Tüp Bebek Merkezleri Eurofertil Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Yaptıran Var mı?

welikecım ne sıkması ne güzel dertlesıyoz işte bulmusuz birbirimizi .öyle yanı bende memnun kalmadım canım.aynen bizimde özellıkle eşiminde tüylerı diken diken oluyo o hastanenın ismini duyunca.doktor bana 1 ay klomen kullan demışti nil hanım klomenı kullanıp gittim 3 tane yumurtan oluşmuş sana bugün çatlatma iğnesi verecegım dedi ve gece afedersınız ilişkiye gireceksınız dedi.bunları derken eşimde bi yandan bizim dememızle sperm tahlılı verıyodu receteye yazmaya basladı bana bişeyler iğne hap falan osırada eşim içeri girdi sonucu göstermek için kadın sonucu gördü vee benım receteyı karalamaya basladı hayır bu sekılde kesınlıkle çocugunuz olmaz direk tüp bebek eşinizde ciddi bi problem var dedi ama receteyı öyle bi karalıyo du kı eşim çok kötü oldu yaa yanı insana böyle seyler ağır ağır söylenır dimi bu sekılde mi söylenır

Arkadaşlar Nil Okur ve Mehmet Çolakoğlu'nu bende hiç tutmam.Ben Güler Kaya diye bir doktor var.Onu tavsiye ettiler.Onu araştırıyorum.Nil Okur bedava tedavi verse yine gitmem kesinlikle.

biz o gün şok olduk sankı dünyamız basımıza yıkılmıştı gencız ve çocugumuz olmayacak düşüncesi ne bileyım yaa .herzaman eşim bana moral verırken ben ona moral verır oldum bi andan ve ağlamamak için zor tutuyodum kendımı ama gözümden yaşlar dökülüyodu sonrasında eşim tesadüf eserı konya eurofertılın adını duyduğunu daha açılmadığını yenı açılacagını söyledı ve gittik iyikide gitmişim canım welıkecım kılo almadım ama sende mutlaka bu sekılde beslen canım boşver varsın kılo al ne olacak.ananas ve kıvı tutunmayı kolaylastırıyomuş bide kabak çekırdeği bol tuket.ben 63ile hamıle kaldım suan 65kıloyum ve 2ay 1 haftalığım elbette kılo alacagız

Penses senin adına üzüldüm ama sonuçta olumsuz olan herşey geride kaldı ve artık bebişlerimiz var.Allahım bundan sonra hiçbir olumsuzluk yaratmasın hepimize

evet canım ben derım kı birde anıt hastanesını arastır googleden gir bak canım orda hersey yazıyo doğum sonrası hastanede bebekler için ne olduğuda .bize dilek hanım ben bu önümüzdekı ay anıtta baslayacagım istersenız orada görüşelım dedi bende gecen aradım hastaneyı dilek hanımın daha baslamadığını söyledıler bende nacıye hanımı tercıh ettım bakalım hayırlısı

Dilek hanım anıt hastanesinemi başlıcakmış penses?Senden duydum bunu.Oraya başlarsa zaten başka doktor aramamın hiçbir anlamı yok.Dilek hanımdan çok memnunum

arkadaslar baska sorunuz olursa seve seve yanıtlarım hepımız için khakkımızda ne hayırlıysa o olsun .evet papatyacım çok şükür inşallah allah kucagımızada almayaı nasıp eder.kızlar ben cıkıyorum bıraz acıktım da

evet canım bize öyle dedi istersenız orada görüşürüz dedi .fakat şöyle bi durum varmıs canım ben anıt hastanesını aradığımda eurofertılden dilek hanımın hastasıyım randevu almak istiyorum dedim .ordakı bayan dılek hanım suan burada yok eurofertılı arayın sizi buraya yönlendırsınler dedi bende neden arayım kı dedim.bayanda dilek hanım bazı hastalarına özel olarak gelebılıyo hastaneye dediler.sonra bende arama geregı duymadım canım direk nacıye sandıkçı hanıma randevu istedım zaten onunda methını çok duymustum hayırlısı bakalım canım

Realisttt öncelikle tedavinin yarım kaldığına üzüldüm.Kesinlikle haksız bişey yaptılarsa cezalarını çeksinler.Ama son satırda yazdığın cümle beni üzdü.Sonuçta bende eurofertile gittim ve tedavi oldum.Sonuçta herkes bir hayal uğruna gidiyor.Kısacası merkezi kötülüyebilirsin ama oraya giden insanlara pısırık demen yanlış.

yok canım yanlış anlamışsın yahu:) ben oraya gidenlere bişey demedim. bi olumsuzluk yaşadığında sesini çıkarmayan insanlardan bahsettim. ha orası ha başka bi yer. zaten oradaki tedaviyi yarım bıraktım sonra kadıköy şifada devam ettim bi sorun yok yani.

realist arkadasım sıkıntını anlıyorum fakat düzgün cümleler kurarsan biraz daha iyi olacak .sen memnun kalmamıs olabılırsın fakat ben çok memnun kaldım allah hepsınden razı olsun .verdiğim parayada çektığım eziyete de değdi sonuçta .burada eurofertıle giden ve tercıh eden arkadaslara pısırık deme hakkına sahıp değilsin .tercıh meselesı.

cümlelerimi nasıl kuracağımı sana soracak değilim. ben merkezle ilgili fikirlerimi söyledim. neden üstüne alınıyorsun? sen asıl bana nasıl konuşacağımı söyleme hakkına sahip değilsin. ben ne kişisel olarak nede oraya gidenler hakkında hiçbir şey söylemedim herkesin kendi tercihi. beni hiç alakadar etmez.bana göre o kurum beş para etmez. zaten sağlık bakanlığına da şikayette bulundum yakında soruşturma başlayacak orasıyla ilgili.

Merhabalar
Yeni gördüğüm için şu anda cevap yazıyorum çok üzgünüm umarım başlamamışsındır tedaviye.Ben orada bir aşılama ve bir tüp bebek denemesinde bulundum.İkiside fiyaskoyla sonuçlandı.Başarı oranları çok düşük.Biraz araştırırsan anlarsın.Para tuzağından başka bişey değil.Benimle birlikte gidip hayal kırıklığı yaşayan bir çok arkadaş var.Sitede de yazıları mevcut.Yumurta geliştirmek için yaptıkları iğneler hiç bi işe yaramıyor ya yumurta yapamıyosun yada buyutemıyosun.Bana tüp bebek için transer ettikleri 2 embiryodan birinin zaten asla transfer edilmemesi gerektiğini üç ayrı doktordan öğrendim.çok ilgisizler ve refakat edeceğin odalar bile doğuda varoşlarda bir sağlık ocağı gibi üzerine iğrenç bi bahtaniye atıp gidiyolar.Boşuna paranı kaptırma kaporanıda al sakın yakma derim.Şu anda 11 haftalık hamileyim Brüksel tüp bebek merkezi Yücel Karaman ve ekibi sayesinde.Kesinlikle tavsiye ediyorum ilk denemem ve ikiz bebeklere hamileyim.Bi arkadaşımın tavsiyesi üzerine geldim.O arkadaşımında burada olmuş ikiz oğulları var şu anda 2 yaşındalar bir diğerinide geçen ay ikiz kızları oldu.Ben tavsiye üzerine gönderip hamile kalan 5. kişiyim.Başarı oranları çok yüksek.Tedaviye başladıysan eğer bir kereden fazla şansını zorlama bence yol yakınken dön.Fiyat olarak Brüksel tüp bebek biraz daha farklı fakat burada da ilaçlar daha uygun aynı şeye geliyo anlıyacağın.2 vaye 3 sefer deneyip boşuna para harcayıp bedenini yorucağına daha emin ellerde olmak için araştırmanı tavsiye ederim.Bol şans ve sabır diliyorum gerçekten çok ihtiyacın olucak..sevgiler....

cümlelerimi nasıl kuracağımı sana soracak değilim. ben merkezle ilgili fikirlerimi söyledim. neden üstüne alınıyorsun? sen asıl bana nasıl konuşacağımı söyleme hakkına sahip değilsin. ben ne kişisel olarak nede oraya gidenler hakkında hiçbir şey söylemedim herkesin kendi tercihi. beni hiç alakadar etmez.bana göre o kurum beş para etmez. zaten sağlık bakanlığına da şikayette bulundum yakında soruşturma başlayacak orasıyla ilgili.
merkezle ilgili fikirlerini söylerken baskalarınıda rencıde etme hakkına sahıp değilsin.....
yazdığın cümleyi bir daha teyit et istersen pısırık kelımesı nereye gidiyo. evet bu hastanede tedavı olanlardan biri de benım ucu banada dokunuyo ve benım gibi orada tedavı olan herkese .senın kendı tercıhın ise oda benı alakadar etmez ama pısırk deme hakkınıda vermez .nereye şikayet edersen et benı ılgılendırmez zaten ben çok memnun kaldım alllah hepsınden razı olsun .hayatta basarılar................................................................................

Son düzenleme:
Arkadaşlar konuya açıklık getirelim.
Öncelikle kitty2 ve realisttt ;siz ıstanbul Eurofertilden bahsediyorsunuz.Biz Konya Eurofertilden.ıstanbul ile Konya aynı olacak diye bir kaide yok.Ayrıca biz burda konu başlığına bakarsanız Konyada bulunan bir arkadaşımız için tavsiyede bulunuyoruz.Konyada seçme şansınız pek fazla olmadığı için bulunan merkezlerin içinde en iyisini tavsiye ediyoruz.Herkesin imkanı ıstanbul veya Ankarada yaptıracak kadar iyi olmayabilir.Zaten genelde Konya Eurofertilden pek şikayet yok.Dediğim gibi ıstanbul için bişey diyemem.Ben burda tedavi oldum ve memnun kaldım.3 haftalıkta hamileyim.Sonuç olarak Konya için bir tavsiyede bulunacaksak Eurofertili ŞAHSEN tavsiye ederim.Herkesin şahsi düşüncesi katılır veya katılmaz.Ama konuyu saptırmayalım lütfen arkadaşlar.Allah olmayan herkesi bebiş sahibi yapsın.Sonuçta bu uğurda çektiğimiz herşey bir bebiş uğruna.

merkezle ilgili fikirlerini söylerken baskalarınıda rencıde etme hakkına sahıp değilsin.....
yazdığın cümleyi bir daha teyit et istersen pısırık kelımesı nereye gidiyo. evet bu hastanede tedavı olanlardan biri de benım ucu banada dokunuyo ve benım gibi orada tedavı olan herkese .senın kendı tercıhın ise oda benı alakadar etmez ama pısırk deme hakkınıda vermez .nereye şikayet edersen et benı ılgılendırmez zaten ben çok memnun kaldım alllah hepsınden razı olsun .hayatta basarılar................................................................................

canım ben özellikle belirtiyorum her seferinde altunizade eurofertil diye. hepsi aynı olacak diye bir kaide yok. bak aynen cümlemi kopyalıyorum"onlar alışmışlar karşılarında pısırık ne denirse doğru zannedip sesini çıkrmayan insanlara" yazının başın da okursan bu cümleden kastettiğim oraya gidip tedavi gören inanlar değil. haksızlığa uğrayıp sesini çıkarmayan insanlar. ve özellikle belirtiyorum bu sadece o kurum için de değil her zaman her yerde geçerli. kimse hakkını aramadığı için insanlar alışmışlar istedikleri gibi iş yapmaya. tekrar söylüyorum orada tedavi olanlarla ilgili bir şey demedim zaten dememde beni ilgilendirmezki. yanlış anlamaya gerek yok. ve bunu ısrarla belirtmemin sebebi de başkalarının da canı yanmasın diye. sonuçta ben allahtan tedaviyi yarım bıraktım ve daha kötü şeyler yaşamadım.ama başkaları çok daha kötü şeyler yaşayabilir. ben orada neler yaşadığımı anlatmadım. ama biri özelden mesaj atarsa seve seve tek tek neler yaşandığını anlatırım. ok? bir sorun yok değil mi, sonuçta hepimizin istediği aynı şey. kimse kimsenin nekötülüğünü ister (ki kimse birbirini tanımıyor) ne kimseye hakaret eder.

Merhabalar
Yeni gördüğüm için şu anda cevap yazıyorum çok üzgünüm umarım başlamamışsındır tedaviye.Ben orada bir aşılama ve bir tüp bebek denemesinde bulundum.İkiside fiyaskoyla sonuçlandı.Başarı oranları çok düşük.Biraz araştırırsan anlarsın.Para tuzağından başka bişey değil.Benimle birlikte gidip hayal kırıklığı yaşayan bir çok arkadaş var.Sitede de yazıları mevcut.Yumurta geliştirmek için yaptıkları iğneler hiç bi işe yaramıyor ya yumurta yapamıyosun yada buyutemıyosun.Bana tüp bebek için transer ettikleri 2 embiryodan birinin zaten asla transfer edilmemesi gerektiğini üç ayrı doktordan öğrendim.çok ilgisizler ve refakat edeceğin odalar bile doğuda varoşlarda bir sağlık ocağı gibi üzerine iğrenç bi bahtaniye atıp gidiyolar.Boşuna paranı kaptırma kaporanıda al sakın yakma derim.Şu anda 11 haftalık hamileyim Brüksel tüp bebek merkezi Yücel Karaman ve ekibi sayesinde.Kesinlikle tavsiye ediyorum ilk denemem ve ikiz bebeklere hamileyim.Bi arkadaşımın tavsiyesi üzerine geldim.O arkadaşımında burada olmuş ikiz oğulları var şu anda 2 yaşındalar bir diğerinide geçen ay ikiz kızları oldu.Ben tavsiye üzerine gönderip hamile kalan 5. kişiyim.Başarı oranları çok yüksek.Tedaviye başladıysan eğer bir kereden fazla şansını zorlama bence yol yakınken dön.Fiyat olarak Brüksel tüp bebek biraz daha farklı fakat burada da ilaçlar daha uygun aynı şeye geliyo anlıyacağın.2 vaye 3 sefer deneyip boşuna para harcayıp bedenini yorucağına daha emin ellerde olmak için araştırmanı tavsiye ederim.Bol şans ve sabır diliyorum gerçekten çok ihtiyacın olucak..sevgiler....

canım çok sağol ama ben orada tedaviyi yarım bıraktıktan sonra kadıköy şifa dr engin enginsu ile tedaviye devam ettim ve ilk denememde hamile kaldım:nazar: allah isteyen herkese nasip etsin.:Saruboceq:

penses ve papatya nasılsınız

tesekkür edrım arkadasım çok şükür iyim dısardan geldık eşimle realde gezelım dedık yoruldum uzanıyom biraz bugün mide bulantım bıraz fazlaydı o yüzden pek iyi gecmedi günüm inşallah yarın daha iyi olurum canım.bu arada sen nasılsın canım?pek sık girmiyosun nete galıba .ben arasıra takıp ediyom acıyom sıkıldıkca .görüşürüz inşallah kendıne ii bak arkadasım iyi geceler

geçmiş olsun canım kendine dikkat et evet bu ara fazla giremedim nete tedaviye başlamadan bahar temizligini bitireyim diye tedaviye başlayınca yatıcam..... reale yakınmı oturuyorsun ben çok yakınım..kendine ve bebişine iyi bak allaha emanet ol iyi geceler

Welike tşk ederim.Dün biraz halsizlik ve bulantı vardı bendede.Bugün şu saat itibari ile iyiyim allaha şükür.ınan zaman geçmek bilmiyor.Senide en kısa sürede hamiş olarak aramızda görmek dileğiyle.Allaha emanet ol.

X