Gebelik belirtisi- kasıkta batma

Bendede günüm geçtiği zamanlarda hamile gibi mide bulantısı iştah açılması bacaklarda belde ağrı göğüste hassasiyet oluyordu kendi kendime diyordum hamilemiyim acaba hastaneye gidiyordum negatif 2 yıldır sürekli bunu yaşadım o yüzden artık ne test yapmak istiyorum nede başla birsey psikolojikmen çöküyorum o yüzden oluruna bıraktım canım acaba pcodan dolayi mi yaşıyoruz biz bu belirtileri yoksa psikolojik mi çözemedim bende canım. .
Kendi kendime diyorum hamileysem tamam da hamile degilsem olayim artik sinir kupu oldum zaten normalde de sinirli biriyim adet zamaninda daha da sinirli oluyorum canim
Bayginlik geldi yok halen yok bisey

Benim polikistik over ve yumurta tembelliği var canım normal kadınlar ayda 1 yumurtluyorsa bende 2 yada 3 ayda bir yumurtlama oluyor buda tedavisiz hamile kalmamı imkansızlaştıyor yani yumurtladığım günü denk getiricemde hamile kalıcam çok zor yani canım hastalığımda çok düzensizdi 4 ay önce soğan kürü yaptım 1 ay daha geçti ondan sonra 2 ay düzenli oldum bakalım bu 3. Ayımı bekliyorum yine düzenli olacak mı diye normalde adet söktürücü kullanmadan olamiyordum 4 ay olmadığım zamanlar oluyordu canım. .
Bende senin gibiydim hayit otu ictim bideaslan pencesi her ay oldum sonra

Testere dişli aslan pencesi aldım ama başlamadım daha canım soğan kürü yapmıştım. .
Ben iki defa sogan kuru kullandim ama ise yaramadi evlendim iki ay duzenli adet oldum sonra 2 ay olmadim sonra bir ay oldum sonra 4 ay hic olmadim sonra testere disliyi kullandim bide isirgan attim icine ise yaradi hayit otuda ictim. Ama bu ayda hamile kalamadim hastalandim

Ben iki defa sogan kuru kullandim ama ise yaramadi evlendim iki ay duzenli adet oldum sonra 2 ay olmadim sonra bir ay oldum sonra 4 ay hic olmadim sonra testere disliyi kullandim bide isirgan attim icine ise yaradi hayit otuda ictim. Ama bu ayda hamile kalamadim hastalandim
Bende yapım canım testere dişli aslan pençesine ne zaman başladın. .?

Yildirim çarpması gibi girip cikan bir batma surekli devam edeni hayirli haber degil en fazla 1 veya 2 saniya ağrır gecer

X