İzmir için tavsiye edebileceğiniz Endokrin Uzmanları var mı ?

2 yıldır erdal beyin hastasıyım memnunum ama didem hanımı da çok merak ediyorum galiba bu sefer ona gidicem bakalım

kesinlikle levent kebapçılar.
hem devlet hastanesinde, yüzlerce lira ödemiyorum yani hem de güven veriyor. bilgili, güler yüzlü. endokri doktorlarının hepsini gezdim izmir'de, hiçbiri onun uyguladığı tedaviyi uygulamadı.parayı verdiğin sürece saatlerce ilgilenir gibi yapıp dil döktüler, bir sonraki muayene hatırlamadılar bile. hipotiroidi(haşimato),insülin direnci,pco var bende. endokrincinin size saatler ayırmasına gerek yok ki,önemli olan şikayetleri dinleyip doğru tetkikleri isteyip doğru teşhisi koyması. her hastaya 15 dk ayırmış devlet, duruma göre beş dk rutin tahlillerimi istediği de oldu, 30 dk dinlediği,muayene ettiği de oldu.tedavisi sayesinde gebe de kaldım ama 7. haftada düşük oldu maalesef. hamileliğime benimle bir sevindi, düşükte teselli etti.görünce kim olduğunu hatırlaması bile hastasına duyduğu ilgiyi kanıtlar bence. fırça attığı da oldu dediğine uymayınca, aferin dediği de oldu. bu şekilde çok az dr var devlet hastanelerinde.

şu yazdıklrınıza güvenerek bu sabah levent kebabçılara gittim ama beni bir dövmediği kaldı 2-3 bişey söyledi ve konuşmama fırsat bile tanımadı ilaç yazdı ve 1,5 ay sonra tekrar tahlil yaptırın buraya gelmenize gerek yok diyip gönderdi neye uğradığımı şaşırdım...gidecek kişilerin dikkatine levent kebabçılar mı?? sakın diyorum.......................

bozyakadaki levent kebapçıların tayini çıkmış,konyaya gitmiş.
kayınvalidem hep ona gidiyordu,üzüldüm açıkçası yaaaa
kaç tane hastası adresini almış,konyaya gideceklermiş :))))))

valla ben de gitmeyi düşünenlerdenim, minübüs tutup mu gitsek:))) şimdiye dek hiçbir doktor onun kadar güven vermedi bana. allah her işini rast gidersin onun.

ben 5 senedir dr erdal dumana gidiyorum onun kadar ilgili ve sıcak bir doktor görmedim onun sayesinde 100 kilodan 75 kiloya kadar indim hipotroidi tedavizi görüyorum hala da senelik kontrollere gidiyorum ve 6 ayda bir kan tahlillerimi gönderiyorum telefondan konuşuyoruz izmir ve çevresinde ikamet eden ve ihityacı olan herkese tavsiye ediyorum çok memnun kaldım

Bende troid hastasıyım ve eylül ayında ameliyat oldum, o zaman çok araştırmıştık eşimle ,izmirde iyi bir doktor bulmak için.
Ege üniversitesinde Enis Yetkin bu alanda işinin ehli zaten netten araştırırsan görürüsün:)
bide şifa hastanesinde Ali Saklamaz var ; oda iyi :)

6 yıldır hashimoto tiroidi hastasıyım, ilk teşhisi faruk ergonen koydu, hem merakımdan hem de imkanım olduğundan didem dereliye de erdal dumana da gittim...faruk ergonenin farkı o kadar ortadaki; verdiği bilgiler, sonuçlariniz hakkındaki yorumları, takipçiliği ile tam kapasite bir doktor var karşınızda...

Faruk bey sayesinde 6 yıldır tüm değerlerim olması gerektiği gibi ve bir hasta olarak hastalığımın tüm detaylarını çok iyi biliyorum...

zor bir hastalık değildir. İzmirdeki endokrin hekimin Dr. Erdal DUMAN dan memnunun. Kendisi beni zaten ilk görüşmede bilgilendirdi. Faruk Bey ve Didem hanımı asla düşünmem .Kendileri ile daha önce görüştüm. Şu an zaten sağlık ocağında tahlillerimi yaptırıyorum. Bu hastalık her 100 kadının 3-5 inde varmış. TSH düzeylerimde sorun olursa doktorumu arıyorum. Bu hastalık hayatımızın bir parçası birde bayan akrabalarınızı kontrol etirin. İyi ki erdal bey uyardı kızkardeşimde ve yeğenimde de çıktı. Lütfen bu hastalığı gözünüzde büyütmeyin.:KK49:

kesinlikle ERDAL DUMAN diyorum. faruk beye bende gittim hiç memnun kalmadım dogru duzgun ılgılenmedı bılı. erdal beyide arkadaşım tavsıye ettı okadar tatlı dıllı bır doktorkı kendımı hıc hasta gıbı gormedım, doktorlardan cok korkarım heralde beyaz önlük fobisi :) erdal bey sayesınde bu korkumu yendım :) arkadaşlar eger gercektende dogru tedavı gormek ıstıyorsnız ıyıce arastırın ben doktorumu cok arastırdım ve memnunum saglıgımda gayet yerınde herkese gecmıs olsun

tekrar merhabalar
radyoloji uzmanı olmayan bir hekimin ultrason bakması ne kadar doğru ne kadar güvenilir. Benim komşum radyoloji teknisyeni ona sordum ultrasonun kesinlikle bir radyoloji hekimince yapılması gerektiğini söyledi. Radyoloji uzmanınında ultrason onusunda tecrübeli ve yeterli olması gerektiğini söyledi. Sadece batın ultrasonunun en 45 dakikayı bulduğunu söyledi. Eskiden kasabalarda dahiliyeciler 2. el ultrasonları alıp muayenehanelerinde kullanırdı diyor. Doktorun aynı zamanda radyoloji uzmanı mı ? Sana ne kadar zaman ayırıyor ? Memnun kalmayan bir sürü yakınım ve arkadaşımda var
geçmiş olsun

tiroid ultrasonunuzu radyolog yaptırtmalı ve muhakkak tecrübeli olmalı normal ultrason yerine doppler ultrason olmalı. Her ultrason kaliteli sonuç vermez

arkadaşlar 3 aydır tiroid tedavisi görüyorum. eutrox 150 lik ile başladım 26.9 du tsh değerim. izmir atatürk eğitim araştırma hastanesinde ece harman tedaviye başlattı. 3 ay sonra dün gittim tsh bu sefer de 0.03 e düşmüş. ciddi bir düşüş sözkonusu. ilacı yarım olarak iç dedi. ama o kadar şikayetçiyim ki. hanımefendi 3 ten sonra hasta bakmazmış. kendisini tıp bayramı etkinliklerinden çıkışta belki bulurum ümidiyle saatlerce konferans salonu kapısında bekledim. nihayet buldum ama ayaküstü koşar adımlarla beni arkasından yürüterek sorularımı cevapladı. telefonla konuşuyo falan.sıfır ilgi. ukalalık.ve sorunlu bi tedavi süreci. kendimi çok kötü hissettim. erdal duman ile tanışmayı çok isterim ama maddi olarak gücüm yok. ne yapmalıyım yorumlarsanız sevinirim. daha hastalığımın tam ismini de bilmiyorum o kadar kısa süreli odasında tutuyorki kendi kafasından ezbere tanıyormuş gibi konuşuyor. hatta ben kontrole geldim demesem ekranında çıkmış olmasına rağmen şikayetiniz nelerdir diyo. sonra kendisi düzeltti başından savdı beni. çok yoğunum seninle ilgilenemem gibi tripleri var. ilk gidişimde de aynıydı eksik tahliller vermiş :KK19:1 hafta da zor bitirdim süreci ve ilacıma anca başlayabildim. çok dertliyim bu doktordan. ürkmezde oturuyorum evim uzakkk. ooof oof. ne yapayım siz söyleyinnn

buradaki tavsiyeler üzerine Erdal Duman'a gittim ve çok memnun kaldım tedavisi nasıl sonuç verecek bekleyip göreceğiz ama sanki pskiyatriste gitmiş gibiyim, inanılmaz rahatladım. bundan sonra hamile kalana kadar gelme telefondan hallederiz artık diyince de maddi kaygılarının olmadığını düşündüm, bir doktorun hastasını müşteri olarak görmesi benim için direk vazgeçme sebebi çünkü.

arkadaslar ben de buradaki yorumlariniza inanarak haftaya uma erdal bey'e gidiyorum.umarim dediginiz gibi iyi bir doktordur ve memnun kalirim.cunku benuzak bir yerde yasiyorum,izmirde yasamiyorum.sirf Erdal Bey icin oraya gidecegim.ben de hasimato hastasiyim.tsh normal,diger butun kan degerlerim normal,kansizlik yok,demir eksikligi yok,vitamin eksikligi yok,B12 eksikligi yok,yani kisaca anlayacaginiz hersey normal.fakat saclarim inanilmaz derecede dokuluyor aylardir.dermatologlara da gittim hem de kac tanesine.hicbir sorun bulamadilar.erkek tipi dokulme yok,PKO yok,seker hastaligim filan yok.bakalim bunlarin hepsini anlatacagim Erdal bey'e.umarim bana yardimci olur.cok uzuluyorum saclarima.

arkadaşlar,10 yıldır hashimoto tiroidit hastasıyım.ilk olarak rahmetli prof.sena yeşil ile tedaviye başladım.son 3 senedir ege üniversitesiinden prof.kamil kumanlıoğlu ile tedavimi sürdürüyorduk.çoook memnundum fakat şu sıralar gebelik düşünüyorum ve biz hashimotolular gebelikte iyotlu tuza başlamalıyız biliyorsunuz.doktorum tıp fak.dekanı oldu ve en erken temmuza randevu alabiliyorum.o zamana kadar bekleyemem.kısacası,yrn için erdal dumandan randevu aldım ama herşeyim iyiyken bozulmasından korkuyorum.umarım dediğiniz gibi bilgili bir doktordur.bu doktora yıllardır giden var mı?hatta hamile kalıp sağlıklı bebiş dünyaya getiren?herşey güzel olsun hepiniz için.

ben de erdal bey ve didem hanım arasında kaldım bu yorumları görünce. erdal beyin ücreti ne kadar arkadaşlar hemen bilgilendirir misiniz beni randevu alcam arayıp hemen...

X