Sayfa: 1/898 1231151 ... SonSon
Toplam 8975 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Eurofertil Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Yaptıran Var mı?

1. Konu Sahibi : derya51 #1

Onaylıyorum Eurofertil Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Yaptıran Var mı?

Arkadaşlar eurofertilde tüp bebek yaptırmayı düşünüyorum. Konyada yaşıyorum. Konya'ya yeni birmerkez açtılar. gittim görüştüm. İlgilerinden çok memnun kaldım. Ben de Mart sonu başlayacam tedaviye Allah izin verirse...Eurofertilde tedavi gören arkadaşlarla burda görüşelim istiyorum...

2. Konu Sahibi : derya51 #2
    Arkadaşlar eurofertil tüp bebek merkezi hakkında duyduğunuz bildiğiniz şeyler var mı? Sanırım benden başka kimse eurofertil de tüp bebek yaptırmadı ya da yaptırmayı düşünmüyor :(

3. Konu Sahibi : derya51 #3
    Teşekkür ederim cumboo, ben de ilk denememi Başkent hastanesinde yaptırdım. ordaki ilgisizlik de beni bıktırdı. 2 kere de aşılama yaptırdım orda ve 3 yıl ara vermek zorunda kaldım. şimdi yaşım da 38, konya'da yaşadığım için fazla seçeneğim yok. Aynı zamanda çalışıyorum. İzin konusu çok problem oluyor, ne kadar sevkli de gitsek, bu uzun sevk dönemleri iş yerinde hem eşim açısından hem benim açımdan sıkıntı oluşturuyor. Eurofertil'i yaşadığım şehirde olduğu için tercih etmek durumunda gibiyim. Ama yine de araştırmak istedim. Sonuçta maddi manevi sıkıntıyı biz çekiyoruz. İlgine teşekkürler...

4. Konu Sahibi : derya51 #4
    Giriş tarihi
    Jun 2008
    canım ınsalalah euro fertıl olumlu sonuclar verır sana..gıttıgınde sor eger yapılmaıdysa tetsler sana yapılmasa gereken tetslee oldugunu konus canım... birde raporsuz ne kadar dıyorlar... fıyat olarak canım.. ınsalalah hayırlı haber alırsın olumlu düşün canım

5. Konu Sahibi : derya51 #5
    Amin canım, Allah hepimizin yüzünü güldürsün, emeklerimiz boşa çıkmaz inşallah. Genetik testlerim Başkentte yapılmıştı, yıllardır yapılan bütün tahliller filmler falan herşey elimde zaten. Karar verirsem ikinci gidişimde götürecem. Sebebi bilinemeyen interfilite bizim durumumuz. Fiyat olarak 2,850 lira dediler. Rapor konusunda yardımcı oluyorlar, bir sıkıntı yokmuş, Ama benim 39'a girmeme az kaldı, Ekim ayına kadar yaptırmam lazım, sonrasında malum ilaçların parasını da biz ödeyecez. İnşallah sonrasına kalmadan hayırlısıyla güzel haberi alırız.

6. Konu Sahibi : derya51 #6
    Giriş tarihi
    Jun 2008
    insalalah canım olumlu sonuclar alırsın

7. Konu Sahibi : derya51 #7
    Amin canım, inşallah sağlıkla sen de bebişini kucağına alırsın...

8. Konu Sahibi : derya51 #8
    Giriş tarihi
    Jun 2007
    slm arkadaşlar bende konyada oturuyorum ve eurofertilde tedavi görmeye başladım ben çok begendim hastanede çok ilgi var ben konyada çok doktora gittim bu hastanedeki ilgi gibi bir ilgi asla görmedim başka hastanelerde ben 3 gündür igne oluyorum inşallah Allahım emegimizi boş çıkarmaz hepimizin derya51 sen hangi doktora gidiyorsun

9. Konu Sahibi : derya51 #9
    Alıntı pempepapatya kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    bende konyada oturuyorum ve eurofertille görüştüm.Tüp bebek yaptırmaya karar verdik ve üstelik peşinatta verdik ama benim hala bazı tereddütlerim var.Sonucu pozitif olan var mı hiç?Başka bir arkadaşım orda yaptırdı ama onun da sonucu negatif çıktı
    Canım ben de yaptırmayı düşünüyorum hala, başlayamadım tedaviye. Ücreti konuştunuz mu? Raporlu raporsuz ne kadar dediler? Tedavi yöntemi hakkında bişeyler söylediler mi? İstersen özelden de mesaj atabilirsin...

10. Konu Sahibi : derya51 #10
    Alıntı Rose,, kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    slm arkadaşlar bende konyada oturuyorum ve eurofertilde tedavi görmeye başladım ben çok begendim hastanede çok ilgi var ben konyada çok doktora gittim bu hastanedeki ilgi gibi bir ilgi asla görmedim başka hastanelerde ben 3 gündür igne oluyorum inşallah Allahım emegimizi boş çıkarmaz hepimizin derya51 sen hangi doktora gidiyorsun
    Benim doktorum Fuat Ali Bey. Ama ben henüz başlamadım. Gittim görüştüm, İlk mufayeneyi yaptılar. Eski tahlillerimin hepsini istediler. Ama araya başka şeyler girdi ve biz bir türlü başlayamadık tedaviye. Hayırlısı artık. Ama yaptırırsamçok büyük ihtimalle konyada eurofertil de olacak. Yaşadığım şehirde olması büyük avantaj, en çok da bu yüzden orda yaptırmayı düşünüyorum.

Sayfa: 1/898 1231151 ... SonSon