Çocuk Hastalıkları 3 aylık oğluşum galiba hasta

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

gamur

Guru
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2008
96
1
hanımlar daha öncede olmuştu ama bu seferi biraz fazla galiba burnu tıkalı hapşırıyor öksürüyor morelim çok bozuk daha 3 aylık öksürmeyi bile beceremiyor ilaç kullanmıştım ama sanırım bu bebek şurupları süreli tekrar veremiycem galiba siz ne yaptınız yardım lütfen ...
birde sürekli ağzından tükürük çıkıyor neden olabilir dişmi çıkarıyor yoksa benim sorum çok ama sürekli elleride buz gibi doğduğundan beri beni biraz bilgilendirin lütfeeeen....senağlama

slm canım geçmiş olsun benim oğlumda üç aylık aynı durum bizdede var sürekli burnu tıkanık hapşuruyo mukotik kullandım biraz iyi geldi gibi şurubu kesince yine oldu dr bu sefer peditus verdi 10 gün kadar kullandım geçmedi bıraktım şurup sersem yapıyo çocuğu şimdi sadece serum fizyolejik kullanıyorum bide ihamur içiriyorum biraz rahatlatıyor.

Arkadaşlar bu ara salgın var. Lütfen öksürük, hapşırıkları hafife almayın bebekleriniz çok ufak mutlaka doktorunuza danışın..Gamur'cum bebeğinin ağzından salya gelmesi dişten olabilir. Bebeğinin ellerinin soğuk olması muhtemelen yapısal. Eğer kullandığın herhangibir ilaçtan sonra oluyorsa prospektüsten yan etkilerine bak. Geçmiş olsun

bencede doktora götür ilaç kullanmadan yada ıhlamur vermeden önce. zararlı olabilir.

benm bebeğim de 7 gn oldu ateşle başladı aynı sizin anlşattıklarınız gibi 7 gn oldu iyileşeli ben de çok korktum malum ilk bebek doktor şurup verdi içirdim ama öksürük geçmedi gibi oldu ben de ıhlamur içirdim şimdi iyi çok şükür bu arada bebeğim 4 buçuk aylık ve 4 aylık aşısı yeni oldu hastalık yüzünden antibiyotik de kullandık salgın var bu ara

X