Selülit Loreal Perfect Slim Cellulite-Gel

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

purplebliss

Guru
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2007
518
377
Arkadaşlar loreal kullanan varmıı..Ben bugün aldım inşallah kutulurum şu selülitlerden yaa..Cuma gününden beride yürüyüş yapıyorum 1 saat filan:uhm:

Ben 2 sene once perfect slim gece - gunduz kremini duzenli olarak bol masajla (hatta abrtıp bacaklarımı morartmıştım)1 ay kullanmıştım amaa kolayı kesmiştim ve diyet yapmıştım. Kilo alınca selülitlerim fazlasıyla geri döndüler. Şimdi tekrar loreal kullanmaya başladım. 1 hafta oldu bakalım sonuç ne olacakfisfisfis

slm arkadaşlar bugün siteleri gezerken selülite 9 dk kesin çözü yazan bir ürünle karşılaştım loreal Adonia LegTone adı ile çıkarmış bu serumu piyasaya ve 164 tl fiytatı.9 dk içide selülitlerin %47 sini 6 aylık kullanımda da % 70 ini geçiriyormuş size serumu kullanmadan ve kullandıktan sonra çekilmiş resimlei de ekledim.bana biraz gerçek dışı geldi ama keşke doğru olsa hemencik alırdım hihoyyyt

Eklentiler

• $9-dk-SELULITE-SON-ADONIA-LegTone-MUCIZE__17598573_0.jpg
    $9-dk-SELULITE-SON-ADONIA-LegTone-MUCIZE__17598573_0.jpg
    24,2 KB · Görüntüleme: 618
Bütün yazıları ve cevapları tek tek okudum. Valla bende bu adoni legtone kremini kullandım. Sonuç arkadaşın sölediği kadar iyi. Bende çok araştırdım. Kremden tutun titreşimli kemerine kadar hepsini denedim. ama bu krem başka. yurt dışından getirttim. gümrük masrafı çıktı baya yüksek oldu maliyeti. ama şimdi bi kaç firmada satıyor. fiyatı 200 tl den başlıyor. gitti gidiyor alışveriş sitesinde bi kullanıcı 169 tl ye satıyor. oradan da aldım. ürün orjinal ve aynı gün kargo yaptılar. yurt dışından bana bir ayda geldi. güvenilir bi kullanıcıymış. hakkındaki yorumları okuduktan sonra aldım. elinde de 10 yada 11 tane mi ne varmış. ben aldığımda 12ydi. kesinlikle tavsiye ediyorum kremi. şimdi hiç eser kalmadı selülitlerimden. 9 dakika da diyorlar inanın gerçek. kızarıyor sürdüğüm yer ve kaşınıyor buda etkisiymiş. 15 20 dakika sonra sertleştiğini hissediyorsunuz. ki ben kemerede kullandım. o kadar çok ünlü kullanıyormuşki bu kremi. sahneye çıkmadan sürüyorlarmış istedikleri yere. bi sorunuz olursa yazın memnuniyetle cevap ve bilgi veririm :KK70:

sevgili aycan_er, alınma ama sadece bu ürün hakkında yazmışsın tüm mesajlarını... insan "reklaaaaaaaaaaaaaammmmlaaar" demeden duramıyor :KK9: :KK52: :KK60:

X