çileden çıkartan kıskançlıklar

BarbieveKen

zaman SU ❤
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2009
9.897
958
paranoyak derecesinde kıskanç bir erkeğe denk gelen arkadaşlar varmı aranızda..?

benim vardı bitane erkek arkadaşım deli gibi seviyordum onu ama askere gittikten sonra öyle delirdiki anlatamam. bırak evden dışarı çıkmayı alt kattaki babanneme gitmeme kızıyordu. 1 ay boyunca dışarı çıkmadığım zamanları hatırlıyoru.. bayramda annemlerle bi akrabamıza yollamazdı.. o zamanlar gençtim cahildim dediklerini yapmadığım zaman telefon 2 kez çalıp 3.de baktığım zaman kıyamet kopartıyordu bana ulaşamasın gece kaç olursa olsun evimizi arıyordu.. kabus gibiydi.. en son tokat bile yedim psikopatlaşmıştı artık. ve aileme anlattım dayanamadım mahkemelere verdik peşimi bırakmadı tehditler falan.. hayattan nefret ettirdi beni 10 kilo verdim sıkıntıdan..

4 sene geçti aradan karşıma eşim çıktı huzur buldum güveni buldum onda çok şükür ama hala da korkmuyor değilim mutluluğumu bozar çıkar birgün diye

benimde başımda vardı bir zamanlar... çok kıskançtı seninde dediğin gibi özellikle askere gittikten sonra bakkala gitmemden tut, ailemle biryerlere gitmeme bile karşıydı. Bende küçüktüm,cahildim, dinliyordum ama askerdeyken dayanamadım, ayrıldım. Başka biriyle çıkmaya başladım başlamaz olaydım. Kıskançlık açısından değil ama bu şnsan benim hayatımın 1,5 yılını yedi, evlere hapsetmek zorunda keldım kendimi, tehtidler, adımı çıkarmalar.... En deli çağımda, en pısırık olmak zorunda kaldım. Ailemde biliyorsu savcılığa verdik sonuç çıkmadı ama çok şükür uzun zamandır kurtuldum. Askerdeyken ayrıldığım benimle sürekli barışmak istedi ama yapamazdım. Nasıl bir huysa, bittiyse içimde hislerim. dönüşü olmaz kesinlikle.

Allah kurtarmış canım seni de. Bende tehtid edildiğim dengesiz varlık tarafından huzurumun kaçmasından korkmuyor değilim. Hoş herşeyi eşim de bilior ama yine de insan tedirgin oluyor.

benimde çok şükür herşeyi eşim biliyor ama tek korkum huzurumun kaçması.. allah sakınsın bizi bu psikopatlardan

bizde savcılığa verdik ama hiç bi sonuç çıkmadı adalet yerini bulmadı benimde hayatımın 3 yılı gitti resmen boşa çöpe bir erkek bunları neden yapar anlamıyorum? paranoyak olduğundan şüphelenmeye başlamıştım.. anlam veremiyorum nedir bu ruh hali bir insanı bu duruma sokan??

Ben de anlam veremiyorum, elde edememe hırsı olsa gerek. Allah korusun bu tür insanlardan gerçekten çok ama çok zor.

o kadar psikolojimi bozmuş ki tahammül sınırlarım diplerde şuan.. hemen herşeye parlar oldum. alllahtan eşim okadar anlayışlıki hep alttan alıyor psikolojimin bozulduğunu biliyor bana destek oluyor yoksa napardım bilmiyorum yeniden aşk hayatında bi darbe yesem

Çok şükür canım, ne güzel eşinde senin yanında ve sana sahip çıkıyor. Bir de böyle olmadığını düşünsene Allah korusun.

keşke benim eşim beni kıskansaydı...aşırı olmamak kaydıyla kıskanmak çok güzel bence..hem kıskanmak hemde kıskanılmak..öyle olmadığı zaman bir boşlukta gibi oluyorsun..

dikkat cekiyor diye cizme bile giyemiyorum,
deri olan hicbir sey giyemiyorum
cok ugrastim gedistirmeye ama
olmuyor

bizim tam tersi.. benim kocamın çileden çıkaracak derecede kıskanç bir karısı var... :roflol: napayım ya... çok kıskancım...

dikkat cekiyor diye cizme bile giyemiyorum,
deri olan hicbir sey giyemiyorum
cok ugrastim gedistirmeye ama
olmuyor

hayatta değiştiremezsin hastalık bağımlılık gibi birşey bu kıskançlık.. hayatı mahfedebiliyo huzurunuzun kaçtığı oluyormu bu kıskançlık mevzuları yüzünden?yoksa hoşuna gidiyormu kıskanılmak

[/B]
bizim tam tersi.. benim kocamın çileden çıkaracak derecede kıskanç bir karısı var... :roflol: napayım ya... çok kıskancım...

canım benim biz kendimiz kıskanırken sanki birşey olmuyormuş gibi düşünüyoruz ama nasıl bunaltıyo fazlası insanı varya, mutluluğunu bozacak raddede ise sakın ha sakın frenlemeye çalış

paranoyak derecesinde kıskanç bir erkeğe denk gelen arkadaşlar varmı aranızda..?

benim vardı bitane erkek arkadaşım deli gibi seviyordum onu ama askere gittikten sonra öyle delirdiki anlatamam. bırak evden dışarı çıkmayı alt kattaki babanneme gitmeme kızıyordu. 1 ay boyunca dışarı çıkmadığım zamanları hatırlıyoru.. bayramda annemlerle bi akrabamıza yollamazdı.. o zamanlar gençtim cahildim dediklerini yapmadığım zaman telefon 2 kez çalıp 3.de baktığım zaman kıyamet kopartıyordu bana ulaşamasın gece kaç olursa olsun evimizi arıyordu.. kabus gibiydi.. en son tokat bile yedim psikopatlaşmıştı artık. ve aileme anlattım dayanamadım mahkemelere verdik peşimi bırakmadı tehditler falan.. hayattan nefret ettirdi beni 10 kilo verdim sıkıntıdan..

4 sene geçti aradan karşıma eşim çıktı huzur buldum güveni buldum onda çok şükür ama hala da korkmuyor değilim mutluluğumu bozar çıkar birgün diye

Benimde evlenmeden önce 5 yıl lık bir erkek arkadaşım hatta nişanlım vardı.Hastalıklı bir kıskançlığı vardı onu yapma şunu giyme bir yere götürse se ki götürmesin diye dua ederdim beni en kuytu köşelere oturturdu.Biri yanlışlıkla koluma çarpsa hemen kavga ederdi ve bu beni deli gibi kıskanan adam en yakın (enazındanben öle zannediyordum) kız arkadaşımla aldattı iyikide aldattı ve ondan kurtuldum.Çünkü bu aldatma olayı oluncaya kadar körgibi her söylediğini yapıyordum.Hem beni aldattı hem okadar eziyet etti ben yüzüğü atınca yinede peşimi bırakmadı.Uzun zaman aldı ondan kurtulmam şimdi evliyim eşimde kıskançtır ama onun gibi hastalıklı değil.Allah böle hasta ruhlu insanlardan korusun bizleri:Saruboceq:

Benimde evlenmeden önce 5 yıl lık bir erkek arkadaşım hatta nişanlım vardı.Hastalıklı bir kıskançlığı vardı onu yapma şunu giyme bir yere götürse se ki götürmesin diye dua ederdim beni en kuytu köşelere oturturdu.Biri yanlışlıkla koluma çarpsa hemen kavga ederdi ve bu beni deli gibi kıskanan adam en yakın (enazındanben öle zannediyordum) kız arkadaşımla aldattı iyikide aldattı ve ondan kurtuldum.Çünkü bu aldatma olayı oluncaya kadar körgibi her söylediğini yapıyordum.Hem beni aldattı hem okadar eziyet etti ben yüzüğü atınca yinede peşimi bırakmadı.Uzun zaman aldı ondan kurtulmam şimdi evliyim eşimde kıskançtır ama onun gibi hastalıklı değil.Allah böle hasta ruhlu insanlardan korusun bizleri:Saruboceq:

ne diceğimi bilemedim canım hemde en yakına rkdaşınla he tam hasta bunlar tam..
ben eminim en yakın arkadaşımla aldatsa dahi peşimi bırakmazdı benim yine kendini haklı bulurdu yaptığı her hatayı sindirtmeye alışıktı o.. zaten en yakın arkadaşım bile kalmamıştı arkadaşlarımla bile görüştürmüyordu beni:1no2:

AMİNNNNNNNNNNNNN canım amin

ne diceğimi bilemedim canım hemde en yakına rkdaşınla he tam hasta bunlar tam..
ben eminim en yakın arkadaşımla aldatsa dahi peşimi bırakmazdı benim yine kendini haklı bulurdu yaptığı her hatayı sindirtmeye alışıktı o.. zaten en yakın arkadaşım bile kalmamıştı arkadaşlarımla bile görüştürmüyordu beni:1no2:

AMİNNNNNNNNNNNNN canım amin

Canım zaten öle kurtulamadım hemen kendi söyledi bana seni aldattım diye tabiki haklı çıkardı kendini bana kız arkadaşımın bana layık bir arkadaş olmadığını ispatlamak için yapmışşş.-tatlicadiarzu-Eşimle bile tartışma kavga oldu ama iki senedir görmüyorum allaha şükür yüzünü ömrümün sonuna kadarda görmem inşallahhh

Canım zaten öle kurtulamadım hemen kendi söyledi bana seni aldattım diye tabiki haklı çıkardı kendini bana kız arkadaşımın bana layık bir arkadaş olmadığını ispatlamak için yapmışşş.-tatlicadiarzu-Eşimle bile tartışma kavga oldu ama iki senedir görmüyorum allaha şükür yüzünü ömrümün sonuna kadarda görmem inşallahhh

peki eşin biliyormu canıme skiden yaşadıklarını haberi varmı olandan bitendenCADIARZU

hayatta değiştiremezsin hastalık bağımlılık gibi birşey bu kıskançlık.. hayatı mahfedebiliyo huzurunuzun kaçtığı oluyormu bu kıskançlık mevzuları yüzünden?yoksa hoşuna gidiyormu kıskanılmak

offffffffffffffffffffff
canim 11 yildir esimle birlikteyim
5yildir evliyiz
ben zamanla duzelecegini dusunmustum ama
yok degismedi.kiskanilmak bir yere kadar tabiki guzel
ama dedim ya ben cizme bile giyemiyorum.
zaten dekolte giyen bir kadin degilim
cok ilgi ceken kiyafetler giymem,ben boyle dusunuyorum amma
o cok dikkat cektigim konusunda israrli.
ve bizde ilginc olan sudur
benim esim hicbiryere yalniz gitmez
is yemeklerinde bile ben onun yaninda olurum
oyle istiyor
sonus su
ben alistim,ilk zamanlar cok zordu
zamanla yasam stili oluyor
ama biz psikopatlik derecesinde degiliz
ve bende kiskanc olmadigimi soyleyemem

üff yaa kıskançlık güzel ama bir yerre kadar.. senağlama
benim sevgilimde pardon artık nişanlım :) deli boyutunda diyelim buluşacagız... bir araya geliriz ilk beni öpmeden hemen yakama bakar kapalımı diye.. pantoluma bakar darmı diye..
o yaka niye açık kapat .. başlar saymaya..

sonra bir kafeye gitsek yada yemege ben duvara dönük oturacagım karşımda kesinlikle erkek olmiycak ben duvarı görcemm..

sonraa etek giyemem... etek altına çizme kesinlikşle olmaz.. ten rengi çorabı sever ama onun yanında dışarda aslaa...
sonra makyaj.. delikafadulden
normalde sadece allık ve kalem kullanırım kalem tamamda allık sürdümmü kızar...

biraz dikkat çekici giysem bu halin ne.. yani dikkat çekici derken hoş diyelim.. ne bilim istemez dışarıya karşı güzel giyiyim... :jeyyar:

bana hediye almaya bayılır.. ama şöyleee magazaya sokar beni seç begen al.. yakası kapalı boyu kalça kapatan ne varsa alır.. V yaka giyinmeyi severim yasak......

üniversiteden iş yerinden liseden arkadaşlar yola görür selam verirler sadece selam.. başlar o kim niye selam verdi.. vermee.. tanıma kimseyi tanıma.. görme.. kötükedihüso

yani çok karşı gelirim dedikleriniin çogunu yapmam dinlemem .. ama onun o sesini duymaktansa lanet olsun giymem etmem diyom.. :eek:klava:

offffffffffffffffffffff
canim 11 yildir esimle birlikteyim
5yildir evliyiz
ben zamanla duzelecegini dusunmustum ama
yok degismedi.kiskanilmak bir yere kadar tabiki guzel
ama dedim ya ben cizme bile giyemiyorum.
zaten dekolte giyen bir kadin degilim
cok ilgi ceken kiyafetler giymem,ben boyle dusunuyorum amma
o cok dikkat cektigim konusunda israrli.
ve bizde ilginc olan sudur
benim esim hicbiryere yalniz gitmez
is yemeklerinde bile ben onun yaninda olurum
oyle istiyor
sonus su
ben alistim,ilk zamanlar cok zordu
zamanla yasam stili oluyor
ama biz psikopatlik derecesinde degiliz
ve bende kiskanc olmadigimi soyleyemem

evet dediğin gibi bir zaman sonra alışıyosun bu duruma el mahkum başka çare yok ama ne oluyor biliyomusun kendinden ödün veriyosun artık sen olmuyosun o oluyosun onun dedikleri oluyosun zor bir durum hayatım:1no2:

X