Tüp Bebek Merkezleri Eurofertil Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Yaptıran Var mı?

derya51

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2009
365
1
52
Arkadaşlar eurofertilde tüp bebek yaptırmayı düşünüyorum. Konyada yaşıyorum. Konya'ya yeni birmerkez açtılar. gittim görüştüm. İlgilerinden çok memnun kaldım. Ben de Mart sonu başlayacam tedaviye Allah izin verirse...Eurofertilde tedavi gören arkadaşlarla burda görüşelim istiyorum...

Arkadaşlar eurofertil tüp bebek merkezi hakkında duyduğunuz bildiğiniz şeyler var mı? Sanırım benden başka kimse eurofertil de tüp bebek yaptırmadı ya da yaptırmayı düşünmüyor :KK43:

Teşekkür ederim cumboo, ben de ilk denememi Başkent hastanesinde yaptırdım. ordaki ilgisizlik de beni bıktırdı. 2 kere de aşılama yaptırdım orda ve 3 yıl ara vermek zorunda kaldım. şimdi yaşım da 38, konya'da yaşadığım için fazla seçeneğim yok. Aynı zamanda çalışıyorum. İzin konusu çok problem oluyor, ne kadar sevkli de gitsek, bu uzun sevk dönemleri iş yerinde hem eşim açısından hem benim açımdan sıkıntı oluşturuyor. Eurofertil'i yaşadığım şehirde olduğu için tercih etmek durumunda gibiyim. Ama yine de araştırmak istedim. Sonuçta maddi manevi sıkıntıyı biz çekiyoruz. İlgine teşekkürler...

canım ınsalalah euro fertıl olumlu sonuclar verır sana..gıttıgınde sor eger yapılmaıdysa tetsler sana yapılmasa gereken tetslee oldugunu konus canım... birde raporsuz ne kadar dıyorlar... fıyat olarak canım.. ınsalalah hayırlı haber alırsın olumlu düşün canım

Amin canım, Allah hepimizin yüzünü güldürsün, emeklerimiz boşa çıkmaz inşallah. Genetik testlerim Başkentte yapılmıştı, yıllardır yapılan bütün tahliller filmler falan herşey elimde zaten. Karar verirsem ikinci gidişimde götürecem. Sebebi bilinemeyen interfilite bizim durumumuz. Fiyat olarak 2,850 lira dediler. Rapor konusunda yardımcı oluyorlar, bir sıkıntı yokmuş, Ama benim 39'a girmeme az kaldı, Ekim ayına kadar yaptırmam lazım, sonrasında malum ilaçların parasını da biz ödeyecez. İnşallah sonrasına kalmadan hayırlısıyla güzel haberi alırız.

Amin canım, inşallah sağlıkla sen de bebişini kucağına alırsın...:emir_bebek:

slm arkadaşlar bende konyada oturuyorum ve eurofertilde tedavi görmeye başladım ben çok begendim hastanede çok ilgi var ben konyada çok doktora gittim bu hastanedeki ilgi gibi bir ilgi asla görmedim başka hastanelerde ben 3 gündür igne oluyorum inşallah Allahım emegimizi boş çıkarmaz hepimizin derya51 sen hangi doktora gidiyorsun

bende konyada oturuyorum ve eurofertille görüştüm.Tüp bebek yaptırmaya karar verdik ve üstelik peşinatta verdik ama benim hala bazı tereddütlerim var.Sonucu pozitif olan var mı hiç?Başka bir arkadaşım orda yaptırdı ama onun da sonucu negatif çıktı

Canım ben de yaptırmayı düşünüyorum hala, başlayamadım tedaviye. Ücreti konuştunuz mu? Raporlu raporsuz ne kadar dediler? Tedavi yöntemi hakkında bişeyler söylediler mi? İstersen özelden de mesaj atabilirsin...

slm arkadaşlar bende konyada oturuyorum ve eurofertilde tedavi görmeye başladım ben çok begendim hastanede çok ilgi var ben konyada çok doktora gittim bu hastanedeki ilgi gibi bir ilgi asla görmedim başka hastanelerde ben 3 gündür igne oluyorum inşallah Allahım emegimizi boş çıkarmaz hepimizin derya51 sen hangi doktora gidiyorsun

Benim doktorum Fuat Ali Bey. Ama ben henüz başlamadım. Gittim görüştüm, İlk mufayeneyi yaptılar. Eski tahlillerimin hepsini istediler. Ama araya başka şeyler girdi ve biz bir türlü başlayamadık tedaviye. Hayırlısı artık. Ama yaptırırsamçok büyük ihtimalle konyada eurofertil de olacak. Yaşadığım şehirde olması büyük avantaj, en çok da bu yüzden orda yaptırmayı düşünüyorum.

bende konyada oturuyorum ve eurofertille görüştüm.Tüp bebek yaptırmaya karar verdik ve üstelik peşinatta verdik ama benim hala bazı tereddütlerim var.Sonucu pozitif olan var mı hiç?Başka bir arkadaşım orda yaptırdı ama onun da sonucu negatif çıktı

Canım moralini bozma. Biliyorsun bu tedavide olumlu düşünmek çok önemli. Doktorun kim?

benim doktorumda Fuat Ali bey ben başladım bakalım hayırlısı Allahtan inşallah hayırlı vede güzel sunuçlar alırız kolumdan iğne oluyorum şuanda

Canım Allah yardımcın olsun, inşallah güzel haberlerini de alırız... En geç Haziran'a kadar benim de başlamam gerekiyor. Nasip artık...Sağlıkla bebeğini kucağına alırsın inşallah...

amin cümlemizin yardımcısı olsun Allahım inşallah senin tedavinde başarılı olur

benimde doktorum fuat bey.biz 2,5 yıllık evliyiz ve sgk 3 yıl olmadan tüp bebeği karşılamıyor.ancak eurofertil sgk karşılıyormuş gibi rakamı düşeriz dedi ve 2.850'de anlaştık.300 peşin verdik.nisan ayının 17 sinde tekrar gidicem.yumurta sayım yeterli olursa iğneye başlayacağız.hormon iğnelerimi onlar karşılıyorlar.ben sadece 120 liralık lucrini ve 20 liralık pregnyli alıcam.tereddütüm doktorun sürekli unutkan olması.eurofertil ilk açıldığında laboratuarına kadar her yerini gezdik ve embriyologları çok genç.bu nedenle hem korkuyorum hem tereddütteyim.ama mecburen burada yapıcaz gibi

arkadaşlar bu hafta pazar günü bera otelde anatolia tüp bebek merkezinin hocalarından bülent tıraş ve konya kadın doğumcuların ali sami gürbüz'ün düzenlediği bir panel var.saat 13.30 daymış.bilgilenmek için ben eşimle gideceğim.sizde gelin isterseniz

decapeptyl diye bir ilaç kolumdan iğne oluyorum biraz yakıyor ama okadarda fazla degil bir kaç gün sonrada göbekden iğneye başlıyacagım

pembepapatya ve rose Allah yardımcınız olsun. Emekleriniz boşa çıkmasın inşallah bebişlerinizi alırsınız kucağınıza. Ben başlayana kadar sizin olumlu haberlerinizi alırız inşallah. Ayrıca panel hakkında bilgi verdiğin için de çok teşekkürler pempe papatya. Misafirim var ama o saate kadar giderlerse ben de eşimle gelmek istiyorum. Belki de orda tanışırız:)

X