Bölgesel İncelme Titreşimli zayıflama kemeri kullananların paylaşım alanı

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
kızlar bende sipariş ettim hatta bu gün elime geçti ve kullandım da aynı andan bi çok iğne batırılıyomuş gibi bi his veriyor en başta canınız yanıyor tabiki ama öyle aman aman bi ağrı değil gerçekten güzel kasılmalar sağlıyo bende bu gün bütün ölçülerimi not aldım iki hafta sonra işe gireceğim biraz basenlerimden kurtulmak istiyoum pantolanlar berbet duruyo çünkü...ama inşallah işe yarayacak şu an üstümde yok ama hala üzerimdemiş gibi etki var :KK66:yediklerime de dikkat edeceğim zaten sabah ve akşam yemekten önce kayısı aromalı form çay içiyorum bi koca bardak bakalım inşallah bu azimle işe yararr :KK66::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::KK53::87::87::KK66:

bende yeni aldım ama kullanamıyorum çalıştıramadım yani bu moddu seviyeydi onları anlamadım nasıl olacak...
siz hangisini aldınız ben abr...tic aldım..
benimde basenler göbek falan var benimde sizin gibi 2 haftada biraz incelmiş olmam lazımm...ltfen birbirimize destek olup bu aletle zayıflayalım...ben bunun yanında pilates yapacağım ve twist diye bi alet aldım üstünde dönüp durcam beli inceltiyormuşş:))
eğer yediklerimizede dikkat edersek veririz inş. En Büyük KK

bende yeni aldım ama kullanamıyorum çalıştıramadım yani bu moddu seviyeydi onları anlamadım nasıl olacak...
siz hangisini aldınız ben abr...tic aldım..
benimde basenler göbek falan var benimde sizin gibi 2 haftada biraz incelmiş olmam lazımm...ltfen birbirimize destek olup bu aletle zayıflayalım...ben bunun yanında pilates yapacağım ve twist diye bi alet aldım üstünde dönüp durcam beli inceltiyormuşş:))
eğer yediklerimizede dikkat edersek veririz inş. En Büyük KK

evet canım bende abr... den aldım :KK66:

jeli sür her iki kısma zaten eğer kemerin iç kısmına bakarsan onrada arka kısmına gelen yerde back yazıyo karın kıısmına gelen yerde ise fron t yazıyo ve panaldede b u yazılar var yani front ön kısman motorunu back yazan tuşlarda arka kısmın motorunu çalıştırıyo :KK66:
kapatıp açma düğesine bastıktan sonra bu açma kapama düğmesinin üst ündeki tuşa bas ve 1-8 e kadar olan yoğunluktn birini seç daha sonra yine aynı tuşua bas ve 1-10 a kadar olan seviyeden daayanabildiğin kadarını ayarla ve yine aynı tuşa basarak kaç dak çalıştırmak istiyorsan onu ayarla hem front hem de back için bu yaarları ayrı ayrı yapamayı unutma kolay gelsin

benim daha üçüncü günüm çaya ve alate devam ediyorum
basenlerde 8inci yoğunluk ve 10 seviyede günde 3 öğün ve 30 dk çalıştırıyorum inşallah incelcek ya :KK43::KK59::KK59::KK59::KK59::KK59::KK59:
feci çalıştırıyo hata sonra cidden bacakalrımın yorulmuş old. hissediyorum ama dediğim gibi 3 gün oldu daha :KK66:

kızlar ben kemer alalı bir hafta oluyor gözle görülür ve hissedilir bi gelişme var sezeryanla doğum yaptım ikinci olduğu için göbeğim biraz sarkmıştı oturduğumda bacaklarıma değiyordu ve beni gerçekten çok rahatsız ediyordu ve uzun araştırmamdan sonra acuranın üç motorlu herkül kemerini aldım daha üçüncü günde göbeğim toparlanmaya başladı ve sıkılaştı şimdi bi hafta oluyo gayet güzel yavaş yavaş erimeye başladı gözle görülür bi kaybolma var görenler inanmıyor bu kadar kısa sürede böyle olmasına herkese tavsiye ederim inanın faydasını görürsünüz ama düzenli yapmak kaydıyla...:KK66:

benimde sarkan bir göbek sorunum var gerçekten işe yarıyomu ne yaparsam yapıyım düzelmedi

evet canım bende abr... den aldım :KK66:

jeli sür her iki kısma zaten eğer kemerin iç kısmına bakarsan onrada arka kısmına gelen yerde back yazıyo karın kıısmına gelen yerde ise fron t yazıyo ve panaldede b u yazılar var yani front ön kısman motorunu back yazan tuşlarda arka kısmın motorunu çalıştırıyo :KK66:
kapatıp açma düğesine bastıktan sonra bu açma kapama düğmesinin üst ündeki tuşa bas ve 1-8 e kadar olan yoğunluktn birini seç daha sonra yine aynı tuşua bas ve 1-10 a kadar olan seviyeden daayanabildiğin kadarını ayarla ve yine aynı tuşa basarak kaç dak çalıştırmak istiyorsan onu ayarla hem front hem de back için bu yaarları ayrı ayrı yapamayı unutma kolay gelsin

benim daha üçüncü günüm çaya ve alate devam ediyorum
basenlerde 8inci yoğunluk ve 10 seviyede günde 3 öğün ve 30 dk çalıştırıyorum inşallah incelcek ya :KK43::KK59::KK59::KK59::KK59::KK59::KK59:
feci çalıştırıyo hata sonra cidden bacakalrımın yorulmuş old. hissediyorum ama dediğim gibi 3 gün oldu daha :KK66:

çok teşekkür ederim çok güzel açıklamışsın...bugün başlayım o zaman..
düzenli kullanılınca gerçekten incelme oluyormuş inşallah olurrr:)) görüşmek üzere

bir de açken mi takıyorsun kemeri ,o küçük kemeride kullandınmı kollarına ve bacaklarına tşklerrr:))

bir de açken mi takıyorsun kemeri ,o küçük kemeride kullandınmı kollarına ve bacaklarına tşklerrr:))

canım küçük kemeri sadece denedim kullanmıyorum şu an için tek hedefimmm basenler ve bacakların üst kısmı bide basenlerimin yan kısmına kullanıyorum :KK66:
yemek yedikten bi saat sonra felan kullanıyorum işte ama hafta sonu ölçünücem :KK66:

bende vardı gerçektn :) bi işe yaramıyo sıklp yapamysn ztn

cnm ben de hafta sonu ölçünücem işte zaten 5 gün felan oldu kullanalı cumartesi günü sonuçlara bakcam :S
aama cidden mekik çekmiş gibi ağrı hissediyorum

yada çok yürüyünce derler ya büyüklerimiz balıcak olursun ağrır baakalrın o şekil ağrıyo :S:S:KK59::18:

ya aslında düzenli kullansam işe yarayacak ama 2 kere kullandım çalıştıramıyorumm seviyelerini anlayamadımm..
isteyen olursa veririm valla boş boş duruyorr

keşke kullansan canım yaa ben faydasını gördüm
1 haftadır kullanıyrum kıızlar
82 kiloydum şuan 80.8 çıkıyorum tartıda tabi artık yemek problemini çözdüm dikkat ediyorumm böle sağlıklı da geldi bana haftada iki kilo ideal bence neyse daha 68 e var devam edicem :KK55::KK55:

kızlar merhaba bende titreşimli kemer almak istiyorum abtr.....den ben mağazadan almak istedim fakat bulunmuyor sizce internetten nereden alabilirim hangı site den alayım dersiniz

yorumların çoğunu okudum ve ben de almaya karar verdim umarım işe yarar:) lise 1 de 61 kiloydum mucuzevi bir şekilde 10 kilo verdim ve 5 yıldır aynı kilodayım ancak etim budum salık salık duruyor bıngıl bıngıl resmen :KK70: onu toparlamam gerek hadi bakalım manken gibi bi kadın olcam inş:KK55::KK55::KK55:

Arkadaşlar,

Ben de almak istiyorum titreşimli kemerlerden, neden hiçkimse marka vermiyor acaba?

Bir sakıncası yok inanın, işe yaradığını gören arkadaşlar bana tavsiye ederse sevinirimmmm :)

kızlar bende almak istiyorum hangi siteden ve aldıgınız markayı özelden yazarmısınız bekliyorum teşekkürler şimdiden:KK50::KK71:

kızlar ben bi haftadır düzenli kullanıyorum henüz tartılmadım bu akşam tartılıp yazıcam size

Sezeryanle doğum yapanlarda kullanabiliyormu bayanlar. özellikle karın bölgem çok fazla. acil cevap.

mrb ben ürünü 2 hafta kullandım dokuz aylık bebeğim var sanki 5 aylık hamileymişim gibi duryodu epey fark ettıı göenler şaşırıyo bide jeli gözünüzde büyütmeyin soda koyabılırsınız orda amaç elektiriği iletmesi

kesinlikle almayı düşünen varsa almasın, şu an iade etmeye çalışıyorum. çok saçma sapan bi alet bu cosfer ab tronic x2. hiç rahat da değil. yok başka bi işini yapabiliomuşsn o ordayken de yok bilmem ne. ayrıca masaj dışında bi etkisinin olduğna da ikna olmadım. hatta elektrk çarpmış gibi kemerin kürek kemiğime denk gelen yeri resmen acıttı, içim cız etti, canım yandı.hemen çıkarıp atmak istedm. rahatsz edici bi his veriyor. ayrıcaa bi jel gelmiş kemerle brlikte onunla kullanılması gerekiyormş yda su bazlı herhangi bi jelle. o jel ztn vıcık vıcık yapıyor az sürsen olmuyor çok sürün yazıyor kitapçıkta. ıyy yanii. nefret ettm resmen.. pişmanım! ben çok okumuştm araştrmştm ama böyle tahmn etmemiştm

canım benim cosfer ab tronic x2 dediğin alet yan sanayi bi alet tabiki böyle sorunlar yaşatıcak ,,ben anlamıyorumki orjinali dururken niye sahtelerini çakmalarını alıyoki insanlar:KK19:,,bide sorun oldu tavsiye etmiyorum yazıyolarr:KK20:

yaa bırakın allah aşkına
spor yapın spor
bizim en büyük hatamız bu oturduğumuz yerden erimeye çalışmak
size de saçma gelmiyor mu

X