Tüp Bebek Merkezleri Eurofertil Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Yaptıran Var mı?

kızlar nasılsınız nasıl gidiyo tedavıler allahım inşallah sizlerede nasip eder en yakız zamanda ben hamdolsun iyim bebişlerde iyi

benda ist eurofertılde yaptırdım ama cok memnunum alev hanım doktorumdu sonuç pozıtıf hamişim şimdi ve bırcok tanıdıklarım ılk denemelerınde tutmuş orda gercı tabıkı nasıp kısmet ama ben tavsıye edıyorum mutlaka alev hanım Allah tum isteyenlere en kısa zamanda bebişler nasıp etsın

Rose demek kişiden kişiye değişiyor. Umarım ikinci denemenizde güzel sonuçlar alırsın. Bizlere de moral olur. Her ne kadar beğenmesek de biz de elimiz mahkum 2. denemeyi orda yaptırıcaz galiba. Güzel haberlerini duyarız inşallah.

inşallah canım güzel dileklerin için teşekkürler sende inşallah tedaviye bile gerek kalamadan hamile kalırsın canım inşallah

tabiki arkadaslar rabbımız verecekse olur nasıp değilse zaten olmaz bende konya eurofertılde yaptırdım doktorum dilek hanımdı ama transferı fuat bey yaptı ben çok memnun kaldım transfer sırasında çok ağlamıştım benım basımı bıle okşadı bi baba sevkatıyle hadı hayırlısı olsun dedi kaç defa hemde adamında sankı içine doğmuş olacagı ne bıleyım transferı yaparkende besmele çekti ben böyle seylere çok dikkat ederım ama bı doktorun buna önem verecegını düşünmemiştim hiç nitekım ben çok memnun kaldım suan allah nasıp ederse ikizlerıme hamıleyım allah hepsınden razı olsun şiddetle konya eurofertılı tavsiye ediyorum herkese

:) sağol canım inşallah. bu arada ben adet görmem gerekirken kahverengi lekelenmelerim var bu konuda bi bilgisi olan arkadaş varsa yardımcı olabilir mi?

mrb arkadaşlar. Uzun zamandır teknik sebeplerden dolayı siteye giremedim. Bu arada bazı arkadaşlarımızın tedavileri başarılı olmuş, onlar adına çok sevindim inşallah sağlıkla bebişlerini alırlar kucaklarına. Tedavisi başarısız olan, bebişlerini kaybeden arkadaşlar için de üzüldüm, iyi bilirim yaşadığınız duyguları. Allah yardımcımız olsun hepimizin. Nasipse olacaktır inşallah, olumlu düşünmek lazım. Ben hala tedaviye başlayamadım. Bu hafta başlayıp başlamayacağımız belli olacak. Hayırlısı olsun diyorum. Allah kolaylık versin hepimize...

kızlar ne kadar alıyor eurofertıl? bır arkadas düşünüyorda.. eşitaraftar degıl.buraya fıyatı 4 mılyarmıs .okadar pahalımı?

Slm kızlar.Ramazan ayınız mübarek olsun.Allah'ım bu mübarek günlerin hürmetine hepimizin dualarını kabul etsin.Emeklerimizi boşa çıkarmasın inş.
Tedaviler nasıl gidiyor?
Welike ne zaman başlıyorsun tedaviye tekrar?
Penses sen ne yaptın canım hastane işini,gittinmi Farabi hastanesine?

canım aynı hastane ve aynı doktorumla devam ediyorum doktorumu bırakmak istemıyorum çok memnunum.doktorumda suan için bir erken doğum rıskı görmüyo canım o yüzden allah da nasıp ederse bu hastanede kalacagım .eger acıll birsey olursa farabıye gecerım artık nasıl olsa evıme yakın

Pazartesi itibariyle tedaviye başladık arkadaşlar... Dualarınıza ihtiyacım var... Allah hepimizin yardımcısı olsun...

X