Gebelik belirtisi- kasıkta batma

canım kanda çıkmama gibi olasılık yok bence başka bir nedenden dolayı adet göremiyorsundur bende gecen yıl senin gibi oldum gebelik belirtileri yaşadım adetten 10 gün sonra kan testi negatif çıktı 1 hafta daha bekledim olmayınca doktor farlutal verdi psikolojik olarak kendini gebeyim diye ayarlamışsın onun için adetin gelmemiş dedi ve dün benim 3üncü hayal kırıklığım oldu 1 aydır gebelik belirtileri yaşıyordum hee dedim adetimde olmuyor bu sefer kesin bide baktım dün kırmızı gelmiş şimdi sancılı ağrılı adet yaşıyorum bakalım birdahaki denemelere kaldım inş bir gün bizde hamile kalırız.

senin için çok üzüldüm ama herşeyin hayırlısı cnm hayal kırıklığı çok kötü seni çok iyi anlıyorum allahım hepimizin gönlüne göre verir inş.

inş sisobacım ahh bide biz gebe kalabilsek valla eşim öyle üzüldüki caktırmıyor bana ama ben anladım bu sefer oda çok ümitliydi birgün gerçekten hamile kalcam bu sefer psikolojik diye ben ilgilenmeyeceğim gibi geliyor kaydirigubbakcemile3

arkadaşlar ben tam 3 kere aşılama yaptırdım. üçüde üzücü bitti. eşimle tam herşeyi bitirdik kafamızda. biaz dinlenelim tüp bebek düşünürüz dedik. herşeyi ona göre düzenledik derken bide baktım ki hamileyim. lbana hep psikolojik olduğunu söylüyorlardı gerçekten öyleymiş.lütfen canlarım kafanızı meşgul etmemeye çalışın ben yaşadım. zor oldu.allah sizlere güzel evlatlar versin. sormak istediğiniz birşeyler olursa yardımcı olabilirim

canım allah evladınızı size bağışlasın hepinize sağlıklı uzun ömürler nasip etsin ben bişey sorcaktım aşılamayı problem kadındaysamı yapıyorlar yani yumurtlama problemi gibi şeyler olduğundamı yapıyorlar ya bende bi sorun yok eşimde varikosel var çevremdekiler bi aşılama yaptırın dedi doktorlar git gel git gel sıktı ee çocukta olmuyor şimdi eşim karar verdi ameliyat olmadan olmayacak ben en iyisi ameliyat olayım diyor şu aşılamayı bi anlatırmısın.

kızlar banada yardımcı olun nolluurrr
18. gün ilişki sonrası Hemen yumurtalıklarımda batma başladı 2 gün geçti hala da batma var. her an hissediyorum bu kadar çabuk batma olabilir mi? off psikolojik mi? Hem hamile kalmak istiyorum hemde korunmadan edemiyorum. bu sefer korunmamıştık sadece inşallah hamileyimdir.

canım inş hamilesindir gebelik belirtileri kişiseldir bi adet gününü bekle geçerse eğer hemen bi test yap bende adetimden 16 gün sonra gebelik belirtileri yaşadım ama negatif çıktı inş sen hamilesindir unutma herkes gebeliği aynı yaşayacak diye birşey yok ya gebesin yada yumurtlama oluyor.

pptya87 canım bende de problem yoktu. eşimde problem vardı. eşimin sperm hareketsizliği vardı.ama ameliyat olursa onun için ii olur. sende aşılama psikolojisi yaşamazsın. gerçekten insanı çok yoruyor.

arkadaslar 2 gündür kasıklarımda hareketlilik var gecen ay klomen kullandım ve adet olmayı bekliyorum inşallah hamileyimdir ama sanki kasıklarımda su kabarcıkları gibi hareket var belimde hafif ağrıyor neden acaba

yaa arkadaşlar ben de polip varmış acaba hamile kalmama engel olurmu bi fikri olan varmı?

arkadaşlar merhabalar yeni üye oldum uzun zamandır yazdıklarınızı okuyorum
benimde bu ay tahmini yumurtlama günümden sonra sağ kasığımda sürekli batma vardı ve adet günüme doğru ağrıya döndü arada bir sağ kasığımın içinde hafif seyirme gibi bişeyler oluyor her ay 5 gün önceden hastalanırım geçen ay nisanın 28 iydi bekliyorum yanlız bugün belimde adet olucakmışım gibi bir ağrı oldu ve çok fazla akıntım oldu inşallah hastalanmam :KK43: çünkü 4 aydır gebe kalmaya çalışıyorum inşallah Allah herkesin gönlüne göre verir (Amin)

arkadaşlar merhaba..
şu kasıklarda batma hissi olanlar sonucunda hamile mi çıktı?adetime daha 4 gün var müthiş bi batma var kasıklarımda bunu anca böyle tarif edebilirim acaba üşütmüş de olabilir miyim?

2 gün boyunca kasık ağrısı çektim fakat bugün bişey yok demekki üşütmüşüm ama üşütsem sistit olurdum benim öyle bi problemim var üşüttüğüm an ya sistit olurum yada boynum tutulur her neyse bugünde devam eden bel ve bacak ağrım var gögüslerimde sadece hassasiyet var sanki adet oldum olıcam ama daha 1 hafta var bu kadar erkenden olamam çünkü günüm hiç şaşmaz.

Kızlar benim normalde bugün regl olmam gerekiyor. Ama olmadım hiç şaşmaz. Bir de 4-5 gündür kasıklarımda ani ağrılar oluyor, nefesimi kesiyor. Ağrı geliyor 20-30 saniye duruyor ve geçiyor. Bir de gögüslerim normal boyutunun 1,5 katına çıktı hiç böyle bişey olmamıştı ve çok ağrıyor. Eşim hamile misin dedi. Ben de size sorayım dedim. 5-6 gün daha bekleyip test yapıcam. Hayırlısı olsun. Olmazsa da sorun yok :KK24:

merhaba arkadaşlar
benimde sol kasığımda batma oldu ama şuan batma şeklinde değil ama kasıklarımda baskı var,bir de söylemesi ayıp çok gazım var :KK17: idrarımda koku var birkaç gündür...

benim 12 günüm falan var reglime ama ben hamilelik belirtisi olarak düşünmüyorum açıkçası....

benim de sağ kasığımda sızlama şeklinde ara ara ağrı oluyor.sanki orada bi baloncuk var.hiç olmadı böyle bir şey nedendir acaba??

bende de var aynı durum.
özellikle de sol tarafımda.
sanki iğne batırıyorlarmış gibi...
ağrı da var.
reglime 12 gün var.inş. hamişizdir bayanlar

inşallah canım. ikimiz içinde hayırlısı olsun. akşam üzeri sanki sinek ısırığı gibi batmalar oldu. bilemiyorum artık. önceden bu tür batmalar sadece yumurtlama döneminde olmuştu. ilk kez adete yakın oluyor. kan testi yaptırayım diyorum ama vazgeçiyorum. çünkü kkda bir çok arkadaşımızın sonradan beta hcg si düştü çok üzüldüler öyle olsun istemiyorum. ama senin çok geçmiş. maşallah çok sabırlısın. test yap bizide merakta bırakma.. :Saruboceq:

bnde de şu sıralar sınek ısırıgı gbı btmalar oluyor :44: bazen sag kasıgımda bzn sol anlamadım inş hamileyizdir:KK23:

bende aranıza yeni katıldım.3aylık evliyim. iki haftadır hiç yemek yemeyen ben deli gibi önüme ne gelirse yiyordum.tatlı.ekşi farketmiyordu.çok halsizdim ve migde bulantılrım vardı.ayrıca kasıgımda batmalar agrı oluyordu.adetimde 2 gün geciikti umutlandım.ama bugün adet oldum.

Kızlar benim normalde bugün regl olmam gerekiyor. Ama olmadım hiç şaşmaz. Bir de 4-5 gündür kasıklarımda ani ağrılar oluyor, nefesimi kesiyor. Ağrı geliyor 20-30 saniye duruyor ve geçiyor. Bir de gögüslerim normal boyutunun 1,5 katına çıktı hiç böyle bişey olmamıştı ve çok ağrıyor. Eşim hamile misin dedi. Ben de size sorayım dedim. 5-6 gün daha bekleyip test yapıcam. Hayırlısı olsun. Olmazsa da sorun yok :KK24:

bende de aynı şeyler oldu .çok sevindim adetim gecikti diye.ama bugün oldum.inş.sen hamilesindir

X