Gebelik belirtisi- kasıkta batma

psilokum

Sıla'nın annesi :)
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2008
738
5
bazı arkadaşlarımız hamile olduklarını öğrenmeden önce kasıkta batma olduğunu söylüyorlar. benim ricam bu batmanın nasıl olduğunu tarif etmeleri. az önce sol tarafımda batmalar oldu ve nefesimi kesti nerdeyse. şiddetli hissettim. gaz sancısı değildi. gaz sancısıda buna benzer batmalar yapıyor ve insanı yanıltıyor. bu durumu tecrübe eden arkadaşlar bilgilerinizi bekliyorum..

canım senin ümitlendirmek istemem ama kızkardeşimde sol kasığında batmalar olduğunu sölüyodu ve bazen nefesim kesilirdi çok ağırırdı diyordu sonra bi baktıkki hamile... bende günüm geçti tam beş gün olduuu inşş. hamileyimdir... umarım seninde bu batmaların hamileliktendir....

inşallah canım. ikimiz içinde hayırlısı olsun. akşam üzeri sanki sinek ısırığı gibi batmalar oldu. bilemiyorum artık. önceden bu tür batmalar sadece yumurtlama döneminde olmuştu. ilk kez adete yakın oluyor. kan testi yaptırayım diyorum ama vazgeçiyorum. çünkü kkda bir çok arkadaşımızın sonradan beta hcg si düştü çok üzüldüler öyle olsun istemiyorum. ama senin çok geçmiş. maşallah çok sabırlısın. test yap bizide merakta bırakma.. :Saruboceq:

arkadaşlar merhaba bende aynı durumdayım.bende sol tarafımda hissediyorum ağrıyı.günüm 5 gün geçti hep düzenli giderdi aylardır umarım hamileyimdir karnımda şişlik ve ağrı var.

canım ne güzel adetiniz geçmiş gerçi psikolojikte olabilir ama hamileliğin en büyük belirtilerinden yani. gerçi hiçbir hamilelik belirtisi kesin değil ama bence bir artı var. ben çoktan dayanamayıp test yaptırmıştım.. test sonucundan bizide haberdar et.

canım benimde kasığımda ani batmalar oluyodu ağrıyla beraber tıpkı adet sancısı gibi ve o batmalar bacağımı kasıyodu sonra öğrendimki hamileymişim ve benim ciddi şekilde midemde yanma olmuştu idrarımdada beyaz bişeyler vardı kum taneleri gibi
senin adetin nezaman canım

merhaba arkadaşlar ben yeni üye oldum benimde adetimden sonra sağ kasığımda ağrı vardı ve bir kaç gündür devam ediordu ayrıca sanki tekrar adet olacakmış gibi belimde ağrı vardı açıkçası şüphelendim ama sanki şimdi umudum kalmadı gibi sizce bu ne olabilir yorumlarınız bekliorum şimdiden teşekkürler

sng03 canım senin adetin henüz bitmiş bu nedenle daha yeni yumurtluyorsundur. yumurtlama zamanında da kasıkta ağrılar olur.

enrika arkadaşım muhtemel adet tarihim 6 mart. az kaldı yani. kasığımdaki batmalar devam etti. ama sinek ısırığı gibi.şimdi rahim bölgesinden olduğunu tahmin ediyorum sesler geliyor. bu sesler bende genelde adetin 2 günü gelir. rahim duvarı dökülürken yani. o bölgede bir hareketlilik var ama anlayamadım. ya rahim duvarı dökülmeye başlayacak ya da gebelik varsa tutunuyor olabilir bilemiyorum.
bir belirti de belirti sayılırsa eğer 2 haftadır çok açım.hiç doymuyorum. folic plusa bağladım ama hiç kimse böyle bir etki görmemiş. önceden 1 halley ile koca gün dururdum. şimdi günde 4 öğün yiyorum anca yetiyo. yatarken bile yiyorum. sizin bildiğiniz böyle bir belirti var mı?

canım aynen öyleydim çok iştahım açılmıştı benimde inan çok merak ediyorum işallah daha doğrusu hayırlısıyla hamilesindir 2 gün kaldı demek adetine ben adetim 8 gün geçtikten sonra test yapmıştım çünkü heran adet olacağımı sanıyodum ağrılardan canım bizi mutlaka haberdar et sonuçtan

canım adet ağrısı gibi ama çok daha fazla sol kasığımda batma vardı benimde hatta o gün sınavdaydım bacağım kasıldı elim ayağım boşaldı o kadar şiddetliydiki sınavı bıraktım adetimede daha vardı bende test yaptım testte çıkmadı yok herhalde dedim ama doktora gittim öğrendimki hamileymişim.inşallah sizde hamilesinizdir sonuçlarınızıda merak ediyorum onuda biran evvel çıksında yazın

eftelyaacım sen adetine kaç gün kala test yaptın
bir de sende iç bcağında ağrı oluyrmuydu??kasık ağrısıyla beraber..

psilokum tşk ederim galiba ben biraz umutlandım test yapmak istiorum ama hüsranla bitecek die korkuyorum biraz daha beklesem ii olacak galiba

enrika ve eftelya arkadaşlarım iyi dilekleriniz ve verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. hayırlısı olsun diyelim. nedense pek umutlu değilim. aylardır olmamasına alıştım galiba ama bu hamilelikte alışarak olmuyoki zaten :) endişem hamilelik varsa kendime daha dikkat etmem gerekecek bu konuda pek iyi sayılmam. eğer hamileysem şuna inancam allah melekleri koruma altına alıyor çünkü ben 46 kiloyum ve en iyi beslendiğim zamanlarda bile tam 2 öğün yiyordum şimdi engel olamıyorum. dün gece yine yedim yattım. kızlar hava çok güzel gidip test yaptırsam mı acaba ? kararsızım..

psilokum tşk ederim galiba ben biraz umutlandım test yapmak istiorum ama hüsranla bitecek die korkuyorum biraz daha beklesem ii olacak galiba

sng03 canım seni çok iyi anlıyorum.inan bu yollardan hepimiz geçtik. ilk zamanlar hele sadece kendimizi dinliyoruz. çoğu kadında adetten bitiminden sonraki 5-6 gün sonra yumurtlama olur. döllenme olsa bile 8-9 gün sonra tüplerden rahme iniyor. rahme inince beta hcg artmaya başlıyor. idrar testlerinin gebeliği tespit edebildiği en erken dönemde genelede adet günü. dolayısıyla şu anda ne yaparsan yap çıkmayacak. zor biliyorum ama adet günene kadar beklemen gerekiyor. şu anda test yaparsan negatif çıkacak. bence testini sakla..

çok teşekkür ederim canım ewet 12 gün kadar daha beklemem gerekecek ama insan hemen sonuç almak istio çokta sabırsız oluyo hayırlısı olsun diyelim inşallah sende hamilesindir açıkçası bende çok merak ettim test yaptırdıktan sonra sonucunu merakla beklicem inşallah olumludur

Son düzenleme:
artık bebeğim olsun istiyorum tatlım ama nedense ısrarla istemiyorum.. her ay hayırlısı olsun diye dua ediyorum. sonradan çok üzülen arkadaşlarımız oldu. düşük yapmak üzücü.inşallah bu tr acılar yaşamayız. bu sabah rüyamda düşük yapmıştım bilinaltıma yerleşmiş heralde :)

hiçbirşeyi olumsuz düşünme kendini yıpratırsın rüyanada takılıp kalma ewet aşırı derecede düşünmüşsün belli oluyo rüyandan :) düşünmek gerçekten insanı psikolojik olarakta etklio ablamdan biliorum oda düşünmekten her ay beklemekten kötü olmuştu seninde az kalmış adetine biraz daha sabret ama istersen test yaptır için rahat olsun bu kadar sıkıntıya elbet ödülünü alırsın üzme kendini

X