Emzirirken elma sirkesi-lahana suyu içilebilir mi?

Amazon1981 bence emziriken elma sirkesi içme ishal yapabilir ve buda sütünden geçebilir.lahana suyu hakkında bi fikrim yok ama.ama yinede emzirdiğin sürece kilo verebilirsin vermedin mi?ben vermiştimde.

ben emzırdım 6 ay sonra sutum gelmedı ama ılk 2 ay ıcınde zaten emzırdıgımden dolayı 65 ten 52 ye dusmustum hamıle kalmadan oncekı kılomda 49 du

ben doğum yapalı 1 ay oldu 73 kilodayım hiç bu kadar kilolu olmamıştım baştan bi verdim ama daha sonra durdu ne kadar takmıyorum desemde biraz sinirleri bozuluyor insanın ikinizede yorumlarınız için teşekkürler

Canım ben de tıpkı senin gibiydim..tam 73 kiloydum doğumdan bir ay sonra...kendimi çok çirkin hissediyordum..57 kiloyla hamile kalmıştım..
şu an 64,5 kiloyum ve doğum yapalı 9,5 ay oldu..hala eski kiloma kavuşamadım..form çayı, elma sirkesi ve az yiyerek bir gün pirinç lapası uygulayarak 2 haftada 2,5 kilo vermeyi başardım..başardım diyorum çünkü aylardır aynı kilodaydım....ve şu an ekmeği kestim..bol bol form çayları içiyorum..
ben de senin gibi emziriyorum halaaa ve lahana suyu da içiyorum, elma sirkesi de..haliyle çocuğa geçtiğine de inanıyorum çünkü çocuk da kakasını günde 1 den 3 e çıkardı...

Canım ben de tıpkı senin gibiydim..tam 73 kiloydum doğumdan bir ay sonra...kendimi çok çirkin hissediyordum..57 kiloyla hamile kalmıştım..
şu an 64,5 kiloyum ve doğum yapalı 9,5 ay oldu..hala eski kiloma kavuşamadım..form çayı, elma sirkesi ve az yiyerek bir gün pirinç lapası uygulayarak 2 haftada 2,5 kilo vermeyi başardım..başardım diyorum çünkü aylardır aynı kilodaydım....ve şu an ekmeği kestim..bol bol form çayları içiyorum..
ben de senin gibi emziriyorum halaaa ve lahana suyu da içiyorum, elma sirkesi de..haliyle çocuğa geçtiğine de inanıyorum çünkü çocuk da kakasını günde 1 den 3 e çıkardı...

ben anlamadım :uhm:
iyi bisi mi şimdi bu??

işte bende onu merak ediyorum çocuğun gelişimini kötü yönde etkiler kilo filan alamaz diye tereddüt ediyorum ben sadece sabah içmeyi düşünüyorum öyle katı şeyler yapmayı düşünmüyorum teşekkür ederim cevabın için

arkadaşım çocuğa geçtiğini düşünüyorum çünkü kakasını sıklıkla yapıyor..gelişimini kötü yönde etkiler mi konusuna gelince zannetmiyorum..
arkadaşım rezene çayı içersen idrar söktürür yani kilo vermeye yardımcı da olur ayrıca sütün kalitesini arttırmaya bire birdir..tecrübeyle sabittir..ben rezene çayını sıklıkla içiyorum..

arkadaşım çocuğa geçtiğini düşünüyorum çünkü kakasını sıklıkla yapıyor..gelişimini kötü yönde etkiler mi konusuna gelince zannetmiyorum..
arkadaşım rezene çayı içersen idrar söktürür yani kilo vermeye yardımcı da olur ayrıca sütün kalitesini arttırmaya bire birdir..tecrübeyle sabittir..ben rezene çayını sıklıkla içiyorum..

rida arkadaşımın dediği gibi kakasını sıklıkla yapıyorsa kilo almayabailir.bundanda sen üzülebilirsin. o yüzden rezene çayı idrar söktürür mü bilmiyorum ama gazı kolaylıkla çıkattırıyor ne senin nede bebeğinin gazı olur sütünde artar.bide kimyon ve tahin helvası sütü çok güzel arttırıyor aklıma geldiği için söyledim.yerimseniben

teşekkürler cevaplarınız için rezene çayını hazır çay olarak mı içiyorsunuz yoksa bitkiyi alıp demliyor musunuz

bende emziriyorum lahaana çorbası içtm kızıma bir etkisi olmadı tekrar baslıycam ayrıca elma sirkesinede başlıycam umarım bir etkisis yoktur ama arastırılmalı bence

benimde 1 bucuk yasında kızım var hala emziriyorum emzirirken zayıflanırmıs alaksı yok ben dogumdan sonra aynı kaldı hıc bırsey gıtmedı bende bırseyler denemek istiyorum ama emzirdigim ici zarar vermesın dıyorum bı kac ay once lahana suyunu denemısdım kızımda cok fazla gaz olusdu bır kez denemkle kaldım elma sırkesının bı zararı varmıdır bılemıyorum ama onuda kullandıgımda 1 hafta kullanmısdım pek bı degsıslılık gormedım bı zararı olmadı kzımıma ama ben devam edemedım bi ara baslcım gene

benimde 1 bucuk yasında kızım var hala emziriyorum emzirirken zayıflanırmıs alaksı yok ben dogumdan sonra aynı kaldı hıc bırsey gıtmedı bende bırseyler denemek istiyorum ama emzirdigim ici zarar vermesın dıyorum bı kac ay once lahana suyunu denemısdım kızımda cok fazla gaz olusdu bır kez denemkle kaldım elma sırkesının bı zararı varmıdır bılemıyorum ama onuda kullandıgımda 1 hafta kullanmısdım pek bı degsıslılık gormedım bı zararı olmadı kzımıma ama ben devam edemedım bi ara baslcım gene

katılıyorum hamilelik gibi herkeste aynı etkiyi bırakmıyor emzirmede demek ki...

lahana suyu onerılmıyor ama elma sırkesi içebılırsın benım 6 aylık bebegım var ben sabahları bol suyla karıstırıp ıcıyorum

Ben geçen ay elme sirkesi içmeye başladım ve tesadüf mü bilmiyorum ama 15 aylık bebeğim öyle bir ishal oldu ki 3 gün hastanede yattık. Dr ondan olmaz deyince 3 hafta sonra bir gün tekrar içtim ve ishal başladı ben de hemen kestim. Bu tesadüf de olabilir ama ben artık bunu denemeye korkuyorum emzirme bitene kadar. Bence içecek olanlar dikkatli olsun.

komşum emzirirken lahana suyu içmişti kendisi 4 kilo bebeği de 2 kilo verdi
bence sabret güzelim ha bu arada elma sirkesi lahana suyu içeyimde zayıflayayım diye sakın bebeğini bi an önce sütten kesmeye kalkma duyuyorum öylelerini bebeğine yazık
üstelik ben elma sirkesi lahana suyu hiçbirinden fayda görmedim senin göreceğin ne malum herkeste işe yaramıyor sen bebeğini emzir içini rahat tut nasıl olsa gider kilolar bol su iç en az 2 lt bak gör hem bebeğine süt olacak hemde zayıflayacaksın zaten emzirmek başlıbaşına kalori yakmanı sağlıyor
herşey gönlünce olsun

ya biz tursuda iyoruz içinde gayet bol sirke var lahanada zararı olsa ondanda olmazmı

kızlar bende düüşünüyorum 4 aylık oldu bebeğim elma sirkesi içiyorum 1 haftadır ve kaka sayısı fazlalaştı ama amip dizanteri onun için ilaç içyo ondanmı yoksa elmedenmı bielemiyorum

aslında elma sirkesinin antibiyotik gücüne inanıyorum. Midede reflü, gastrit gibi sorunları olmayanlara da sabah aç karnına büyük bir bardak ılık suyun içerisine 1 yemek kaşığı konularak içilebilir. ancak emzirirken lahana suyu gaz yapabilir ve bebek de gazlı olabilir. onun yerine kıymasız, az yağlı kapuska deneyebilirsiniz...

X