Terazi Burcu 24 Eylül - 22 Ekim Terazi İle Balık Uyumu

Eylul

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2007
6.137
13
44
Astroloji kitaplarının çoğu bu beraberliğin umutsuz olduğunu söylesede aslında bu ilişkinin yürümesi için bir çok sebep vardır. Yaratıcı Balık burcunun hassas yapısı, sizin seviyeli yapınıza çok uygundur. ıkinizde şiirden, müzikten, güzel sanatlardan zevk alırsınız. Balık hem sizinle birlikte dış dünyaya açılmak, hem de zaman zaman yalnız kalmak isteyecektir. Onun sizden uzaklaşmak için yalnız kalmak istediğini zannetmeyin, bu onun temel ihtiyaçlarından biridir. Arada bir yalnız kalıp, hassas sinir sistemini dinlendirmeye ve kendi kendini yenilemeye ihtiyacı vardır. ılişkinizde gerçekçi olan taraf sizsiniz, olaylara pratik çözümler getirebilirsiniz. Balık sevgiliniz ise size ilham verecek ve ufkunuzu açacaktır. Balık burcu duygusal ve romantiktir. Hayatın anlamı, dinler, başkalarının acıları ve onlara nasıl yardım edileceği hakkında konuşmak ister. Hava elementi olduğunuz için bu tartışmalar sizi heyecanlandırır. Balık bu konular hakkında sadece düşüncelerinizi değil ama duygularınızı da öğrenmek isteyecektir. Fazla mantıklı ve analizci olmayın onu kaybedebilirsiniz. Balık insanı sizin gerçek duygularınızı hissetmek isteyecektir. Siz yüzeyde gördüğüne inanan mantıklı birisiniz, Balık ise görünenin altındaki manevi derinliklerle ilgilenen, sezgisel biridir. Rüyaların, bilinçaltının yöneticisi olan Balık burcu sizi varlığından bile haberdar olmadığınız başka boyutlara götürebilir. Buna izin verirseniz iyi yönde değişebilirsiniz. Siz öncü nitelik taşıdığınız için yeni deneylere hazırsınız, Balık ise değişken nitelik taşıdığı için her duruma kolaylıkla adapte olabilir. Kendine yeterli zamanı ayırabilirse sizin lider olma isteğinizi kabul edecektir. Hayatın manevi değerleri için yaşayan Balık insanı sizin gibi maddeci değildir. Balık ruh ve maneviyattır. Siz, para durumunuz iyi olmasa pahalı bir tablo ya da mücevher alabilirsiniz. Aynı durumdaki Balık ise önce borçlarını öder, kalanı da ihtiyacı olanlara dağıtır. Ortak mal varlığınız ya da paranız tartışma konusu olabilir. Sizin güneşiniz Balık burcunun 8.evine yani ortak mal varlıkları evine düştüğü için bu konuda onları en çok siz etkileyebilirsiniz. en azından emekliliği için para biriktirmesine yardımcı olmalısınız, Balık bunlara hiç önem vermez. Yatakta ise size tattırdığı derin duygulardan çok etkileneceksiniz. Onun size olan ilgisi sizi saracaktır. Balık burcuna sahip olun, ona sıkı sarılın ve bu ilişkiye iyi bir şans tanıyın.

rüyalar.com'dan alıntıdır.
alıntı

Son düzenleme:
çok ilginçtir hayatıma giren insanların burcu balıktır, nedeni ne bilmiyorum

Esim de balik, ben ise terazi.. cok uyumluyuz diye düsünüyorum,benim eksiklerimi o kapatiyor onun eksiklerini ise ben kapatmaya calisiyorum.

Sürprizlerle doludurlar baliklar, ve ayrica cok romantikdir :kedi:

valla ben bugüne kadar uyumlu bir balık terazi birlikteliği görmedim.Dayımını kızı terazi eşide balıktı boşandılar.Ben teraziyim ve balıklarla hiç anlaşamam.Yalnız uyumlu birliktelik yaşayan varsa mutlaka yükselenleri işi kurtarıyordur.Çünkü taban tabana zıt burçlar MALESEF

Valla ben bugüne kadar uyumlu bir balık terazi birlikteliği görmedim.Dayımını kızı terazi eşide balıktı boşandılar.Ben teraziyim ve balıklarla hiç anlaşamam.Yalnız uyumlu birliktelik yaşayan varsa mutlaka yükselenleri işi kurtarıyordur.Çünkü taban tabana zıt burçlar MALESEF

bende teraziyim eşim balık bazen cok iyi oluyoruz bazen cok kötü

Ben teraziyim sevgilim balık. Ben daha mantıklıyım o daha duygusal :KK61:
Ama uyumluyuz biz belkide aşkk yüzündendir :KK69:

Ben terazi sevgilim balık. Gayette güzel gidiyor Allaha şükür. Gerçi arada krizler çıkabiliyor ama bi taraf alttan aldığı sürece sorunlar çözülüyor :KK17:

Anlasan varsa ne mutlu:KK17: Benim aklimi ve ruhumu tuketti 4 senedir:KK37: Ne enerji kaldi bende ne nese...Sadakatsizligide cabasi!! :KK5::2:

eşim balık ben de teraziyim...
7 yıl görüşmenin ardından evlendik.1 yıldır da evliyiz
çok şükür hiçbir sıkıntımız yok(arada ufak tefek oluyor onlar da tuz biber)
ama çok şükür mutluyum iyi ki de evlenmişim diyorum.
burçlarda yazan terazi-balık anlaşamaz lafını da çürütmüş oluyoruz :))

X