Bölgesel İncelme Titreşimli zayıflama kemeri kullananların paylaşım alanı

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
en çok şeye kanıp aldımdı böyle onu taktığınzda ders çalışabilosunuz tv seğredeblsnz fln hiiiçte öyle olmuyo :KK70: resmen deprem gibi illa uzanmanız lazm dumduz yada ayakta durmanız lazm hiç bişey yapmamanız lazm ve her bölgede yarm saat kullanmak lazm bide o zaten 20 dk da bi dinlenme gereği dudyo elektrkli alet ya ısınıyo ozmaan noluyo feci zaman kaybı ama mesela hafif bi göbeğin yada hafif popo sarkman var kullan ama kat kat san olmuyo:KK70:

bende aldım. 2 gündür kullanıyorum. daha bişey yok

bu akşam gidince 1 bardak tuzla sıcak suyu ezip göbeğime ve basenlere sürücem. sonrada çöp poşetini pantolon şekline getirip giyicem. en sonda eşofman giyicem. sonrada takıcam. hem terliycem hem zayıflıycam nasıl fikir :)

süper bir fikir fatoş hnm bende acura zayıflama kemerini kullanıorum .tuz sürmüorum ne işe yaradığınuı bilmediğmi için ama streç filmi sarıorum ve takıorum kemeri süper etki oluo:)

bu aletten bende de var alali iki sene oldu ama hiç duzenli kulanmadim.bacaklarimda acayip selulit var boyle pütür pütür bir gorunum.acaba kullansam ise yarar mi selulitlerde?

bu aletten bende de var alali iki sene oldu ama hiç duzenli kulanmadim.bacaklarimda acayip selulit var boyle pütür pütür bir gorunum.acaba kullansam ise yarar mi selulitlerde?

hakıkatten çok faydalı diyetsiz kılo vermek istiyoruz ama bu mümkün değil ben yaklaşık 1 yıldır düzendli kullandım çok faydasını gördüm hem masaj aleti valla 2 tane aldım farklı markaların evlerinde olanların kullanmasını tavsiye ederim diyetisyenım motıve etmek açısından mükemmel alet olduğunu söyledı 10 dk hiçbirşey kaybettirmez ama kazandırabilirde :CüvCüv:

ben de zayıfalama kemerini düzenli olarak kullanamadım. Ama titreşimi ve etki alanı gerçekten iyi. Ama bunu adet döneminde kullanmıyorum. Belki zararı olur diye. Bu konuda bilginiz var mı?

mrb arkadaşlar ben foruma yeni üye oldum gerçekten çok hoşuma gitti aradığım herşeyi bulabiliyorum herkese teşekkürler bu arada titreşimli kemerden ben yaklaşık 1 yıldır kullunıyorum hergün düzenli taktığında bölgeyi sıkılaştırıyor.

arkadaşlar bu tür kemerler sinir uçlarını uyardığı için tavsiye edilmiyor.

bende kullanıorum yazın kullanmıştım bel bölgemde gzle grülür bi sıkılaşma oldu bende al derim tawsiye ederim 1 2 kere kullanıca alışıo insan :KK66:

sgrelaxrl016.jpg

(Relax) böle bişi vardı arkadaşta aldım geldim kaç gündür kabızdım wc gittim valla 2 kere kaydirigubbakcemile2

bundan sonra laksetif yerine bunu kullanırım ben çok iyi oldu. acaba sıkılaştırma incelme gibi faydası olurmu düzenli kullanınca. varmı bu üründen kullananlar arkadaşlar

slmm arkadaslar bende marka vermıyım kemerden alaı bıseneyı geçtı sureklı kullandım ama bolgesel ıncelmem olmadı malesef yazık sımdı bos yer eduruyoo evdee ve ayrıca 2kere arızaay gıttı yenısını aldım 20 dk fazla kullanılmıyo bırgunde ben 40 dk ara ar a kullandım bozuldu hıc tavsıye etmem

hiçkimse cevap yazmamış yokmu arkadaşlar yazdığım ürünü kullanıp sıkılaşma kaydeden yada faydasını gören :bbo:

arkadaslar,

ben nive anın inceltici krem ini aldım.Şİmdi kemer almak istiyorum.Krem i sürdükten sonra kemeri takıcam düzenli olarak.Memnun ve incelme yaptıgını söylediğiniz kemer markaları nedır acaba ona gore alıyım bende.Yardım edermisiniz lütfen

arkadaslar,

ben nive anın inceltici krem ini aldım.Şİmdi kemer almak istiyorum.Krem i sürdükten sonra kemeri takıcam düzenli olarak.Memnun ve incelme yaptıgını söylediğiniz kemer markaları nedır acaba ona gore alıyım bende.Yardım edermisiniz lütfen
,

cekuu cum bende de bu kemerden var ama maalesef krem sürdükten sonra kemeri takamıyosun. temiz cilde olması lazım ben önce kemeri takıyorum 15 dk yada iki tur yapııyorum daha sonra kremi sürüyorum(karın bölgeme) zaten alırsan kullanma klavuzunda da yazar temiz cilde olması gerektiği bende proslimtwin var düzenli yapıldığında sonuç iyi ama düzenli yapıp homini gırtlak yapmamak lazım umarım biraz yardımcı olabilmişimdir...

simbonun kemerini öneririm. yağları güçlü titreşimleriyle yakıcı özelliği var.

Son düzenleyen: Moderatör:
bebek düşünen bir iiçin zararlı olurmuki ya benimde almam şart göbek ve basenlerim içinn :KK43:

bebek düşünen bir iiçin zararlı olurmuki ya benimde almam şart göbek ve basenlerim içinn :KK43:

şuan hamile değilsen herhangi bir zararı olmaz ama bende hem sauna kemer, hemde titreşim kemeri ikiside bi işe yaramıyor para tuzağından başka bir şey değil dolapta yer kaplamaktan başka bir işe yaramıyor ben ilk çıktığında oldukça pahalıya almıştım sonradan bayağı ucuzladı faydasını gören arkadaşlar spor ve diyet yapmışlar zaten kemer takmadanda spor ve diyetle zayıflanır şuan spor ve diyet yapıyorum 20 günde 3-4 kilo zayıfladım yinede sen bilirsin canım paranı çöpe atma

ben hem titreşimlisini hemde ısıtıcılı sauna bel kullandım boğazı kesmedikten sonra hiçbir faydası olmadı şimdi dolap bekliyor

şuan hamile değilsen herhangi bir zararı olmaz ama bende hem sauna kemer, hemde titreşim kemeri ikiside bi işe yaramıyor para tuzağından başka bir şey değil dolapta yer kaplamaktan başka bir işe yaramıyor ben ilk çıktığında oldukça pahalıya almıştım sonradan bayağı ucuzladı faydasını gören arkadaşlar spor ve diyet yapmışlar zaten kemer takmadanda spor ve diyetle zayıflanır şuan spor ve diyet yapıyorum 20 günde 3-4 kilo zayıfladım yinede sen bilirsin canım paranı çöpe atma

merhaba canım bende spora gıdıyprum dıyet olarak nele yapıyorsun anlatırmısın

DOĞANCAY çok haklısın bende zayıflama kemerinin etkilerine inanmıyorum ,
ilk çıktığı zaman bende aldım her 2 kemerdende yarar sağlayacağına aksine zararını gördüm,kullanıp bıraktığın zaman kullandığın bölgeler dahada kilo alıyor ,
ve ben ne zaman kullansam kemerleri dikkat ettim bende çok kötü sancılar oluyordu ,
paketinde duruyor para tuzağı onlar sadecea.s

X