Bölgesel İncelme Titreşimli zayıflama kemeri kullananların paylaşım alanı

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
arkadaşlar yorumları tam okuyamadım ama bununla ılgılı sunu duymustum,tıtresımlı kemerler bagırsaklarda dugumlenme yapabılıyormus,bunu bı arastırın derım.dıkkatlı olmak lazım

arkadaşlar benmde sizler gibi süphelerim vardı alıp almamak konusunda fakat artık kilolardan kurtulmam gerekiyordu. topshopta satılan orjinal ürünü pahalı geldiginden gitti gidiyordan 30 tl ye aldım. orjinalini bilmiyorum ama bence orjinalinden farksız. gayet kaliteli ve etkili bir ürün. 2 kalem pille calısıyor ve birhafta boyunca hergün yarım saat calısmama ragmen piller bitmedi. kullanmaya baslayıp o vurusları ve etkisini gördügümde ilk gün bitecegini düsünmüstüm sonuca gelirsek dedigim gibi bir hafta boyunca günde yarım saat kullanarak 2 kilo verdim. fakat sözlüm gördügünde sen ne kadar kilo vermissin dedi. 2kilo verdigimi söyledigimde ise yok bence daha fazla gözüküyor dedi nasıl bir mutluluk anlatamam kısacası bir hafta kullanımdan sonra yaglarınızdan kurtuldugunuzu ve sıkılastıgınızı hissedeceksiniz. kesinlikle tavsiye ediyorum.. hepinize sevgiler..

evet işe yarıyo diyenler de var ama dr lar sadece kaslarınızı organlarınızı sarsmaktan başka işe yaramaz diyo ben de çok özendim diyetin yanında etimi sıkılastrsın falan diye. vibro shape var burda 100 ytl ama emin olamadım alsammmı diye. bide işte ne biliim elektriğinden ayrı korkuyom kalp ritmini bozar diye ayrı korkuyom arkadasın hangisini kullanmıştı canım?

canım bu topiği bugun gordum.ilk sayfaları okurken senı gordum.28 kıloyu bu alet yardımıylamı verdın merak ettım.belkı ılerde ne yaptıgını yazmışsındır ama sana sormak ıstedım.

ben 2 sene once çok guzel zayflamıştm destek olarakta kullanmıştım zyflama kemerini şimdi tekrar başladım bi kavitasyon kadar etkili olurmu bilmiyorum ama sonuçta ordaki kan dolaşımını hızlandırdığı için faydası olabilr die düşünüyorumm

kızlar ben kemer alalı bir hafta oluyor gözle görülür ve hissedilir bi gelişme var sezeryanla doğum yaptım ikinci olduğu için göbeğim biraz sarkmıştı oturduğumda bacaklarıma değiyordu ve beni gerçekten çok rahatsız ediyordu ve uzun araştırmamdan sonra acuranın üç motorlu herkül kemerini aldım daha üçüncü günde göbeğim toparlanmaya başladı ve sıkılaştı şimdi bi hafta oluyo gayet güzel yavaş yavaş erimeye başladı gözle görülür bi kaybolma var görenler inanmıyor bu kadar kısa sürede böyle olmasına herkese tavsiye ederim inanın faydasını görürsünüz ama düzenli yapmak kaydıyla...:KK66:

bayanlar benim bir sorum olucak marka vermek yasak mı bilmiyorum ama yasaksa da silinir mesajım artık...ABTRONICX 2 kemerini aldık bugün elimize geçti kullanma klavuzundan pek de bişey anlamadık daha önce bu kemeri kullanan varsa eğer yardımcı olur musunuz mesela jeli iletken yastıkların işaretli yerlerine sürünüz diyor biz işaretli bir yer göremedik kullananlardan yardım bekliyoruz ve işe yarayıp yaramadığınıda merak ediyoruz teşekkür ederiz şimdiden

bayanlar benim bir sorum olucak marka vermek yasak mı bilmiyorum ama yasaksa da silinir mesajım artık...ABTRONICX 2 kemerini aldık bugün elimize geçti kullanma klavuzundan pek de bişey anlamadık daha önce bu kemeri kullanan varsa eğer yardımcı olur musunuz mesela jeli iletken yastıkların işaretli yerlerine sürünüz diyor biz işaretli bir yer göremedik kullananlardan yardım bekliyoruz ve işe yarayıp yaramadığınıda merak ediyoruz teşekkür ederiz şimdiden

jeli vücuduna sürüyorsun nereye takacaksan oraya.pedlerinide kemerin kendisinde çıtçıtlı yerleri var oraya takıyorsun.sonra öndeki tuşlara basıp çalıştırıyorsun hızını ve süresini ayarlıyosun o kadar.ben 1 haftadır düzenli kullanıyorum valla bende sıkılaşma yaptı memnunum.burda hiç beğenmeyenler tavsiye etmeyenlerde var tabi:44:ya kişiye göre değişiyor yada beğenmeyenler 2 -3 kullanımdan sonra sonuç bekliyolar sanırım.düzenli kullanırsan yanında düzenlii beslenip egzersizinide yaparsan bence faydası olur.ama hiç hareket etmeden diyet yapmadan bir tek 10 dklık çalışmasıyla mucize beklemek saçma olur.ben önce tempolu yürüyüş yapıyorum sonra kullanıyorum.mekik çekemiyorum belim ağrıyor çünkü onun yerine bunu kullanıyorum.

jeli vücuduna sürüyorsun nereye takacaksan oraya.pedlerinide kemerin kendisinde çıtçıtlı yerleri var oraya takıyorsun.sonra öndeki tuşlara basıp çalıştırıyorsun hızını ve süresini ayarlıyosun o kadar.ben 1 haftadır düzenli kullanıyorum valla bende sıkılaşma yaptı memnunum.burda hiç beğenmeyenler tavsiye etmeyenlerde var tabi:44:ya kişiye göre değişiyor yada beğenmeyenler 2 -3 kullanımdan sonra sonuç bekliyolar sanırım.düzenli kullanırsan yanında düzenlii beslenip egzersizinide yaparsan bence faydası olur.ama hiç hareket etmeden diyet yapmadan bir tek 10 dklık çalışmasıyla mucize beklemek saçma olur.ben önce tempolu yürüyüş yapıyorum sonra kullanıyorum.mekik çekemiyorum belim ağrıyor çünkü onun yerine bunu kullanıyorum.

cevabın için çok teşekkür ederim canım bir sorum daha olucak s,m,l ayarları var l kısmına getirdiğinde kemerde bir fazlalık kalmıyor haliyle ama s yada m yapmaya kalktığında bir fazlalık oluyor onu iç tarafa katlayıp cırtcırtla yapıştırmak gerekiyor sanırım yanlış anlamadıysam işe yaramasına çok sevindim ben kullanmıcam ama annem kullanıcAK yanındada eltın çilek kullanıcak yemesine içmesine dikkat ederek tabi umarım annemde bu etkileri görür :)

cevabın için çok teşekkür ederim canım bir sorum daha olucak s,m,l ayarları var l kısmına getirdiğinde kemerde bir fazlalık kalmıyor haliyle ama s yada m yapmaya kalktığında bir fazlalık oluyor onu iç tarafa katlayıp cırtcırtla yapıştırmak gerekiyor sanırım yanlış anlamadıysam işe yaramasına çok sevindim ben kullanmıcam ama annem kullanıcAK yanındada eltın çilek kullanıcak yemesine içmesine dikkat ederek tabi umarım annemde bu etkileri görür :)

valla onu bende o kadar uğraştım anlamamıştım eşim yaptı benimkinide:KK1:şimdi hiç bozmadan takıp çıkarıyorum.s_m_l bildiğin bedenler.bende normalde pek kilolu sayılmam onun için çok büyük gelmişti bana.katlayıp cırtcırtlı yerlere yapıştırıyorsun beline göre ayarlıyosun ne çok sıkacak nede bol gelecek.zaten çok bol olursa fazla etkisini hissetmiyosun tam sarması lazım.birde tabi pedlerin üstüne gelmemesi lazım onları açıkta bırakacaksın.ilk kullanımlarda çok yükseltmeyin bence çünkü can yakıyor.ben 1 kez 7 de kullandım sonra kaç gün mide bulantısı yaşamıştım.ara verdim şimdi 6 da kullanıyorum.sizde yavaş yavaş arttırın bence.umarım işe yarar

valla onu bende o kadar uğraştım anlamamıştım eşim yaptı benimkinide:KK1:şimdi hiç bozmadan takıp çıkarıyorum.s_m_l bildiğin bedenler.bende normalde pek kilolu sayılmam onun için çok büyük gelmişti bana.katlayıp cırtcırtlı yerlere yapıştırıyorsun beline göre ayarlıyosun ne çok sıkacak nede bol gelecek.zaten çok bol olursa fazla etkisini hissetmiyosun tam sarması lazım.birde tabi pedlerin üstüne gelmemesi lazım onları açıkta bırakacaksın.ilk kullanımlarda çok yükseltmeyin bence çünkü can yakıyor.ben 1 kez 7 de kullandım sonra kaç gün mide bulantısı yaşamıştım.ara verdim şimdi 6 da kullanıyorum.sizde yavaş yavaş arttırın bence.umarım işe yarar

bende sabahtan beri onu ayarlamaya çalışıyorum :) başardım ama pedlerde açıkta kaldı şimdi denicez çok teşekkür ederim yardımların için bakalım annem bir kullansında 2 hafta falan sonuçları yazarım bende hoşçakal...bir problem olursa yine rahatsız ederim seni olur mu :)

arkadaşlar benmde sizler gibi süphelerim vardı alıp almamak konusunda fakat artık kilolardan kurtulmam gerekiyordu. topshopta satılan orjinal ürünü pahalı geldiginden gitti gidiyordan 30 tl ye aldım. orjinalini bilmiyorum ama bence orjinalinden farksız. gayet kaliteli ve etkili bir ürün. 2 kalem pille calısıyor ve birhafta boyunca hergün yarım saat calısmama ragmen piller bitmedi. kullanmaya baslayıp o vurusları ve etkisini gördügümde ilk gün bitecegini düsünmüstüm sonuca gelirsek dedigim gibi bir hafta boyunca günde yarım saat kullanarak 2 kilo verdim. fakat sözlüm gördügünde sen ne kadar kilo vermissin dedi. 2kilo verdigimi söyledigimde ise yok bence daha fazla gözüküyor dedi nasıl bir mutluluk anlatamam kısacası bir hafta kullanımdan sonra yaglarınızdan kurtuldugunuzu ve sıkılastıgınızı hissedeceksiniz. kesinlikle tavsiye ediyorum.. hepinize sevgiler..

canım markasını tam olarak özelden atarmısınnn?ve nerden aldgınıı

selam arkadaslar. bende 2-3 hafta oluyor bitane kemer aldim markasi abmaxx 2 (yurt disindayim) okudugum yorumlara göre abtronic le cok benziyor, 2 tane kalem pille calisiyor. dün aksam yatmadan önce kullandim, bugün itibariyle düzenli bi sekilde hergün kullanicam insallah. ölcülerimi aldim. 1 hafta sonra tekrar ölcüm yapicam, (tabi diyet ve egzersile birlikte kullancam). gelismeleri size yazarim.

bence sizde ölcü alin, böylece daha net görebilirsiniz etkisini. bende sorun göbek bölgemde. sezeryan olmustum, 3 yil olcak hala kurtulamadim koca göbüsümden :) insallah faydasi olurda toparlanir...

bendede var bu aletten kızlar ama siz kullandıktan sonra ağrı yaptı falan yazmışsınız bende hiç öyle bir şey olmadı 6-7de kullanıyorum karın bel bölgemde.acaba bendemi bir hata var ya hu :26:

yokmu hiç cvbı olan kızlar yaa :26:

bendede var bu aletten kızlar ama siz kullandıktan sonra ağrı yaptı falan yazmışsınız bende hiç öyle bir şey olmadı 6-7de kullanıyorum karın bel bölgemde.acaba bendemi bir hata var ya hu :26:

ee cnm bendede yapmadı bu iyidir bence. :KK71:

işe yarıyotr arkadaşlar kesinlikle yarıyor ... ben bu kemerlerin her türünü almış biriryim ... ama kesinlikle şekilli yerlerinize kullanmayın ... nasıl desem bacak ... kalça gibi ... çünkü ciddi anlamda doğal şeklini bozuyor ... makinen asol çalışan yeri o kutusunun olduğu bölge ... ne oluyor aynı yere bağlıyorsun orası zayıflıyor gerisi o kadar incelmiyor filan filan ... bak söylemedi kimse dmeyin abla sözü dinleyin ... miğdeye ok ... ama bacakalr no no
En Büyük TÜRKİYE

selam arkadaşlar 1 mayısta aldım bende düzenli olarak kullandım bugünde ölçülerimi aldım bel,göbek 3 cm kalça 3 cm gitti:KK64: ama şölede bi durum var düzenli yemek yiyorum yani diyet yaporum hergün en az 30 dk yürüyüş yaptım 2lt su içtim bide aktardan biber yağı almştım onu sürüp streç film sardım üstünede termal şortlardan giydim.birde maydonoz kürünü yapıyorumm..:KK53:off ne çok şey yapmışım bee:KK66:

hangisi etkili oldu tabi bilemiorumm..

işe yarıyotr arkadaşlar kesinlikle yarıyor ... ben bu kemerlerin her türünü almış biriryim ... ama kesinlikle şekilli yerlerinize kullanmayın ... nasıl desem bacak ... kalça gibi ... çünkü ciddi anlamda doğal şeklini bozuyor ... makinen asol çalışan yeri o kutusunun olduğu bölge ... ne oluyor aynı yere bağlıyorsun orası zayıflıyor gerisi o kadar incelmiyor filan filan ... bak söylemedi kimse dmeyin abla sözü dinleyin ... miğdeye ok ... ama bacakalr no no
En Büyük TÜRKİYE

canım hertürlüsünü kullanan biri olduğundan hangi marka ve türünden memnun kaldın bana mesaj atarsan çok sevinirim basenlerim çok çıkıntılı işe yararmı acep :KK17:

kızlar bende sipariş ettim hatta bu gün elime geçti ve kullandım da aynı andan bi çok iğne batırılıyomuş gibi bi his veriyor en başta canınız yanıyor tabiki ama öyle aman aman bi ağrı değil gerçekten güzel kasılmalar sağlıyo bende bu gün bütün ölçülerimi not aldım iki hafta sonra işe gireceğim biraz basenlerimden kurtulmak istiyoum pantolanlar berbet duruyo çünkü...ama inşallah işe yarayacak şu an üstümde yok ama hala üzerimdemiş gibi etki var :KK66:yediklerime de dikkat edeceğim zaten sabah ve akşam yemekten önce kayısı aromalı form çay içiyorum bi koca bardak bakalım inşallah bu azimle işe yararr :KK66::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::KK53::87::87::KK66:

X