Terazi Burcu 24 Eylül - 22 Ekim Terazi İle İkizler Uyumu

Eylul

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2007
6.137
13
44
Terazi ve ıkizler birbiri ile en uyumlu burçlardandır. ıkizler burcu sizin en derin ihtiyaçlarınızı anlayan dost hava burcudur. ıki analitik, iletişimci hava burcunun ilişkisinde duygusal derinlik az olur diyenlere aldırmayın. Zaten ikinizinde kalbini aklı yönetmektedir. Kimse size Terazi ve ıkizlerin birbiri için yaratılmadığını söylemesin. Beyin vücudun en erotik organıdır! Sizinkiler fazla mesai yapıyor. ıkizler burcunun sözleri ile sizi baştan çıkarması çok heyecan vericidir. Siz ise ne istediğinizi rahatlıkla dile getirebildiğinizden birlikte tutkuların doruğuna çıkabilirsiniz. ıkizler burcunun keskin zekasına ve hazır cevaplığına hayransınızdır. O da, sizin insanlarla olan ilişkilerinizi beğenir. Birlikte arkadaş çevreniz iki üç katına çıkacaktır. ıkizler sizin 9. evinizin yani uzak seyahatler evinizin yöneticisidir. Birlikte egzotik ülkelere harika seyahatler yapabilirsiniz. ıkinizde monotonluktan hoşlanmadığınız için aradığınız değişiklikleri birlikte yaratabilirsiniz. Bu çift on üzerinden on alacak kadar birbirine uygundur.

rüyalar.com'dan alıntıdır.
alıntı

Son düzenleme:
Hayatımın en tutkulu, en mutlu , en mutsuz herşeyi uçlarda yaşatan beraberliğidi.Ama yine de çok güzeldi hem de çok..

ben teraziyim eşim ikizler benim yükselenim ikizler eşimin terazi mükemmel uyumlu bir çiftiz kızlar koca adayları ikizlerler olsun pişman olmayacaksınız...... :lepi:

ben ikizler sevgilim terazi burcu. bazen beni gercekten sinirden delirtiyor ama genelde anlasıyoruz

Benım de eŞım terazı ben ıkızlerım. MÜkemmelız

vallahi ikizler bir sevgılım vardı çok dengesızdı olmadı yok birde ikizler biraz yalancımı oluyor neee :p

hayatıma giren üç ikizler insanı oldu,biri dostum dediğim bir bayan diğer ikisi de sevgilimdi.çok aşık olduğum ikizler burcu sevgilim beni dostum dediğim ikizler burcu bayanla aldattı.bir önceki sevgilim de ikizler burcuydu ve onunla da ilişkimiz aldatılma sebebiyle bitmişti.insandan insana değişir tabi ki ama ben başıma gelenlerden sonra ikizler burcu insanlarına karşı çok temkinliyim.

ayrıldınız mı cnm??

Evet ayrıldık.4 yıl sonra 2 yıl da unutm asafasıyla geçti hala da gemekte.Derin izler taşıyan bir beraberlikti.Ve ben gerçekten de ikizler erkeğinin aşkta çok eğlenceli ve tutkulu olduğunu savunuyorum.Ama maalesef çok bencil bir tarafı bu adamların zaten bütün erkekler öyl edeğil mi=(

En iyi anlaştığım burç. Erkeklerini pek bilmem ama bayanları tam bizlik, çok kafadengi, eğlenceli..=)

Merhabalar,

12 Ekim, Teraziyim:) Eşim İkizler, Kız kardesim İkizler, Görümcem, kayınvalidem İkizler, beraber yaşadığımız rahmetli babanem de ikizlerdi, bir de çok yakın bir ikizler arkadaş ekleyince. Etrafım çevrilmiş ikizlerle:)
Bence bir Terazi, İkizlerin o dengesizliğini iniş ve çıkışlarını en iyi anlayan burç. Özellikle eşimin başka kadınlarla bu kadar rahat anlaşabileceğini hiç düşünemiyorum. Çünkü gerçekten çok değişken bir yapıda. Bir gün bir şeyi beğeniyorsa, ikinci gün tam tersi ruh haline bürünüyor. Ama hepsini çok seviyorum iyiki hayatımdalar:)

Benim de sevgilim ve annem ikizler. Annemle baya tartışıyoruz ama o şekilde anlaşıyoruz böylee tartışmazsak canımız sıkılıyor. Öpüşüp koklaşıp yine tartışıyoruz :KK9: Sevgilimle anlaşmazlıklarımız daha nadir. Genelde uyumlu bi çiftiz. Bazen benii delirtse de küs kalmayız. Terazi ikizler iyidir yani. Birbirlerini tamamlıyorlarmış gibi geliyor bana. Zaten ikizler erkeği zeki ve bakımlı kadın severr yanii terazi kadınını :KK14::21::KK12:

Ben ikizlerim hoşlandığım adam ikizler baktığınızda çok uyumlu öyleydik de ama ne olduysa adam soğudu :KK43: ne yapmalıyım?

Benim bütün dostum dediğim insanlar ikizlerdi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X