Bölgesel İncelme Titreşimli zayıflama kemeri kullananların paylaşım alanı

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

keopse

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2007
26
0
44
arkadaşlar ben şu tv de görülen titreşimli masaj kemerinden (Link Silinmiştir.) almak istiyorum ama işe yarıyomu diye meraktayım eğer aranızda kullanan arkadaşlar varsa yazarsa sevinirim.bölgesel zayıflamada etkili diye düşünüyorum.acaba doğru mu lütfen kullanan varsa yazsın.şimdiden teşekkürler....
:çiçek: :çiçek: :çiçek:

keopse bu kemerlerden kullanmadim fakat nacizhane fikrimi paylasmak istiyorum seninle.
Ben bu kemerlerin pekde ise yarayacagini sanmiyorum yani en azindan tek basina bir ise yaramaz belki yaninda biraz diet birazda spor ile desteklenirse o zaman yararini görebilirsin diye düsünüyorum.Tabiki bu yanlizca benim sahsi fikrimdir.

mrb keopse o kemerlerden bende kullanıyorum ama kullanalı çok az bi zaman oldu karındaki şişkinliğe ve gaza çok iyi geliyo yani gözle görünür bi zayıflık oluyo tabi yemene içmene dikkat edersen bu kadar söyliyebilirim çünkü bende kullanalı fazla olmadı sude nazın dediği gibi diet ve sporla desteklenirse yararını daha çok görürsün

marka ismi vermek istemedim arkadaşlar anlamışsınızdır hani eritmek istediğiniz bölgeye takıp rahat rahat iş yapabildiğiniz reklamlardan bahsetmek istiyorum. çok yakın arkadaşım aşırı kilolarından dolayı eşine bu aleti aldırmış.akşam göbeğine taktığında eşi çok yavaş biraz kademesini yükseltelim demiş kendince eşine şaka yapacak kadıncagız bağırmaya başlamış kötü oluyorum kapat demiş ama nafile eşi durumun ciddiyetinin farkında bile değil nemi olmuş zavallı kız soluğu hastanede almış.malesef bu alet kalp ritmini bozduğu için fenalaşmış.dr kesinlikle bu tür aletlei kullanmayın demiş.benden yazması kızlar......a.s.

düzenli kullanılınca ve marka seçimide doğru olursa etkili olur zaten verdiği titreşim çok illaki etki eder

Son düzenleme:
ablamın da var bu kemerlerden. hani şu çok reklem edilen markadan. ablam pek düzenli kullanmıyo. belki kullansa işe yarayacak. ben sadece 1 kez taktım onu belime ablamda bir anda en yüksek kademeye alınca ben ölüyorum zannettim. sanki içimdeki organlar yer değiştiriyormuş gibi geldi. nefesim naraldı. abla durdur şu diyom a bana bir şey olmaz diyo. aaaayyyyyyy fena oluyom diyom. anlamıyo. neyse sonunda avazım çıktığı kadar bağırmıştımda durdurmuştu onu. bir dahada hayatta takmam onu orama burama. acaba benimde mi kalp ritmimi bozduda ondanmı öle oldum... ama gerçekten ölüyom zannettim yaaaa

malesef bu alet kalp ritmini bozduğu için fenalaşmış.dr kesinlikle bu tür aletlei kullanmayın demiş.benden yazması kızlar......a.s.

Ben normalde otomatik ayarını kullanıyorum, yavaş yavaş hızlanıyor, sonra tekrar yavaşlıyor. 10 dakika içerisinde bu böyle sürüp gidiyor. Bu şekilde kullanınca hiçbir olumsuzluk hissetmedim ben. En yüksek ayarını da bir kere denedim. Çok kötü değildi ama rahatsız ediciydi.

ben kullanıyom ki bi numara yok zaten yalandan aldım.offfffff ama arkadaş hem kilo verdi hem inceldi bu arada benden söölemesi bağırsak düğümlenmesi riski varmış bol su için diyolar
Sindirimde olumsuz bir etkisi olabilir gerçekten. Ben de öyle bir etki hissettim ama tam emin olamadım. Ben de su içmeyen biriyim. Biliyorsunuz kronik sindirim sorununun sonu da bağırsak düğümlenmesi zaten.

ablamın da var bu kemerlerden. hani şu çok reklem edilen markadan. ablam pek düzenli kullanmıyo. belki kullansa işe yarayacak.
Ben pek düzenli kullanamadım ama kullandığım zamanlarda etkisini hissettim. Almadan önce de internetten araştırmıştım .Çok olumlu yorumların yanı sıra hiç bir işe yaramadığını söyleyenler de var.

Bence en önemli faktör düzenli kullanmak. Ancak bununla zayıflamayı bekliyorsanız hiç umutlanmayın derim. Bu kemerler bence diyet ve sporla zayıflamaya çalışan kişiler için bir destek sadece. Adı üstünde "masaj". En büyük etkisi sıkılaşma olacaktır.

Tabi şu bağırsak düğümlenmesi ve kalp ritmi konuları kafamı karıştırdı şimdi:uhm:.

ben kullandım çok memnun kaldım herhangi bir sorun da yaşamadım. bu tür aletler zayıflama sürecini kısaltıyor yani hedefe daha çabuk ulaşıyorsun beslenmeye dikkat edip egzersiz yapılırsa istenilen sonuç alınır değilse yatılan yerden kilo verilmesini beklemek yanlış olur .
zaten kilo vermeyi hadefleyen birisi bol miktarda su içmek zorunda. ayrıca bu aleti kullanırken de hafif limonlu sıcağa yakın su içmek gerekiyor , kullanan arkadaşım bana bu şekilde tavsiye etmişti ben de böyle uyguladım

walla arkadaşlar benim aldığım tw de reklamları dönen üründen.1 hafta düzenli hergün 30 dk kullandım yanından hergün 1 saat tempolu yürüyüş bol su we diyetle 4 kilo werdim.birde kemeri kullanmadan önce inceltici kremlerimide sürüodum daha iyi emilsin diye.yatmdan önce uyguluyordum ve kalkınca gece epey terlediğimi görüodum (kan dolaşımının hızlanmasından ötürü)birde yatmadan önce yeşil çayımı içiodum oda ayrı mucizewi bişey benim için:içelim: ve 1 hafta 4 kilo verdi ve 1 ayda incelemediğim kadar inceldiğimi gördüm artık hangisinin etkisinin olduğunu bilmiorum o kadar çok şey yaptım ki ama spor ve düzenli beslenme olmdan hiç bir şey olmaz tek bildiğim şey bu..

herkese sağlıklı günler we iyi bayramlar

bende aldım arkadaslar su reklamlardakinden 10 dakıkada bır duranlardan ben pek vakit bulup kullanamadım ama kardesim baya kullandı iki hafta oldu ve baya inceldi göbek baya gitti kalbe yakın olmaması konusunda uyarıyolar tabi ben zaten göbek ve basende kullanıyorum resmen ısındıgını hıssediyorum bi kac gun denedım bende göbegımın kasldıgını hissettim bakalım denıyıcem yıne ayrıntıları anlatırım.

zaten çok fazla kaşındırıyo. 2 hafta kullandı incedi demişsin; ilk defa işe yaradığını duyuyorum.Bende bırakmayacağım kullanmayı

arkadaşlar ben kullandım titreşimli kemerden gayet güzel
1 haftada rahat 1-2 cm incelme sağlıyo.ancak düzenli yapılırsa...sabır gerektirio biraz ama deneyinkafamçokkarıştı

bende kullanalı bir hafta olmadı ama şunu söyleyebilirim ki o çıkık göbeğim toplandı sankiii birde şişkinlik olayına birebir o kadar sarsınca tabi insanın içinde gaz mı kalır kardeşim laelaelaelaelae buarada sezaryanla olan bayanlar bence kullanmamalı zaten kaç kat karnı kesiyolar onun yıllar geçmesi lazım tam olarak kaynayabilmesi için bu alet zararlı olur kanısındayım.yarın sporda yapıcam bakalım nolucak

bende 3 gun oldu tıtresımlı zayıflamaa kemerımı kulanalı ılk gun mıdemı falan bulandırıyordu ama sonra alısıyor ınsan otomatık butonu kullanıyorum kendı hızlanıp kendı yavaslıyor. o zaman oakadar sarsıcı olmuyor hem ben daha cok bacaklarıma kulanmaya cabalıyorum bacak ve basen kısmında sorunlarım daha cok da:çok üzgünüm: oyuzden :çok üzgünüm: gobek kısmında kulanmaya korkuyorum henus hıc dogum yapmadım ıcın bı tehlıkısı olur dıye dusunuyorum ama en az moduna alıp arada gobegımede taktıgm oluyor :çok üzgünüm: ben bısey farketmedım ama esım ıse yarıyor dıyorr :sm_confused: umarım ıse yarar fakat dıyetımden hıc odun vermıyorum aynı zamanda kondıksyon bısıkletımıde kulanlmaya calısıyorum ama ne fayda :1no2: umarım bu tıtresımlı alet gercekten ıse yarıyordur :sm_confused: cunku buna ıhtıyacımız var senağlama bı degısıklık olursa paylasalım arkadaslar kı herkese faydamız olsun.
cunku buralara yazı yazmadan bu konulardan faydalanabılmek ıcın gunlerce bu topıklerı ınceleyen cok arkadaslarımz var şakkıdı nerdenmı bılıyorum :eek: cunku bende yazı yazmadan once sabahlara dek okuyordum buraları :dance: .

merhabalar,ben de bahsettiğiniz üründen almıştım ve memnundum.Kullanım sonrası kızarma ve kaşıntı oluyordu.kemeri bacaklarımda da kullanmak istiyorum ama bol geliyor..nette bi ürün gördüm bacakları inceltmeye yönelik titreşimli kemer iki parçalı silindir seklinde aradada tel kablosu gibi bi kabloyla baglı:) ancak herhangi bi yorum bulamadım.. aranızda bu tarz bi ürün kullanan ya da bilgisi olan varmı?? alıp almamak konusunda kararsız kaldım:KK43:

kızlar ben de aldım bu kemerden,bölgesel zayıflama için lülülülülülü vallahi ne yalan olsun önce dayak yemiş gibi hissettim kendimi...Yani al mezdeke kasedini koy teybe kemeri de tak beline ohhhhhhhhhh.....:dance::dance:vücut hamladığı için başta ağrı yapar canlarım sonrasında yavaş yavaş sıkılaşmaya başlıyor...yani 3 gün 5 gün kullanıpta mucize mi bekleniyor nedir:dance:sabır kızlar...bir de hergün 2-2,5 sürahi su içiyorum...meaşallahım var :teytey:kızlar azmin sonu zafer....1 ay mühlet tanıyın kendinize sonra tamam denedim olmadı dersiniz..kaybedeceğiniz tek şey yağlarınız UNUTMAYIN.... sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

merhabalar,ben de bahsettiğiniz üründen almıştım ve memnundum.Kullanım sonrası kızarma ve kaşıntı oluyordu.kemeri bacaklarımda da kullanmak istiyorum ama bol geliyor..nette bi ürün gördüm bacakları inceltmeye yönelik titreşimli kemer iki parçalı silindir seklinde aradada tel kablosu gibi bi kabloyla baglı:) ancak herhangi bi yorum bulamadım.. aranızda bu tarz bi ürün kullanan ya da bilgisi olan varmı?? alıp almamak konusunda kararsız kaldım:KK43:

ben iki bacağımı birleştirip öyle kullanıyordum
böylece başka birşey almana gerek kalmaz mutlaka dene işe yarıyor bu şekilde bacaklarda da

Ben düzenli kullanmadım ama kullanıldığında etkili..Tabii yediklerime dikkat ederk,mekik,ayrıca kemer kullandım.Birde ekstra zayıflama çayı içtim.Etkili oluyor..6cm inceldim 2 ayda.2,5 kilo verdim.Belki çok hızlıdeğil ama ben bu şekilde yavaş verince geri almıyorum.Önemli olan verilen kiloyu geri almamak..:dance:

valla kızlar ben kullanıyom çok da faydasını gördüm tabiiiiiiiiii sporlada destekliyom

arkadaşlar benim arkadaşım kullandı tabi diyetle beraber etki muthiş tabi önemli olan her gün kullanmak tek başına kimse etki beklemiyo zaten dimi. diyet yaparken yardımıcı olarak kullanılabilir diye düşünüyorum. birde markalar ne kadar etkili acaba.

evet işe yarıyo diyenler de var ama dr lar sadece kaslarınızı organlarınızı sarsmaktan başka işe yaramaz diyo ben de çok özendim diyetin yanında etimi sıkılastrsın falan diye. vibro shape var burda 100 ytl ama emin olamadım alsammmı diye. bide işte ne biliim elektriğinden ayrı korkuyom kalp ritmini bozar diye ayrı korkuyom arkadasın hangisini kullanmıştı canım?

X