İzmir için tavsiye edebileceğiniz Endokrin Uzmanları var mı ?

didem hanımı düşünmeyin dedim sapasağlam kuzenimi zayıflatmak için hipotiroidi ilaçları vermiş bişeyi olmadığı halde sonrdan öğrendik... erdal bey şuan 160-180 filan alıyordur herhalde ama düşünmeden gidin derim....

bende yaklaşık 4 yıldır tiroid tedavisi görüyorum ve şifa hastanesi basmane de ali saklamaz endokrinoloji uzman doktoru tavsiye ederim. gayet ilgili,ilaç dozu gayet başarılı.

25 haziran 'da Erdal Duman' a muayene oldum. İlk kez gittim.Doktorluğu hakkında henüz yorum yapamam ama çok konuşkan,anlatıcı, insanı germeyen, korkutmayan biri. Eksik tahlillerimi yazdı.Tekrar görüşeceğim.O zaman tekrar yorum yapabilirim.Benim T3 üm 3,11 idi.Aralığı 2-4,4 olmasına rağmen 2,5 üstünü ileri tetkik istiyor.Bir de doppler çektireceğim.

bornova şifa hast. dr.muammer karadeniz'e gittim.muayene ücreti sigorta için 50 tl.gerçekten çok memnun kaldım tavsiye ederim..

Merhaba ben 7 yıldır hipertiroit hastasıyım.Birçok doktora gittikten sonra bir arkadaşımın tavsiyesiyle Dr.Erdal DUMAN'a gittim.Çok memnun kaldım.3 yıldır hastasıyım.Bir inip bir çıkan kan değerlerim düzene girdi.Kafama birşey takıldığında da rahatlıkla arayıp sorabiliyorum.Kendisi samimi,güvenilir,idealist bir doktor.Dr.Erdal Duman'ı gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

erdal duman a intertten ulaştım,muayene ücreti 200 tl miş,diyetisyen 80 tl,labaratuvar orda da varmış onlar ayrı ücret dışarda da yaptırılıyormuş,karşıyaka da medikalpark var orda barış akıncı diye biri var o 21 tl ücret,şifa hastanesindekiali saklamaz randevular dolu,başka var mı öneri,memnuniyet?

ayrıca diyetisyen öneriniz varsa daha da menun olurum

herkese ço geçmiş olsun

şifa hastanesi bornova da doçent dr. M.Karadeniz var randevular dolu ama sabah 9 ile 11 arası randevusuz hastalara bakıyormuş bende pazartesi günü ona gideceğim. ben de hipotriodi ve haşhimato var

erdal duman a intertten ulaştım,muayene ücreti 200 tl miş,diyetisyen 80 tl,labaratuvar orda da varmış onlar ayrı ücret dışarda da yaptırılıyormuş,karşıyaka da medikalpark var orda barış akıncı diye biri var o 21 tl ücret,şifa hastanesindekiali saklamaz randevular dolu,başka var mı öneri,memnuniyet?

ayrıca diyetisyen öneriniz varsa daha da menun olurum

herkese ço geçmiş olsun

Erdal Duman'a gitmeni öneririm.Aldığı ücreti hakediyor.Başka doktorlar az ücret alabillir ama memnun kalmayabilirsin.Denemek de fayda var.

Arkadaşlar İzmir'de endokrinoloji uzmanı doktor araştırıyorum..tüm mesajları okudum ama eski olduğu için güncellemek istedim..tavsiye edebileceğiniz doktor varsa yardımcı olurmusunuz.. muayene özel olabilir ama tahlillerim özelde yaptırmak istemiyorum..malum çok fazla tahlil gerekli v bazi özel hastaneler çok ucuk fiyatlara tahlil yaptırıyor..üstelik herhangi bir kayıtta yok..mesela ciglideki kordon kadın hastalıkları Hastanesi'nde bebek tedavisine başlamıştım,şeker ölçümü ve hormon tahlili istendi, orada yaptırdım..âyni gün sonuç çıktı ama sağlık ocağında bedavaya,başka özel hastanelerde 50 TL civarı yaptırdığımız tahliller için 400 TL ödedim..ne fiş,ne fatura verdiler.. ve tahlil sonuclarida doktorun bilgisayarına düşmüyor,gidip kendin elden alıp doktora veriyorsun..o kadar paraya ilk defa bu kadar ilkellik gördüm..böyle bir yer olmasın yeter yani..şimdiden teşekkürler...

Arkadaşlar İzmir'de endokrinoloji uzmanı doktor araştırıyorum..tüm mesajları okudum ama eski olduğu için güncellemek istedim..tavsiye edebileceğiniz doktor varsa yardımcı olurmusunuz.. muayene özel olabilir ama tahlillerim özelde yaptırmak istemiyorum..malum çok fazla tahlil gerekli v bazi özel hastaneler çok ucuk fiyatlara tahlil yaptırıyor..üstelik herhangi bir kayıtta yok..mesela ciglideki kordon kadın hastalıkları Hastanesi'nde bebek tedavisine başlamıştım,şeker ölçümü ve hormon tahlili istendi, orada yaptırdım..âyni gün sonuç çıktı ama sağlık ocağında bedavaya,başka özel hastanelerde 50 TL civarı yaptırdığımız tahliller için 400 TL ödedim..ne fiş,ne fatura verdiler.. ve tahlil sonuclarida doktorun bilgisayarına düşmüyor,gidip kendin elden alıp doktora veriyorsun..o kadar paraya ilk defa bu kadar ilkellik gördüm..böyle bir yer olmasın yeter yani..şimdiden teşekkürler...

Merhaba canım yeni gördüm mesajını ben bozyaka ssk hastanesinde uzman bi doktor var ona gidiyorum 2 yıldır yaklaşık olarak. Alanında çok iyi olduğunu söyleyebilirim ismi uzman doktor Mehmet Çalan. Hem ilgili hem de sana açıklayarak anlatıyor başından savmıyor yani. Ben çok memnunum onu önerebilirim sana.

Güncelliyeyim bende 1 ay önce oglumu götürdüm alsancakta dr Muammer Karadeniz kan tahlili icin arka sokakta Biolab a yönlendiriyor sabah 8 de Biolab a gidip yapilmasigereken tahlili yaptirip bi kac saat icinde alip tekrar dr gidiyosunuz yanyana sokaklari zaten dr muayenesi 300 tl kan tahlili icinde Biolab a 250 tl veriyosunuz

Karataş hastanesinde handan hanım var o da iyi bir doktor. Ama tabi benim tanıdığım en iyi endokrin doktoru Ali Saklamaz oldu, en son medicalparktaydı

X