Saç Şekillendiriciler Harika bir fön makinası kızlar bunu almalısınız

• Konu Sahibi papatya_34
  • Başlangıç Tarihi
P

papatya_34

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi papatya_34
Kızlar geÇenlerde netten ılk defa bır alıŞverıŞ yaptım...ıyıkıde yapmıŞım hem Çok uygun fıyata aldım hemde mÜkemmel bır performansı var.harıka dıyebılırım.Üstelık hemde kuafÖrÜmÜn kullandıgı marka bu ÜrÜn.kuafÖrÜme sormuŞtum fıyatını bana 70 lıra demıŞtı..ıyıkı almamıŞım netten aynı ÜrÜnÜ Çok ucuza aldım.mÜkemmel bır fÖn makınası Çok rahat saÇlarımı kurutuyorum ben fÖn Çekıyorum..
FÖn makınası almak ısteyen arkadaŞlar kesınlıkle bu ÜrÜnÜn almalı ÇÜnkÜ kuafÖrlerde bunu kullanıyor...
Daha Önce kullandıgım arÇelık makınamı Çoktan kullanmadıklarım arasına attım bıle :)
ÜrÜnÜ bu sıteden bu lınkten aldım kesınlıkle bakmalısınız...

Makına ıÇın sıze hertÜrlÜ bılgıyı verebılırım...

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi papatya_34
saol cnm
hemen almam lazım hatta siparişi veriyorum bile
ne zamandır ihtiyacım vardı.tesekkürler

• Konu Sahibi papatya_34
canım doğru bir seçim yapmışsın..
bende kuaförümden aldım..saç kurutma makinası değil fön makinası diye geçiyor bunlar...
aldığım diğer marka saç kurutma makineleri iki ay sonra biraz çalışıp kendi kendine duruyor sonra soğuyunca tekrar çalışıyordu..mecburen fön çekme saç kurutma süresi uzuyor fitil olduğumla kalıyordum...
eğer fönünüzü kendini çekiyorsanız yada evdeki makineniz eskiyse tavsiye edebileceğim güzel bir ürün...insanı sinir etmiyor en azından...

• Konu Sahibi papatya_34
Eet yaaaaaa artık rahattt rahatttt fön çekiyorum saçlarıma :) ihtiyacı olanlar bu makinayı kesinlikle almalı bence....

• Konu Sahibi papatya_34
ben kuaförüme getitmiştim.50 tl ye çok güzel benim makinamda

• Konu Sahibi papatya_34
bu ürünü sadece internetten mi sipariş verebiliyoruz kızlar yardımcı olursanız sevinirim ben de tam böyle birşey istiyordum

• Konu Sahibi papatya_34
bende bu markayı öneriyorum.kurutma dediğine bakmayın harika fön çeker kendisi.3 yıldır kullanıyorum aynı makineyi ben 25 liraya almıstım.
TBZ_2649_576.jpg

• Konu Sahibi papatya_34
bende yaklasık 10 yıldır kuaförümden aldıgım makineyi kullanıyorum
maşallah çok memnunum
gün aşırı fön cekerdim ve 1 saat aralaıksız calısırdı
ama hiç durmadı yorulmadı
simdi fazla kullanmasamda tavsiyem bu tarz agır kuaför ürünleri almaınız

• Konu Sahibi papatya_34
bu tavsiye ettiğiniz etap marka fön makinesi ağır mı kızlar ya teyzemin var bitane ama başka markaydı o sanırım bana çok ağır geliyordu bu da öyle mi merak ettim ben de bu aralar bir makine alıcam da

bende bu markayı öneriyorum.kurutma dediğine bakmayın harika fön çeker kendisi.3 yıldır kullanıyorum aynı makineyi ben 25 liraya almıstım.
TBZ_2649_576.jpg

canım bişi merak ettim senin bu resmini koyduğun makinede uçlar varya birsürü onlar saçı dalga dalgamı yapıyor kuruturken çok merak etmişimdir hep yoksa normalmi kurutuyor yani ne işe yarıyor onlar

bende de war ama nedense ben bi türlü kendime fön çekemiorum :KK43:

ama kimse soruma cavap vermicek mii :KK43::KK43:
ağır mı oluyor bu etap profesyoneller

Link öldüğü içn silidi ve konu kapatıldı

X