İzmir için tavsiye edebileceğiniz Endokrin Uzmanları var mı ?

bende didem dereliye gidiyorum.ve inanılmaz çok güveniyorum.. uyguladığı tedavinin doğruluğunu ölçmek için 3- 4 dr gezdim gittiğim drların hepsi burada da önerilmiş zaten (erdal duman, taylan kabalak, abdurrahman çömlek) ama hepside uygulanan tedavinin doğru olduğunu söylediler... didem hnm inanılmaz tatlı ve her saat ulaşabiliyorsunuz.. sizin sormanıza gerk kalmadan herşeyi anlatıyor. normalde 50 kg civarıyımdır bir ara 54-55 oldum ve hemen diyetisyenine yönlendirdi.. ayrıca biliyorsunuzdur vücudunuzdaki antikorlar troit dışında yerlerede saldırabiliyorlar didem dereli her gittiğimde böbreklerime bile ultrason ile bakıyo.. hiç birşeyi gözardı etmiyooo ayrıca yanında çalışanlarda çok sevimli.. ben çok memnunum ve şimdiye kadar 4-5 arkadaşımı götürdüm hepimiz tavsiye ediyoruz...

tekrar merhabalar
radyoloji uzmanı olmayan bir hekimin ultrason bakması ne kadar doğru ne kadar güvenilir. Benim komşum radyoloji teknisyeni ona sordum ultrasonun kesinlikle bir radyoloji hekimince yapılması gerektiğini söyledi. Radyoloji uzmanınında ultrason onusunda tecrübeli ve yeterli olması gerektiğini söyledi. Sadece batın ultrasonunun en 45 dakikayı bulduğunu söyledi. Eskiden kasabalarda dahiliyeciler 2. el ultrasonları alıp muayenehanelerinde kullanırdı diyor. Doktorun aynı zamanda radyoloji uzmanı mı ? Sana ne kadar zaman ayırıyor ? Memnun kalmayan bir sürü yakınım ve arkadaşımda var
geçmiş olsun

kızlar sanırım bende de polikistik over var çünkü çok aşırı olmasa da adet düzensizliği,tüylenme ve kilo sorunu yaşıyorum ve bunlar pko'nun en belli başlı belirtileri malesef :KK43:(
sanırım bunun için endokrinoloji uzmanına gidip test yaptırmalıyım değil mi? ya da ne yapabilirim yardımcı olurmusunuz? bu arada sevgili begoonya..dr.erdal duman'ın muayene ve tahlil ücreti ne kadardı canım? sen de memnun kaldın tedavinden sanırım..

kızlar sanırım bende de polikistik over var çünkü çok aşırı olmasa da adet düzensizliği,tüylenme ve kilo sorunu yaşıyorum ve bunlar pko'nun en belli başlı belirtileri malesef :KK43:(
sanırım bunun için endokrinoloji uzmanına gidip test yaptırmalıyım değil mi? ya da ne yapabilirim yardımcı olurmusunuz? bu arada sevgili begoonya..dr.erdal duman'ın muayene ve tahlil ücreti ne kadardı canım? sen de memnun kaldın tedavinden sanırım..

Evet canım ben Erdal Bey'e gitmeye devam ediyorum.
bende gizli şeker de varmış,bunu teşhis eden de tedavi eden de odur,ilk gittiğimde yapılan testler Ankara'ya gönderildi ama çoğu gizli şeker ile ilgili olan önemli testlerdi
ama sonrasında tiroid ile ilgili testleri hıfzısıhhada yaptırabileceğimi söyledi,hıfzısıhhadaki doktorun yanına bile girmeden,yani sıra almadan ücretli bile yaptırsam cüzi bişey demişti,öyle de oldu,valla 10 tl civarı bişeydi galiba,bi de sıra alıp yaptırsam demek daha ucuz olacak.
bende de haşimoto var,dolayısıyla nodül olup olmadığı,varsa ne tür nodül olduğu da tespit edilmeli,bunun için de sintigrafi ve ultrason gerekli.sintigrafi için 40 tl gibi bişey ödemiştik galiba,nükleer tıp merkezine.ultrasona ise ocak sonu gidicem.
muayene ücreti de 140 ya da 150 idi galiba

walla ben çok korkuyorum bebek sahibi olmaktan hep kendimi telkin etmeye çalışıyorum ama olmuyor tiroid sonuçta hem annenin büyük bir sorunu hemde bebeğin.hangi doktora gideceğini insan sasırıyor.Hepimiz için hayırlısı olsun.Benim sosyal güvencem olmadığı için hiç gitmedim ama bozyaka ssk daki levent kebapçıları önermişti bana ankdaki doktorum bana gelmezsen gözün kapalı ona git dedi.Hipotiroid sorunu var bende de ....

bende doktor erdal duman a gidiyorum. Bende polikistik over sendromu ve hashimato tiroiditi var. Daha önceleri beni anlar diye kendisinde gazetelerde hashimato hastalığı olan bir bayan hekime gitmiştim. Bende Hashimato olmasına rağmen sintigrafi ve uptake çektirdi. İyot yasağını vermedi. ERDAL Beyi kadındoğumcum önermişti. Onun ve kadın doğumcum sayesinde çocuğuma kavuştum
Herkese öneririm
:lepi:
öncelikle bebişe ve size uzun sağlıklı ömürler diliyorum.hangi kadın doğumcuya gidiyorsunuz?kadın doğum uzmanın ve endokrin uzmanın birlikte çalışması çok güzel bu sayede hamilelik döneminde bir sorun yaşanma şansı olamaz.yardımcı olursanız çok sevinirim.

hoşçakalın

Evet canım ben Erdal Bey'e gitmeye devam ediyorum.
bende gizli şeker de varmış,bunu teşhis eden de tedavi eden de odur,ilk gittiğimde yapılan testler Ankara'ya gönderildi ama çoğu gizli şeker ile ilgili olan önemli testlerdi
ama sonrasında tiroid ile ilgili testleri hıfzısıhhada yaptırabileceğimi söyledi,hıfzısıhhadaki doktorun yanına bile girmeden,yani sıra almadan ücretli bile yaptırsam cüzi bişey demişti,öyle de oldu,valla 10 tl civarı bişeydi galiba,bi de sıra alıp yaptırsam demek daha ucuz olacak.
bende de haşimoto var,dolayısıyla nodül olup olmadığı,varsa ne tür nodül olduğu da tespit edilmeli,bunun için de sintigrafi ve ultrason gerekli.sintigrafi için 40 tl gibi bişey ödemiştik galiba,nükleer tıp merkezine.ultrasona ise ocak sonu gidicem.
muayene ücreti de 140 ya da 150 idi galiba

canım çok teşekkür ederim verdiğin bilgiler için çok iyi oldu teşekkür ederim hepimize allah acil şifalar versin.sevgiler.:1hug:

arkadaşlar ben fazla olan 7-8 kilomu vermek için bir akapunktur dr na gittim.benden bir takım testler istedi.test sonuçlarını görünce dr da bende şok olduk.37 yaşında az kikolu biri olarak kolestrolüm 280 iyi kolestrolüm 37 çıktı şeker deseniz açken yüksek tokken düşük.birde troidlere bakıldı oda anormal, tsh lerim normal antikorlar anormal yüksek çıktı valla şok oldum kaç senedir bu metabolizmayla yaşadım allah bilir.bir akapunkturdan neler çıktı.şimdi dr um bana bir endokrin uzmanına gözükmem gerektiğini söylüyor bende burdan,sizlerden aldığım referansla erdal duman dan salıya randevu aldım.allahım yardım etsin bakalım neler olacak,neler çıkacak.allah herkese şifalar versin.

arkadaşlar herkese merhaba yeniden..
ben erdal duman ın hastasıyım 3 yıldan fazladır.... zaten konunun başlarında yazmıştım okumuşsunuzdur belki... hamilelik sürecimde kadın doğumcumla birlikte götürdüler tedavimi ve tiroit hastası olmama rağmen ne bir gram ödem yaptım nede kilo aldım.. gebeliğimi toplamda "4"kilo alarak tamamladım vede bunu endokrin tedavimin ve beslenme düzenimin iyi götürülmesine bağlıyorum... çok şükürki 3 ay önce kızımı sağlıkla kucağıma aldım.. gitmek isteyenlere bir kez daha gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.... d.dereliden kuzeniminde ağzı yandı bilmiyorum iyi düşünün derim... sağlıkla şaka olmuyor hakikaten...

Füsun Hanım'ı bende pek tavsiye etmiyorum. Eğer karışık bir rahatsızlık yaşıyorsanız ki genelde endokrin hastalıkları öyle oluyor (bende saç dökülmesi vardı) bu doktor dışında başka birine gidin. Benim bir yılım boşa geçti, ciddi bir tedavi vermedi:eek:klava: Aynı hastanede Doç. Dr.Şevki Çetinalp'in çok iyi olduğunu duymuştum, ona muayene olmak istedim ama çalışmaları ve yoğunluğu yüzünden randevu vermiyormuş.İsterseniz bir araştırın.. Sevgilerimle..

bende de tam olarak aynı problem var, pcos teşhisi kondu ve en büyük derdim saç dökülmesi. dökülenler yerine gelen saçlar çok ince ve hemen kopuyor, seyrelme başladı. Ege üniversitesinde bir endokrinologa gitmek istiyorum. Tavsiye edebileceğiniz biri var mı ya da dr. şevki çetinkalp'e mi gitsek ki?? Teşekkür..

ben erdal duman a gıdıyorum ısınde cok ıyı ayrıca kıloda verıyorum :)) onerıde bulundugum ve gıden bırkac arkadasımda gayet memnun
sıze gecmıs olsun.

bu arada dıdem derelı ye gıden sırket arkadaslarım muzdarıp bunu da eklıyeyım dedım pek bılgılı bırı degıl sanırım .

3 senedir erdal bey in hastasıyım şu yazılanların binde birine rastlamadım.. gebeliğim boyuncada hemen tüm tahlillerime telefonla yorum yaptı en fazla 2 -3 kez gitmişimdir oda eşimin pimpirikliğinden....
bencede memnun kalınmamış olabilir ama karalama boyutu hoş olmamış.. adamın bukadar hastası olupta sadece bir kişinin bunlardan şikayet etmeside ilginç tabiiki...
şu başka hastaların dedikodusu muhabbetide komiğime gitti :))) bir keresinde ben muayeneye girerken odadan çıkan ve oraya zayıflamak için gelen 4 kişilik oldukça tombiş aile hakkında; bana hala gece menemen yesek kilo yaparmı diyolar işim bazen hakkaten çok zor bir yüzümü yıkamam kendime gelmem lazım demişti.. ha buda dedikoduysa hasta mahremiyetine saygısızlıksa ben fazla bişiy diyemicem hakkaten abartı var o yukarıdaki yorumlarda....
ayrıca omurpence arkadaşımada sonuna kadar katılıyorum.... iyiki erdal bey i tanımışım....

Yeşilyurttaki Atatürk Eğitim ve araştırma hastanesinde yani devlet hastanesinde Prof.Dr. Mitat Bahçeci ben çok memnunum.Tavsiye ederim.

2 yıl once gecırdıgım amelıyat netıcesınde 2-3 ayda bır kontrole gıdıyorum ege unıversıte'sınde. vaktınız varsa tavsıye edebılırım ınsanın ıncıgını cıncıgını arastırıyolar butun testler yapılıyor , benımkı yalnızca kontrol olmasına ragmen her gdısımde bastan bastan yapılıyor butun tahlıllerım.

arkdşlar saç dökülmesi şikayetiyle dr gttim ve tahlil sonucunda troit yetmezliği teşhisi kondu saç dökülmesi old. için düşük dozda bir ilaca başladm 2 ay sonra tekrar gidicem ve sanırım dozaj ayarlanıcak

dr. pelin tütüncüoğluna gitmiştim, hiçbir bilgi vermedi hastalıkla ilgili sadece hipotroit ve ömürboyu ilaç kul. dedi. Dr.dan çıktığımda kendimi garip hissettm ömürboyu ilaç kul. olacağı için sonra bikaç kişiye sorarrak ve netten araştırarak hastalık hakkında bilgi sahibi oldm
2 ay sonra aynı dr. a gitmek istemiyorum madem sürekli devam edecek bi tedavi. Benimle ilgilenecek bana bilgi verecekk bir dr a gitmek istiyorum tavsiyeniz nedir
hastlıkla ilgili bilemem gereken farklı yada öenmli bir konu varmı
şimdiden tşk

arkadaşlar şifa hastanesinde bulanan Endokrin uzmanı ALİ SAKLAMAZ a giden var mı?memnun musunuz? benim troidimde nodül var ayrıca fazla kilo,şeker değerlerim yüksek ,insilün direncimde yüksek.bu sebeplerdende kilo veremiyorum.Geçen ay Ali beye gittim ilaçlarımı değiştirdi şuanda kilo verebiliyorum.

kesinlikle levent kebapçılar.
hem devlet hastanesinde, yüzlerce lira ödemiyorum yani hem de güven veriyor. bilgili, güler yüzlü. endokri doktorlarının hepsini gezdim izmir'de, hiçbiri onun uyguladığı tedaviyi uygulamadı.parayı verdiğin sürece saatlerce ilgilenir gibi yapıp dil döktüler, bir sonraki muayene hatırlamadılar bile. hipotiroidi(haşimato),insülin direnci,pco var bende. endokrincinin size saatler ayırmasına gerek yok ki,önemli olan şikayetleri dinleyip doğru tetkikleri isteyip doğru teşhisi koyması. her hastaya 15 dk ayırmış devlet, duruma göre beş dk rutin tahlillerimi istediği de oldu, 30 dk dinlediği,muayene ettiği de oldu.tedavisi sayesinde gebe de kaldım ama 7. haftada düşük oldu maalesef. hamileliğime benimle bir sevindi, düşükte teselli etti.görünce kim olduğunu hatırlaması bile hastasına duyduğu ilgiyi kanıtlar bence. fırça attığı da oldu dediğine uymayınca, aferin dediği de oldu. bu şekilde çok az dr var devlet hastanelerinde.

arkadasım sana tavsiye edebilecegim
9 eylul unı hastanesınde PR.DR. ECE BÖBER var ben kızım ıcın gıtmıstım tavsıye edrım bolumunun en ıyısı dıyebılırım...

X