Tüp Bebek Merkezleri Eurofertil Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Yaptıran Var mı?

Canım aynı sıkıntıları yaşıyoruz, bende şimdilik tansiyon yükselmedi, ama şeker yüklemesinde şekerim yüksek çıktı. Çarşamba günü yine geçmeyen ağrılarım yüzünden hastaneye gittik. Bebişin keyfi yerindeydi, ama ağrıları, şekerimi ve tansiyonu takip için hastaneye yatırdılar. Akşama ağrım kalmadı, ertesi gün çıkarım derken, nst'de kasılmalar göründü, ben hiç hissetmediğim halde. Hemen serum ve nidilat başladılar. Nididlatları 20 dakika arayla 4 tane başladılar sonra altı saatte bir taneye düşürdüler. Buna rağmen kasılmalar devam etti. Ertesi gün sabaha bir tane çıktı. Sonra nidilatı kestiler. Öğleden sonra küçük bir tane kasılma çıktı, doktor hastaneden çıkışıma izin verdi. Bol sıvı bol istirahat şartıyla. Bugün 29. hafta bitti, korkuyorum... Gün geçtikçe zorlaşıyor, 34. haftayı görebilirsek en azından yoğun bakımda kalmayacak meleğim. Allah yardımcımız olsun... İş hamile kalmakla bitmiyormuş, Allah kucağımıza sağ salim aldırır inşallah...

evet canımya iş hamile kalmakla bitmiyor dedigin gibi ben artık süreklı yatıyorum doguma kadarda böyle olacak galiba dedigin gibi Allahım yardımcımız olsun inşallah kuzularımızı bizlere bagışlasın inşallah

kızlar merhaba

baştan okumaya çalıştım , ama sonuna kadar okuyamaım açıkçası
size bir sorum olacak umarım cevaplarsınız,

benim 7 yaşında bir kızım var 1,5-2 yıldır 2. için uğraşıyoruz, tahliller testler v.s. baya uzun uğaşlar verdik.

ben tüp bebek değil ama

böyle merkezlerde yumurta takibi ya da aşılama yapıolar mı onu merak ettim.
yani ben size yumurta takibimi yaptırmak istiyorum desem kabul ederler mi
aşılama fiyatları nedir bilginiz var mı
şimdiden teşekkürler cevaplarınız için

kızlar nasılsınız? perşembe günü aşılama oldum çok şükür çok iyi geçti dilek hnm çok umutlu tabi allahın izniyle bizde..şuan evde yatıyorum 29unda sonucu alacağız dualarınızı eksik etmeyin..

Slm kizlar nasilsiniz ben iyi olmaya calisiyorum kusmalarim devam ediyor ama buda gececek allahin izniyle
demistim ya 2. Bi doktorun daha fikrini alicam reduksiyon icin
gittik doktora ve bu dr daha olumlu konustu ama bizim her dedigimizi yapicaksin diyor dinlencen is yapmak yok dedi
erken dogum riski olabilir dedi ucuz gebeliklerde onun icin belki kasilma falan olursa hastane kalabilirsin diyor
bende ben herseye raziyim dedim yeterki bebeklerim saglikli olsunlar dedi
ama dr cok iyiyydi bundan sonra o takipleri yapacak
zaten dilek hanimi aradigimda o da dedi bence yapma reduksiyon yat dinlen demistii
bende oyle yapiyorum yatiyorum hep
allahim hepimize bebeklerimizi saglikla kucagimiza almayi nasip etsin kizlar hep dua ediyorum herkese

Slm kizlar nasilsiniz ben iyi olmaya calisiyorum kusmalarim devam ediyor ama buda gececek allahin izniyle
gittik doktora ve bu dr daha olumlu konustu ama bizim her dedigimizi yapicaksin diyor dinlencen is yapmak yok dedi
erken dogum riski olabilir dedi ucuz gebeliklerde onun icin belki kasilma falan olursa hastane kalabilirsin diyor
zaten dilek hanimi aradigimda o da dedi bence yapma reduksiyon yat dinlen demistii
allahim hepimize bebeklerimizi saglikla kucagimiza almayi nasip etsin kizlar hep dua ediyorum herkese

slm bende eurofertilde fuat beye tüp bebek yaptırdım yarın tahlil yaptıracam dua edni ne olur bende hamile kalyım

Allah yardımcın olsun meryemcim... Zor bir hamilelik olabilir ama bebişlerin için değer canım... Allah büyük, sayılı gün çabuk geçer... ben de ilk günden beri yatıyorum, sonuna yaklaştık çok şükür... inşallah bebişlerimizi sağsalim kucağımıza aldığımızda bütün bu sıkıntıları unutacağız...

Saol deryacim amin insallah
bebeklerim iyi olsun allahin izniyle ben herseye raziyim

saol fatoscum insallah sonuna kadar gider cetvelim
hepimiz saglikla aliriz insallah bebislerimizi kucagimiza

meryemcim kararın bence en doğrusu olmuş. ınşallah sonuna kadar Rabbim sağlıkla hamileli
ğimizi geçirmeyi nasip eder.

bulantılar devam ediyormu canım. benim hala devam ediyor.

bu aarda bende cetvel yapıcam ama nasıl yapılıyor hiç bilmiyorum açıklarmısın canım bana.

deryacım, fatoşcum nasılsınız? bulantılar devammı fatoş benimki hala devam ediyor ?

size birkaç sorm var 3. aydan sonra jeli bıraktınızmı arkadaşlar folik asidi nezamana kadar kllandınız ve demir hapını ne zamankullanmaya başladınız

deryacım, fatoşcum nasılsınız? bulantılar devammı fatoş benimki hala devam ediyor ?

size birkaç sorm var 3. aydan sonra jeli bıraktınızmı arkadaşlar folik asidi nezamana kadar kllandınız ve demir hapını ne zamankullanmaya başladınız

Allah'a çok şükür iyiyiz bugünlerde. Genellikle yatıyorum. Ara sıra evin içinde dolaşıyorum. En az dört hafta daha dayanmam lazım. 30. hafta bitti çok şükür. Bugünleri hayal bile edemiyordum.
Desacım, ben progestan fitil kullanıyordum, 3. ayın bitimiyle bıraktık. Folik asiti de 12. haftadan sonra multivitamin başladığı için doktor, kullanmama gerek olmadığını söyledi. Demir hapına da aynı zamanda başladı.

Arkadaşlar cetvel yapmayı bir türlü başaramadım. Ticker programında cetveli yapıyorum, ordaki kodları profilime kaydetmek istiyorum, yanlış içerik diye kabul etmiyor. Hepsini denedim, olmadı. Fatoşcum siz nasıl yaptınız. Sizin yaptığınız programın cetvelini kopyaladığımda da sadece ticker factory'nin cetveli olacak diye hata veriyor. Anlaşılan ben cetvel pamadan bebeğimi kucağıma alacam...

ben 17. haftada bile kustum.. :sinifsinif:

jeli 10. hata bitene kadar kullandım.

demir hapıda midemi ağrıttı dr şurubunu verdi

arada sırada içiyorum

yemem düzeldiği için açıkçası yiceklerden almaya çalışıyorum

annelerimiz sanki demir hapımı içti bize. fazla hapa yüklenmek istemiyorum bol sebze meyve yiyorum.

X