Gebelik belirtisi- kasıkta batma

Selamlar
Konu biraz eskimiş ama ilk kez bende de oldu bugün
Sadece saplanıp geçiyo bi saniyelik
Adetimin son günündeyim bitiyo ama fikri olan var mı

Kizlar selam, bende yeni katildim.. Yorum almak istiyorum yoksa kafayi yicem :KK43:
3 yillik evliyim yaklasik 2 yildir esimle bebek istiyoruz. Gecen sene hamile kaldim ama dusuk ile sonuclandi malesef. Yaklasik 7 aydir tekrar deniyoruz.
Benim siklüsüm uzun suruyor (bazen 33, bazen 35..)
Normalde adetim 18/04 gelmesi lazim, bugun ayin 13'ü, yani daha 5 gün var, ama benim bugün sanki hamilelik belirtileri gibi belirtilerim basladi:
* özellikle sol kasigimda ara ara batmalar
* hafif bel/bacak agrisi
* kendimi cok tuhaf hissediyorum, dunya yansa umrumda degil oyle bi bosvermislik var
* havada yuruyorum sanki oyle dalgin, bos, sersem,..
* goguslerimde dolgunluk (iliskiden 2 gun sonra inanilmaz gögüs uclarim hassaslasti dokunamiyorum bile, bu yaklasik 2-3 gun surdu sonradan gögüslerim buyumeye basladi suan sis, dolgun)
* mide bulantisi varla yok arasi psikolojikmi bilmiyorum
* cok yorgun hissediyorum kendimi, uyumak istiyorum
* cok fazla yememe ragmen karnimda yada midemde bilmiyorum tam neresi inanilmaz sislik hissediyorum..

Acaba hamile olabilirmiyim?

ben tedavi görüyorum kızlar, adetim düzensizdi, 3 ay iyi gitti sonra yumurtlamalarımda gecikmeye başladı. İlişki zamanım aralık 3 ve 4.
adetimin gelme zamanı da takvime göre 14üydü hala gelmedi. Takvime göre geciken adetimin 5. günü test yaptım negatif çıktı. Az önce lavaboya girip çıktım inanılmaz bir kasık ağrısı yarım saattir batıyor nefesimi kesiyor resmen neyin nesidir bu

Bir kaç gün önce aynısı bndede oldu alttan kasıga kadar vuruyor ve ayakta duramadım ufak ufak hala oluyor kasıkta sıkısma bnde gaz demiştim neden oldubu da bilmiyırum ama bnde gittim kan tahlili aldılar betam 005 cıktı bes gun sınra tekrar cagırdılar bende beklıyorum umarım Allahım isteyen herkese hayırlı evlat nasip etsin

X