doğum sonrası ne zaman adet görülür

bende 27 aralıkta doğum yaptım yani iki ay oldu buğune kadar görmedi adet ama sanki bir akını var gibi adet kanamsına benzer galiab görecem

bende 31 aralikta dogum yaptim 28 subatta adet oldum ilk gün lekelenme gibiydi sonra normale döndü

ben de 18 kasımda dğum yaptım hala da gelmedi.doktoruma sordum 2seneye kadar gelmeyenler oluyo telaş yapma bünyeye bağlı dedi.inşallah 2 sene gelmez çok rahatım böyle çünkü:))

Bende 5 ayı gectı doğum yapalı.. Hala adet olmadım..
Vallahı korkmuyor da degılım ıkı uc defa kıpırtı gıbı brısey hıssettım bagırsak hareketı de olabılır ama korku dustu ıcıme..
Esım bu aksam gelırken test getırecek yapıcam vallahı cok heyecanlanıcam sanırım yaparkenn..
benneyaptımki

bebeğim7 ayı bitirdi bende hala adet görmedim bi arkadaşiki sene olmaz yazmış rahatladım doktora sormus cevbı için tşk ederm

emziriyorsaniz hemen olmayabilir. benim dogumdan 2 ay sonra oldu. sonra bir daha olmadi. korktum test yaptim doktora gittim sükür ki yeni bir bebek degildi:-) su an 6 ay gecti bir daha olmadi. o 2 ay sonra oldugum neydi anlamis degilim.

altı ocakta doğum yaptım 20 şubatta adet gordum benım kı çok çabuk geldı benı bıraz korur dıye duşunmuştum ama olmadı bu kadar rahatlık yeter sana dedı galıba :)))))))))))))))))

kızlar bende 25 kasımda doğum yaptım. 8 ocakta bi adet gördüm ama az geldi kan. sonrasındada hiç adet görmedim. hala emziriyorum 3 aydır. acaba emzirdiğimiz içinmi adet görmüyoruz?

7 ay önce dogum yaptım daha ilk kez bi kaç gün önce adet oldum.güzeldi aslında olmamak :)

tam 6 ayın dolduğu gün oldum
sonrasında da düzensizlikler olabiliyormuş bir kaç ay
birindi 15 gün gecikti ama oldu neyse ki

kızlar adet olmayınca size sıkıntı yapıyomu.
hani normalde pis kanı atıyoya vücut. atamayınca stres yapar.

ben doğum yapalı 4 ay oldu ama hala görmedim adet birgün biraz oluyo ertesi gün bişey yok bilmiyorum valla ne zaman olur hem doğumdan sonra 1sene bile adet olmayanlar var

Valla güzelim ben 6 ay olmasına rağmen hala adet görmedim. Arkadaşım ise 16 ay olmasına rağmen hala adet görmemiş.bilmem artık ne zaman görücez..

benim1 yıl oldu hala görmedim

X