Tüp Bebek Merkezleri Eurofertil Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Yaptıran Var mı?

Merhabalar herkese tamamen para odaklı ilgisiz bir merkez hiç kimseye tawsiye etmiyorum. Bi dolu ümitlerle gidip bir sürü para döküp karsılıgında hiçbir sebep gösterilmeyen tek yer. Paranızın yanmasını istiyorsanız eger buyrub gidin. Ben gittim we hiç memnun kalmadım. Emeklerimiz bosa gtti.

Ben de yeni başladım Eurofertil altunizadede. Hemşire Olga hanımdan memnunum. Dr Alev hanım güleryüz gösteriyor. Tabii daha yeni başladığım için merkezden memnunum ya da değilim diyemem. Ancak ilaçların en pahalılarını verdiklerini söyleyebilirim. Aralarında ne gibi farklar var bilmiyorum ama şu ana kadar 2260 lira ilaç parası verdim ve sanırım biraz daha para gidecek. 8500 liralık bir paketleri var, onu seçtik. Yaş itibari ile genetik test yapılmasını istediğimiz için seçtik. Ilk denememiz olacak. Inşallah tutar, çünkü başka denemeyeceğim. Ilk ve son yani. Bizim tek sorunumuz yaşımın ileri olması. AMH 1.1 yani eh idare eder. Eğer pozitif sonuç alırsam ayaklı reklamları olurum vallahi :)
İkinci muayane ücretin geldiğinde we sen buunu unuttugunda bak nasıl alıolar ultrason ücreti sizi bir muhasebeye alalım ultrason ücreti deyip bende farklı bir alet felan denenecek sanıyorum meger tedawim sürerken para wermişken muayene ücreti bu sekilde alındı. Transferim yapıldıktan sonra koyun misali yatırıldım işlemden snra ne eşim alındı içeriye ne bir hemşire geldi yanıma iyimisiniz diye. Çünkü işleri bitmişti artık. Aldıgım sonuc ise negatif e neden negatif bunun sebebi bile denilmedi. Su sebepten bu sekilde sizde sorun yada eşinizde arastrılmalı demi geciştirmeli cewaplar.

İkinci muayane ücretin geldiğinde we sen buunu unuttugunda bak nasıl alıolar ultrason ücreti sizi bir muhasebeye alalım ultrason ücreti deyip bende farklı bir alet felan denenecek sanıyorum meger tedawim sürerken para wermişken muayene ücreti bu sekilde alındı. Transferim yapıldıktan sonra koyun misali yatırıldım işlemden snra ne eşim alındı içeriye ne bir hemşire geldi yanıma iyimisiniz diye. Çünkü işleri bitmişti artık. Aldıgım sonuc ise negatif e neden negatif bunun sebebi bile denilmedi. Su sebepten bu sekilde sizde sorun yada eşinizde arastrılmalı demi geciştirmeli cewaplar.
O kadar ilacı içtikten sonra sperm dondurma için ek ücret istediklerinde kan beynime sıçradı ve ödediğim parayı geri aldım. Bazı arkadaşlar, o kadar ilaç parası verdin, dünyanın hormonunu aldın, niye yumurta toplatmadın diyorlar. Ancak ben samimiyetsiz bulduğum için güvenimi kaybettim. Yumurta toplansa bile o klinikte tutmayacağına ya da tutturulmayacağına inandım. Paracı bir yer! Başka hiçbir yere de gitmedim.

O kadar ilacı içtikten sonra sperm dondurma için ek ücret istediklerinde kan beynime sıçradı ve ödediğim parayı geri aldım. Bazı arkadaşlar, o kadar ilaç parası verdin, dünyanın hormonunu aldın, niye yumurta toplatmadın diyorlar. Ancak ben samimiyetsiz bulduğum için güvenimi kaybettim. Yumurta toplansa bile o klinikte tutmayacağına ya da tutturulmayacağına inandım. Paracı bir yer! Başka hiçbir yere de gitmedim.
Keşke bende senin kadar sanslı olabilseymişim canım. İnan transfer bittikten snra yüzüme bile bakılmayıp bir sedyeye yatırıldım bir hemşire bile yanıma gelip iyimisin die sormadı son yarım saat işte zaten doktoru görmek imkansız iyiki yaptrmamışsın. Olmayınca aldıgım cewap cok komik sizden umutluyduk. Bnm bir kızım war we cift embriyo konuldu ilgiszlik ya tamamen hic sewmedim ödediğim paranın borcununu daha ödüyorum inan.

Keşke bende senin kadar sanslı olabilseymişim canım. İnan transfer bittikten snra yüzüme bile bakılmayıp bir sedyeye yatırıldım bir hemşire bile yanıma gelip iyimisin die sormadı son yarım saat işte zaten doktoru görmek imkansız iyiki yaptrmamışsın. Olmayınca aldıgım cewap cok komik sizden umutluyduk. Bnm bir kızım war we cift embriyo konuldu ilgiszlik ya tamamen hic sewmedim ödediğim paranın borcununu daha ödüyorum inan.
Üzüldüm canım. Hele bir de olmayan şeyi hala ödemek daha sinir bozucu. Resmen fabrikasyona bağlamışlar. Yazık.

Şimdi tamamen bebek olayını düşünmeyip işe odaklandım napim. Olursa Rabbim nasip eder inşallah seneye baska bir yer düşünüyorum belki bir dewlet hastaanesi sen baska bir merkeze gttinmi? Yada yaptrdınmı?

Şimdi tamamen bebek olayını düşünmeyip işe odaklandım napim. Olursa Rabbim nasip eder inşallah seneye baska bir yer düşünüyorum belki bir dewlet hastaanesi sen baska bir merkeze gttinmi? Yada yaptrdınmı?
Hayır yaptırmadım, ama bir tanıdık vasıtası ile başka bir doktora gittim. O da eğer istersem herhangi bir merkeze gelebileceğini işlemi yapabileceğini söyledi. Kendi doktorum benim seçeceğim kliniğe gelip yapacak. Henüz karar vermedim kilo sorunum var, onu halledip ondan sonra yaptıracağım. Bu arada Allah verir belki, kısmetse.

allah herkese hayırlı evlatlar nasib etsin

bende hemen ikinciyi istiyorum mersenem

ne güzelberaber büyüyecekler sağlıklı sıhhatlıkucagına almak nasib olur insaallah:KK49:
Cnm Merhaba bi post da mardin den gelen İncirle hamile kaldım yazmışsın nerden bulabiliriz inciri bi yardimci olsan allah rızası için çok sağol şimdiden

Arkadaşlar hiç mi memnun kalan yok bu klinikten :/ bende orada denedim dediğiniz gibi paracılar muhasebeye çıkartıyorlar gider gitmez Aslı hanım var çok iyi biri gibi ama inşâAllah bari o yapmacık olmasın dondurulmuşum var onları transfer ettirsem mi kararsız kaldım

Strongmom_ Strongmom_ merhaba..
Biz Hakan beyin hastasıyız ve ben gayet memnunum..
Para konusu ise tamamen seçtiğiniz paketle alakalı. Paketin haricinde tetkikler yaptırıyorsanız ekstra ödeme çıkması normal..
Umarım güzel sonuçlarınız olur.

Selam kızlar tüp euro fertil istanbul'da tüp bebek ne kadar?

X