Cilt Bakımı Ürünleri Renuee (Ekstra Güçlendirilmiş Doğum Sonrası Çatlak Giderici)

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

misram

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2008
7
0
43
Doğum sonrası,çatlak onarıcı olarak etkinliği klinik çalışmalarla kanıtlanmıştır.
özellikle doğum sonrası çatlaklar için üretilmiş olan Renuee krem,cildinizin sıkılaşmasına veelastikiyet kazanmasına yardımcı olur.
Başlangıçtan itibaren etkisini fark edeceğiniz ve dokuz hafta sonunda istemiş olduğunuz vücuda sahip olmak için Ekstra güçlendirilmiş RENUEE ideal bir çözüm olarak sizlere sunulmaktadır.
Kalıcı çizgiler sonsuza dek gözden kaybulacak.Doğum sonrası çatlaklar veya kilo vermekten kaynaklanan çatlaklara bağlı çizgiler,siz ürün kullanımını bıraksanız bile geri gelmeyecek.RENUEE'nün etkisi klinik ortamlarda test edilmiş olup güvenilir etkiye sahiptir.
Renuee tüm cilt tipleri için özel olarak üretilmiştir.Güçlü bileşenleri sayesinde,vücudunuz çatlaksız ve yumuşak bir görünüme en kısa sürede ulaşmaktadır.
90 ml'lik bu krem,bir aylık kullanım için üretilmiştir

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaşlar bu aralar televizyonda renuee ekstra güçlendirilmiş doğum sonrası çatlak giderici krem reklamları gösterimde.muhakkak sizlerinde ilgisini çekmiştir.eğer kullanan varsa paylaşımlarını beklemekteyiz.şimdiden ilginize teşekkürler.

ya benm ablamda ikiz doğurdu ve onun karnını görünce tüylerim düken düken oluyo lütfen bu kremi kullanan varsa yardımcı olsun lütfen

slm arkadaşlar.. ben kremi bugün sipariş verdim. kullanmaya başlayınca bilgi veririm size. benim çatlaklarım çok eski, ben de işe yararsa herkes de yarar sanırım inşallah sonuş iyi olur :Saruboceq:

schengul kullanmaya başladığın yaklaşık 1 ay olmuş olmalı. bir etkisini gördün mü?

slm arkadaşlar.. ben kremi bugün sipariş verdim. kullanmaya başlayınca bilgi veririm size. benim çatlaklarım çok eski, ben de işe yararsa herkes de yarar sanırım inşallah sonuş iyi olur :Saruboceq:

inşallah işe yarar gelişmeleri arada bir bizimle paylaşırsan seviniriz.sonuç iyi olursa bende almayı düşünüyorum.inşallah kızlar inşallah...bari bu bir sonuç versede biz bayanlar biraz rahat etsek:hooray:a.s.

arkadaşlar benımde hamileliğimde karnımda ve göğsümde cok fazla catlagım olustu:KK43: renuee kremi bende kullanmayı dusunuyorum o yuzden öncelik olarak yorumlara bakmak ıstıyorum. kullanan arkadaslar lütfen sonucları bızlerle paylasırsanız cok mutlu olurum..

inşallah işe yarar gelişmeleri arada bir bizimle paylaşırsan seviniriz.sonuç iyi olursa bende almayı düşünüyorum.inşallah kızlar inşallah...bari bu bir sonuç versede biz bayanlar biraz rahat etsek:hooray:a.s.

mısram mrb.. kremi geçen cumadan beri kullanıorum. henüz gözle görülür bişi yok ne yazık ki, bi haftada bi değişiklik beklemem mucize beklemek gibi bişi olurdu zaten -tatlicadiarzu- bakalım ben 9 hafta kullanıcam eğer bi gelişme görürsem hemen haber veririm sizlere inşallah olur sosito yalnız ben kremi göbekte deil basenlerde ve bel bölgemde kullanıorum ergenlikten kalma çatlaklarım var da :nazar:
keşke biri çıkıp şu çatlaklara kesin bi çözüm bulsa da biz de böle o mu işe yarar bu mu işe yarar die düşünmekten kurtulsak ama ben inanıorum bi gün olucak bu senağlama neyse gene dertlerim depreşti lülülülülülü ben sizi ara ara bilgilendirmeye devam edicem

mısram mrb.. kremi geçen cumadan beri kullanıorum. henüz gözle görülür bişi yok ne yazık ki, bi haftada bi değişiklik beklemem mucize beklemek gibi bişi olurdu zaten -tatlicadiarzu- bakalım ben 9 hafta kullanıcam eğer bi gelişme görürsem hemen haber veririm sizlere inşallah olur sosito yalnız ben kremi göbekte deil basenlerde ve bel bölgemde kullanıorum ergenlikten kalma çatlaklarım var da :nazar:
keşke biri çıkıp şu çatlaklara kesin bi çözüm bulsa da biz de böle o mu işe yarar bu mu işe yarar die düşünmekten kurtulsak ama ben inanıorum bi gün olucak bu senağlama neyse gene dertlerim depreşti lülülülülülü ben sizi ara ara bilgilendirmeye devam edicem

evet 1 haftalık kullanım sonrası sonuç beklemek erken olur.ama senden ara ara paylaşımlarını bekliyoruz.inşallah iyi bir sonuç alırsın.bunu gerçekten isterim ve bizide olumlu sonucu bildirir bizim gibi bayanları sevindirirsin.hihoyyyt

kızlar yaaa ben internette bişi buldum ,eğer işe yarayısa gerçekten süper olur:teytey: tıbbi boyama die bişi varmış(bu konuda bilgisi olan var mı bilmiorum) renk farklılığı olan yerleri ten rengine getiriorlar, yaralarda işe yarıormuş, yalnız çatlak da yara izi gibi bişi sonuçta.. ben yapan merkezi aradım bugün. eğer renk farkı varsa yapılır gelin görüşelim dediler. maliyet olarak da pahalı diil sanırım. ben c.tesi gününe randevu aldım, inş yapılabilir ve inş gerçekten işe yarar.

yalnız bu no line denen sistem diil farklı bişi, tamamen kapatacaklarını yazmışlar keşke doğru olsa. aynı zamanda vitiligo adlı hastalıktaki renk farklarını da kapatıolarmış. vitiligoda işe yarıorsa bence çatlaklarda da kesinlikle kullanılabilmelii.. inş boş yere umutlanmamışımdır-tatlicadiarzu-

evet 1 haftalık kullanım sonrası sonuç beklemek erken olur.ama senden ara ara paylaşımlarını bekliyoruz.inşallah iyi bir sonuç alırsın.bunu gerçekten isterim ve bizide olumlu sonucu bildirir bizim gibi bayanları sevindirirsin.hihoyyyt

:Saruboceq:bende merakla bekliyorum.ergenlikte oluşan çatlaklarım varda.eğer işe yararsa hemen alırım.

kremi kullanmaya başlıyalı cuma günü tam iki hafta oldu ama açıkçası ben hala gözle görülür bi deişiklik fark edemedim.:kızgın: bi kutu bitti iki kutu daha aldım bakalım hala ümitliyim bunlar bitince de bi deişiklik görmezsem tvdeki görüntülerin palavra olduuna inanıcamkötükedihüso bu arada size bahsetmiş olduum tıbbi boyama konusu ile ilgili dün yapan yere görüşmek için gittim. bana yapılabileceğini sölediler, çatlak olan bölgelerin fotoğrafları çekildi, fotoğrafları inceleyip bi sonuca varıp beni arıycaklarını, bir en fazla iki seansta ten rengine çok yakın bi renk elde edilebileceğini sölediler, bu da beni baya mutlu etti:dance: :dance:

kremi kullanmaya başlıyalı cuma günü tam iki hafta oldu ama açıkçası ben hala gözle görülür bi deişiklik fark edemedim.:kızgın: bi kutu bitti iki kutu daha aldım bakalım hala ümitliyim bunlar bitince de bi deişiklik görmezsem tvdeki görüntülerin palavra olduuna inanıcamkötükedihüso bu arada size bahsetmiş olduum tıbbi boyama konusu ile ilgili dün yapan yere görüşmek için gittim. bana yapılabileceğini sölediler, çatlak olan bölgelerin fotoğrafları çekildi, fotoğrafları inceleyip bi sonuca varıp beni arıycaklarını, bir en fazla iki seansta ten rengine çok yakın bi renk elde edilebileceğini sölediler, bu da beni baya mutlu etti:dance: :dance:

strawberry tbbi boyama hakkındaki gelişmeleri bizimle paylaşırsan çok sevinirim.bu arada görüşmeye gittiğinde ücretide konuştun mu?inşallah olumlu sonuç alırsın.bizlerede umut kaynağı olursun canım.a.s.

benim kolumda yanık izim var,renk farklılıklarını gidermek için tıbbi kamuflajı dusunuyorum,tıbbı kamuflaj aynı dövme teknıgiyle yapılıyormus dovmeden farkı ten rengine uygun renkler secılmesıymıs,uzun bı suredır arasdırıyorum,yapdırıcakdım,kalıcı makyaj uzmanlarından bırısı kullanılan renk ne kadar ten rengıne uygun olursa olsun hastalarımda 6 aylık bı donemde pembemsı bır hal aldı dıyınce ben vezgecdım,ama rengı soyle 2 yıl kadar surse yapdırcam,bu işlemi uygulayan ve :bbo: memnun olan varsa cevaplayabılırmı,tesekurler

strawberry mrb

tıbbi boyama tekniği kalıcı bi yöntemmi.. neden soruyorum no line teknolojisi içinde aynı şeyi söölediler ancak görüşmeye gittiğimde bayan bana çatlakların 3-4 ay sonra tekrar belirebileceğini söledi.. dolayısıyla iyice araştır canım ve gelişmelerden bizi haberdar et.. buz tedavisi içinde gitmistin, vazmı geçtin canım.. bir çoğumuzun ümidi o.. keşke bu dertten muzdarip tüm bayanlar bi araya gelebilsek ve oluşan sayı çokluğu nedeniyle suna hanım ciddi bi indirim uygulayabilse.. süper olurdu walla..

sayın modemo
tıbi boyama tıbbı kamuflaj oluyo ,yukarıda ben anlattım,bır cesıt dovme teknıgıyle yapılıyo,ben arasdırdım ve ten rengıne en yakın renklerle vucuttakı catlaklar yara ızlerı kapatılıyo,ama bana uzmanlardan bırısı 6 ay sonra verılen renk pembemsı bır renk alıyo dıınce vazgecdım,sımdı ıslemı yapdırıp memnun kalanlara ulasmaya calısıyorum ...::: Nezahat Yanmaz Estetik Salonu :::... Kalıcı Makyaj - Güzellik Salonu adresınden tıbbı kamuflaj yazıp bılgı alabılırsınız ,ben cesaret edemedım,belkı sız cesaret edersınız,gelısmelerden lutfen haberdar edınız

X