kemer varmış onu almış gerçi hasta çok çok memnun çünkü ameliyat sonrasında biz bildigimiz halde hiç anlamadık ama ben napcam bilmiyorum :KK43:((( öyle bekliyorum.sanki vazgeçtim :KK43:((

cnmmm ne yalan diyeyeim ben emmnunum ve benim gördügüm hastalarınki inan benimkinden daha güzeldiiii hatta onları gördükten sonra iyicene heveslendimm...inasanın kendi ana burnuna çok baglıı aşırı kötü bi burnum yoktu benim ondan böle iyi olduu..burnun kötü deilse güzel olur ondan şüphen olmasın..yüksel beyi bilmiyorum cnmm hiç duymadım şimdi yanlış bşy söylemek istemem ..sen araştır içine sinen doktora ol derim..ama malatyada bilgeden iyi yapan yok bence:)

benim merak ettiğimde şu hertürlü estetijk ameliyatı yapıyor değilmi yada yara iz estetiği olan varmı

cnm benm arkadaşım hayat hastahanesinde oldu gecen sene hiç ama hiç begenmedim burnunu veeee kendiside memnun deil...ben, kuzenim ve halam bilge türk bilene amlyt olduu herpimizin burnuda farklııı ana burnuna çok baglı burnunun nsl olccagı..birimiz memnun olmasa digerlerimiz olmasdık emin ol..ben malatyada bilge türk bilenden daha iyi biidoktor yokkkk eminimmmm çünkü 2 senedir arraştırma yaptım bu estetik için..bidaha olcak olsam yine bilge türk bilene olurum..hatat bugunnn bi magzada çalışan bayan burnumu çok begndi iki sene önce özelde olmuş çok kötüydüüüü bilge türk bilene 15 gün sonra olcakmışş..tabi içine sinmiyorsa yaptırma sonuçtan pişman olcagını düşünüyorsan olmaaaa..ama şunu diyeyeim hayat hastahanesindekini hiç ama hiç begenmedimmmm..bence diger özellere bakk gözde hastahanesinde var bi plastik cerrah 1700 tl ye yapıyorrr ama onun hiç hastasını görmedigim için güvenip olmamıştımmm..tüm özel hastahanedeki doktorları biliyorum cnm hepsine muyene oldum:) bu arada ben 6 ay önce bilge türk bilene oldum estetik:)

kılzar bir temmuzda yükswek beye ameliyat oluyorum bilgisi olan varmı

bende malatyada kulak estetiği olmak istiyorum tek kulağımda kepçelik var önerebileceğiniz bi dr var mı bana gözde hast. de hakan aydoğmuş u önerdiler ama malatyaya yeni yerleştiğim bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim

bende malatyada kulak estetiği olmak istiyorum tek kulağımda kepçelik var önerebileceğiniz bi dr var mı bana gözde hast. de hakan aydoğmuş u önerdiler ama malatyaya yeni yerleştiğim bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim

cnm ben araştırma hastahanesinde bilge türk bilene burun estetigi oldumm..kulak estetigide yapıyor en ünlü estetisyen malatyada..ssk yada bagkurun varsa bedavada yapıyor çok memnunum..bi gidip muayene ols istersen.

Bilgin Beye ameliyat olan arkadaşlar;
Acaba Bilgin Bey tamponsuz ameliyat yapıyor mu?Ben de Bilgin Beye ameliyat olmak istiyorum ama tamponla geçireceğim 2 güne dayanamam çünkü sinüzit var ve sinüsler aşırı baskı yapıp insanı delirtme noktasına getiriyormuş:KK43:((

X