Kaynak, Postiş, Çıtçıt, Peruk kızlar aklınıza takılan sorular kaynak hakkında

izmirguzeli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2009
92
0
44
kızlar benım esım bayan kuaföru benım saclarımda omuzlarımda bende taktırıcam aldımda ama keratınlıyı onermıyor.boncuklu daha ıyı ama sılıkonlu boncugu taksanız daha ıyı olurmus cunku sılıkonluda sac sıkısmıyor hava alıyor daha saglıklı kullanıyosunuz.fıyat olarak bıraz daha pahalı boncuga gore ama onun kullanımı daha saglıklı.normalde 2 ayda cıkartıp bakım yapmak cok ıyı.kerastasının urunlerı cok cok ıyı.kızlar yardımcı olmak ısterız sıze aklınıza takılan bıseyler varsa yazın:nazar:kaydirigubbakcemile5

evt benim olucak.bn halkalı kaynak yaptırmayı düşünüyorum.ama kafama takılan sorular var meslea kafanda birsürü nesne olucak[halkalar].yattığında fln acıtmazmı.hadi onu geçtim mesela saçının ayrısını topladığında diğer yarısı salık olunca fln aralardan görünmezmi? bir de bu saça istediğin gibi boya fön atabilirmisin?

ben de düşünüyordum yaptırmayı..hatta bir yerle de konuşmuştum.
saçım kıvırcık benim, kuaför bana piyasada kıvırcık kaynak bulmak
nerdeyse imkansız dedi. perma yaparız ama eklencek saçlara dedi.
düşüneyim diye çıktım ordan. minibüste bir kadın oturdu ön koltuğa
ve saçlarının arasından boncuklar görünüyordu. ben de şuan kararsızım.

mrb benimde bi kaç sorum olucak boncuklu kaynak yaptırmayı düşünüyorum ama topladığımızda alttan görünme ihtimali varmı? birde ince telli saçlara tavsiye etmiyolar doğrumu?

yardım edicem demişsiniz ama hiç cevap vermemişsiniz.ben cumartesi günü yaptırıyorum boncuk kaynak umarım güzel olur amacım saçlarımı uzatırkenki o ara dönemi uzun saçla güzel bir görüntüyle atlatmak bayramdan sonra anlatırım size...

noldu canım yaptırdın mı boncuk kaynak ; nasıl durdu ? çok merak ettim bekliyorum inş. memnunsundur

evet bazılarının kaynak boncukları bariz belli oluyor genelde toplayınca belli oluyor..kıvırcık saça yapılan boncuklar permalı bir şekilde takılırsa hiç belli olmuyor bizzat denedim..ayrıca şunu da belirteyim silikonlu boncuk yada silikonsuz boncuk aynı fiyata takılıyor...fiyat farkı yok...sadece normal boncuk 2 tane takılıyor silikonlu 1 tane takılıyor..saçlarınızın yoğunluğuna göre kar amacı gütmeyen yerler daha az takarak sizlere yardımcı olabilir..daha gür saçlarda daha az belli oluyor fakat benim saçlarımda çok az ve ince telli vede kıvırcık...yaklaşık 1,5 yıldır kullanıyorum tam 4 defa boncuk kaynak yaptırdım ama hiçbirinde belli diye bir eleştiri almadım..tamamiyle takan kişinin prefosyonelliğine bakıyor...ne kadar araştırırsanız araştırın kullanmadan fikir sahibi olmanız çokta doğru değil...ama taktıran kişilerin memnuniyet koşullarını öğrenerek taktırdıkları yerlerde yaptırmayı düşünebilirsiniz...

arkadaşlar ben geçen sene boncuk kaynak yaptırmıştım.mart ayında çıkartttrdım.ve bir dahada asla yaptrmam.özellikle saçlarınız ince telliyse hiç ama hiç tavsiye etmem.saç dipleri inannılmaz dolaşıyor.çıkartılırken çektğiniz acı bi yana saçlarınızın dolaşmış kıısımları açılması için taranırken çektiğiniz acı bir yana.gözünüzü korkutmak için yazmadım ama cidden o acıyı çektiğim için sizinde çekmenizi istemem.illaki birşey kullanmak istiyorum diyorsanız en süperi çıt çıt kullanın.

betülcüm, forumdan bir arkadaşta senin yaptırdığın yerden çıtçıt almış ama hiç memnun kalmamış ?
ılk aldığında o da tavsiye etmişti bizlere, fakat biraz kullandıktan sonra saçların karışık olduğunu farketmiş. Yarı sentetik yarı gerçek....Sonuç olarak çok pişman !!!

Hanımlar bu sorumun cevabını kendim açtığım bir formdada arardım ama daha çok ve daha net cevaplara ihtiyacım var aramaya devam ediyorum saçlarım seyrek ve kısa yazın denizde havuzda çok kötü görünüyorlar boncuk kaynak yaptırırsam suda saçlarım ıslandığında belli olurmu birde çıtçıt ile havuza,denize girmek mümkünmü yani bir sorun oluyormu belli olmaları yada çıkmaları gibi bir sorun olurmu düşünsenize eşinizle arkadaşınızla suda oynaşırken eli takıldı ve ıslanan çıtçıtınız muhatabınızın elinde kaldı :) traji komik bir durum olurdu herhalde :))) daha önce ne kaynak nede çıtçıt denedim hiç bir bilgim ve fikrim yok artıları ve eksileri hakkında fikirlere açım sabırsızlıkla bekliyorum bilmiyorumkismile

Anladım canım, evet ben karıştırıyor olabilirim.

Bende kaynak yaptırmak istiyorum.Ama saçlarım dalgalı.
Bir de öncelikle şu çıtçıtlarımı satmam lazım....

ızmirgüzeli, canım senin eşin nerede tam olarak.
Bize kaynak fiyatları ile ilgili bilgi verebilirmisin acaba?

slm kızlar ben gecen hafta boncuk kaynak yaptırdım saçlarım cok inceydi daha dolgun ve uzun olsun istedim her kadın gibi:)ilk bikaçgün yatarken zorlandım şimdide boncuklar kasındırıyor ama alışılmayacak gibi değil saclarım hafifi dalgalıydı takılanlar biraz düz fönle daha güzel duruyor ama tavsiye ederim şöyle savura savura gezmek hakikaten paha biçilemez tavsiye ederim

X