Bölgesel İncelme Titreşimli zayıflama kemeri kullananların paylaşım alanı

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
merhabalar...tv dekinden farklı olarak bel ve karın haricinde ilave olarak göğüs ve kol bacak basen aparatı da olan zayıflama kemerleri var alırken onada bakın derim.ben ondan almayı düşünüyorum da. işe yarayacağını sanıyorum.

haa bu arada sonradan okuduğum için tekrar yazmaya gerek duydum.benim alacağım alet mıknatıslarla titreşim sağlıyor.elektrik kullanmıyor.ısı kontrol mekanizması ile her mevsimde derinlere ulaşıp yağları parçalayabiliyor.Bu kemerde bulunan silikojel tabakası sayesinde kaslara doğrudan ulaşan düşük enerji akımı, insan sinir sisteminin yolladığı doğal impülsün bir taklidi olduğundan kalbede zararlı olmaz diye düşünüyorum.8 değişik titreşim ayarı ve 8 değişik hareket şekline sahip.

evet fiyat çok yüksek hale isimli arkadaşın bahsettiği bütün özellikler bu kemerde var tıanshı vucut halarını duzeltme kemeri diye googlede aratınca çıkıyor.özellikleri gayet güzel görünüyor ama ben o paraya alamam.ben yaptığım araştırmalarıma göre golfen 60 waat çift motorda karar kıldım ama henüz almadım yeni çıkmış kullanan varmı arkadaşlar.vibro shape düşündüm ama çabuk bozulduğuna dair yazılar okudum.

işte bende aldım golfen 60 watt çift motor.az önce ilk defa denedim.aman allahım o neydi en düşük kademesini kullandım çok titretiyor.zamanla alışırmıyım acaba.sizler ilk kullanırken neler hissettiniz.birazda ağır.çift motorlular hep böylemi acaba yoksa benimkinin markasındanmı kaynaklanıyor.

nolur biriniz yardım edin 2 gündür kemer kullanıyorum biraz belim ağrıyor halbuki belime takmadım kemerden olabilirmi

Son düzenleme:
sibelcim aldın mı kemeri bende alcam ama karar veremedim...

o dediğimiz kemeri almadım fiyatı çok yuksek.o kemeri alacak olan arkadaştn bir yorum gelmedi bende golfen 60 watt çift motor isimli kemerden aldım.3 gundur takıyorum.ben bir tane farklı kemer denemiştim o az titretiyordu ama bu resmen dövuyor beni.belki zamanla alışırım.vibro shape denemedim.onunla kıyas yapamam ama çok titretmeside rahatsız ediyor beni.belki çift motorluların hepsi böyledir bilemiyorum.alet birazda ağır.ben 3 ay önce doğum yaptım.karnım için almıştım ama çalışmasını görunce korktum karnıma takmıyorum.kalçama ve bacaklarıma takıyorum.gitti gidiyordan 68 milyona aldım.diğer kemerler 48 wattmış yalnız bu 60 watt.gelişmeleri yazarım.benim size tavsiyem aklınızdaki markaları denemeden almayın.

ya arkadaşlar , homini gırtlak ye ye ye sonra ay kemeri takayim zayıflayım ? olur mu yahu öyle şey ?

abur cuburu kesersin - akşamlar yemeğini azaltırsın .. gün içerisinde kemerini takarsın zayıflarsın ..

yani bir kere kemerin nasıl çalıştığını görüyorsunuz ? nasıl hareket ettiğini o bölgenin .. sizce azalmaması mümkünmü ??

ilk önce boğazı keseceksiniz .. sonra kemer , karboksi , mezo falan düşünün ..

tullips isimli arkadaş10 motorlunun daha etkili olduğunu söylüyordu.ben ondan alacaktım.hiçbir sitede bulamadım.60 wattlık olan yani golfen tek 60 wattlık kemer sitenin birindede diğerlerinin 48 watt olduğunu yazıyordu.kemerlerin adaptor kısmında power yazan yere bakın.imkan olsada deneyerek alsak.benim kemeri bacağıma yapacağım zaman arkasına bir ayrı ön tarafına bir ayrı yapmam gerekiyor.10 motorluyu taktığınız anda sardığı bütün yeri titretiyorsa yani önü ve arkayı aynı anda ondan alın.benim kemerde çok guçlu.yinede deneyerek almak en iyisi

kızlar bu kemeri gunde kac kez kullanıyosunuz bi sınırı varmı takılan bölgede en fazla 10 dakika kalabiliyor zaten ama gun içinde ne kadar kullanılmalı bi yardımcı olursanız
tesekkur ederim

canım benim kemerim çift motorlu kesintisiz 50 dkikadan fazla kullanmayın yazıyodu kullanım klavuzunda ben hep otomatik ayarda kullandım ayarına hiç ellemedim ve ard arda 5 kezden fazlada kullanmama rağmen kemerin arkası yandı daha doğrusu eridi heralde birazda fazla çalıştırsam eriyip belime felan yapışacakmış

tesekkur ederim canım cevapladıgın için galiba en ideali gunde 30 dakika yani 10 dakikadan 3 sefer

kızlar merhaba
bu yazdıklarınızı okuduktan sonra epey kafam karıştı. çift motorlu, on motorlu bilmem kaç wat diye.
ben geçtiğimiz hafta vibro shape aldım.perşembeden beri her akşam 3 farklı bölgeye 10 dk kullanıyorum akşamları. 74.99 ytl aldım .74.99 ytl lık vibro shape siparişime 109 ytl lık ccs vibro shape geldi. ikisinin arasındaki farkı da anlayamadım. 4 farklı zaman ayarı , 4 farklı modu var. ayrıca 2 tane de yavaş-hızlı düğmesi var.
şimdilik gördüğüm en iyi etkisi sanırım karın bölgesine yaptığı titreşimlerden dolayı bağırsaklarımın çalışması. incelme etkisi için birşey söylemek daha çok erken. ama başlamadan önce bel çevremin ölçüsünü almıştım. fark oluşursa size yazarım.

ben aldım 3 hafta kullandım bi işe yaramadı şimdi bi kenarda öle duruo :p

VELFORM SAUNA BELT
işte adı bu 20 ytl
nsıl sizce işe yararmı lütfen kullanan varsa cevap yazsın

yok yok etkisi yok bende aldım zaten onu takmaya üşeniyo insan sadece tuvalete çok gidiyon o ara .. biraz içmiş yada kilolarca su içmiş gibi sürekli tuvalete... dahada kullanmıyom zaten bi etkisi yok içini titretmekten başka

Kızlar ben 1 ay önce aldım bu kemerlerden...Akşamları takıyorum efendime söyleyeyim ardından da açıyorum bi halay çiftetelli sırnaşık şey ohhh değmeyin keyfime hem terliyorum hem de stres atıyorum :teytey: Daha önce de yazmıştım bunları ama olsun..Benden sölemesi yemenize içmenize de dikkat ederseniz olmayacak iş değil hani...Zamanla sıkılışmaya başlıyor :dance::dance: Kaybedeceğiniz tek şey yanlarınız ve göbişiniz ..Öptüm naniknanik

bayanlar bende 10 motorlu titreşimli kemer kullanıyorum.kilo kaybına bi etkisi olduğunu sanmıyorum.yani diyetsis kilo verdirmiyo.fakat düzenli kullanılırsa çok süper inceltiyo sıkılaştırıyo o bölgeyi.ben yaklaşık 2aydır hemen hemen hergün bir saat takıyorum ve 2 doğum yapmama rağmen göbeğim yok denecek kadar az kaldı.sıkılaştı kesinlikle tavsiye ederim.fakat 10 dk la felan işe yaramıyo.ben günde birkes sabah aç karna bir saat takıyorum çok etkili.sabah akşam bir saat taksan daha kısa sürede sonuçlar gözle görülüyo zaten.ölçmeye felan gerek yokyerimseniben

kemeri kullanmaya baslayalı bugun 2hafta oldu birazda yediklerime dikkat edince 2 haftada 4kilo ve bel cevresinden 5cm incelme kaydettim valla ben cok memnunum

Ben De Kemeri Yaklaşik 1 Aydan Fazladir Kullaniyorum. Tabii Ki Tek Başina Bir Faydasi Olmayacaktir. Ama Yediklerime Dikkat Ediyorum Sporumu Yapiyorum Ve Hemen Spor Sonrasi Hem Kemerle Sporu Destekliyorum Hemde Dinlenirken Sporuma Devam Etmiş Oluyorum. Arkadaşlar Ben çok Faydasini Gördüm Kemerin. 2 Doğum Yaptim Ve Karnimi Toparladi Ve Tenimin Güzelleştiğini Hissettirdi Bana.basenlerimi De Eritti Ve Iç Bacağa Da Kullaniyorum. Bölgesel Kilo Sorunu Olanlara Kesinlikle Tavsiye Ediyorum. Tabii Hergün Kullanmak şart. Iyiki De Almişim Diyorum Ben.hepinize Iyi Akşamlar.

birsürü kemer markası var piyasada.hepsi aynı etkiyi göstermiyor. ben bir tane aldım onu geri götürdüm.çünkü ablamın aldığı kemer daha iyiydi. götürdüm ablamın aldığı markadan aldım. vibro shape. alacaksanız bu markayı tavsiye ediyorum.

X