Kaşmir halı

verdinaaz

hedef 65
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2009
1.865
116
Kaşmir halıda 1 alana bir hediye kampanyası var reklamlarda gördüm fiyatını araştırdım ama bulamadım...İnternette yok... Fiyatını bilen varmı... 1 halıya bir hediye alacağız diye yoksa 2 halı fiyatımı ödeyeceğiz...

ben aldım canım kasmır daha yenı ama o belırlı modeller ıcın gecerlı her halı ıcın gecerlı degıl sayet modelı begenırsen fıyatları uygun onerırım ben en yakın kasmır magazasına ugra gor modellerı cnm

ben aldım canım kasmır daha yenı ama o belırlı modeller ıcın gecerlı her halı ıcın gecerlı degıl sayet modelı begenırsen fıyatları uygun onerırım ben en yakın kasmır magazasına ugra gor modellerı cnm

Peki kullanışlımı halıların genelde baş kısımlarının püskülleri çıkar iyimi halılar... Bide oymalı halı kullanışlımı...

artık halılarda püskül yok ..ayrıca temiz kullanabilirsen oymalı halı çok şık duruyor..bende var ve çok beğeniyorum..

Kaşmir halıda 1 alana bir hediye kampanyası var reklamlarda gördüm fiyatını araştırdım ama bulamadım...İnternette yok... Fiyatını bilen varmı... 1 halıya bir hediye alacağız diye yoksa 2 halı fiyatımı ödeyeceğiz...

dur bende sana halı hakkında bilgi vereyim:)) ben geçen gün uğramıştım. Aynen şöyle söylediler: Halının normaldeki fiyatı 500 civarı bu parayı ödeyip bir halı alıyorsunuz yanında bir tane hediye veriyorlar halının bir tanesi 250 ye geliyor yok ben hediye istemiyorum benim tek halı işimi görür diyorsanız 250 gibi bir miktar ödeyip bir tanesini alabiliyorsunuz.
Merinos hakkında ne düşünürsünüz bilmiyorum ama acayip fiyatları var bi bakın derim 3.5 metre kare halı fiyatı 150 civarı şagyler 120 civarı ama ben kalitesi hakkında fikir sahibi değilim.
Gümüşsuyu uçmuş 800 lerde geziyor fiyatları
Dilek halı 180 den başlıyor 250 ye güzel model bulunabilir kalitesini bilemiyorum
Dinarsu yine 250 civarı
sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey Vay beeee amma saydımışım:) Haydi kolay gelsin:eek:

kaşmir halı kullanıyorum hiç memnun değilim ...ilk fırsatta değiştirmeyi düşünüyorum...

Peki kullanışlımı halıların genelde baş kısımlarının püskülleri çıkar iyimi halılar... Bide oymalı halı kullanışlımı...

valla benım halılar da oymalı krem kahverengı memnunum kenarlarda artık puskul yok ama hergun supurup temız kullanmaya cabalıyorum cnm

valla benım halılar da oymalı krem kahverengı memnunum kenarlarda artık puskul yok ama hergun supurup temız kullanmaya cabalıyorum cnm

Püskül derken aslında o saçakları anlatmak istememiştim yani baş kısımlarının alt tarafındaki dikişler sökülüyor...:1shok: oymalı olduğu için sürekli temizlik ister bende annemin halılarını haftada bir silkeleliyorum hep söküldü baş kısımları...Böyle bir sorun yaşadığınız halı markaları varmı...

dur bende sana halı hakkında bilgi vereyim:)) ben geçen gün uğramıştım. Aynen şöyle söylediler: Halının normaldeki fiyatı 500 civarı bu parayı ödeyip bir halı alıyorsunuz yanında bir tane hediye veriyorlar halının bir tanesi 250 ye geliyor yok ben hediye istemiyorum benim tek halı işimi görür diyorsanız 250 gibi bir miktar ödeyip bir tanesini alabiliyorsunuz.
Merinos hakkında ne düşünürsünüz bilmiyorum ama acayip fiyatları var bi bakın derim 3.5 metre kare halı fiyatı 150 civarı şagyler 120 civarı ama ben kalitesi hakkında fikir sahibi değilim.
Gümüşsuyu uçmuş 800 lerde geziyor fiyatları
Dilek halı 180 den başlıyor 250 ye güzel model bulunabilir kalitesini bilemiyorum
Dinarsu yine 250 civarı
sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey Vay beeee amma saydımışım:) Haydi kolay gelsin:eek:

Sağol canım çok teşekkür edrim o zaman ben bir merinosa uğrayayım...

ben kaşmir halıyı mutfağıma almıştım. üstelik shagy değildi . ama kardeşim canımdan bezdirdi brni. ne düşse yapıştı kaldı. aldıktan yaklaşık 2 ay sonra buzdolabının kapağını açtım ve açtığım gibi kapaktaki kekik paketi yere düştü. ya kekik halıdan bu kadarmı zor temizlenir. o sinirle aynen katladım ve kapıya koydum. akşam kapıcımız almış götürmüştü. ohh be dünya varmış o ne illet bişeydi yaaa

bende 2 tane aldım bakalım nasıl çıkacak ama 1 tane alana bi bedava olarak almadım ben farklı serilerden aldım çunku zaten deişen bişi yok normalde halının fiyatı 200 se kampanyalı fiyatı 380 400 tl arası :s inş benmkiler gusel çıkar ama en son döşeme yöntemi dedi adamlar bakalım..

Benim tüm evimin halıları Kaşmir,şu ana kadar bir sorun yaşamadım.
Kampanyaya gelince;üç gün önce ablamlar için faydalandık,aldığın halının miktarı kadar bir halı bedava alıyorsun cnm

Kaşmir halı kadar uyduruk gıcık bi halı görmedim düğün zamanı alelacele yatak odasına romantik serisinden üçlü yolluk aldım o günden beri pişmanım her gün birsürü söyleniyorum.herşey yapışıyo üstüne süpürüyosun çıkmıyo halı fırçasıyla fırçalıyosun baya çıkmıyo dışarıya çıkartıp bi güzel yıkıcan o zaman çıkıyo yinede baya bi uğraşman gerekiyo resmen naylon halılar gibi aldığıma çok pişmanım o kadar da para verdim kalitelidir diye.Faturayıda yollucaz dediler o da gelmedi.Sakın benim gibi bi hata yapmayın.Halılarımdan da kaşmir markasından da nefret ediyorum herkesede söylüyorum inşallah bi tane bile halı satamazlar kötükedihüso

Son düzenleme:
arkadaşlar, her marka halının iyi kalite halıları var. birde naylon iplikli ve ucuz halıları var. bende fiyatı uygun olsun diye iki tane naylon iplikli halı aldım başedemedim ve attım sonra.şimdi ucuz ve adi alacağıma kaliteli ve normal fiyatlı halıları tercih ediyorum.

ben kaşmir halıyı mutfağıma almıştım. üstelik shagy değildi . ama kardeşim canımdan bezdirdi brni. ne düşse yapıştı kaldı. aldıktan yaklaşık 2 ay sonra buzdolabının kapağını açtım ve açtığım gibi kapaktaki kekik paketi yere düştü. ya kekik halıdan bu kadarmı zor temizlenir. o sinirle aynen katladım ve kapıya koydum. akşam kapıcımız almış götürmüştü. ohh be dünya varmış o ne illet bişeydi yaaa

aynı şeyi mutfağına bu halılardan alan arkadaşımda yaşadı.canından bezdi.halıdaki lekeleri fabrikalar bile çıkaramadı.geri vermek istedi.hep gelip alacağız diye oyaladılar.şikayetim var'a bakarsanız herkes kaşmirden şikayetçi..:eek:lmaz:bi ara bende almayı düşünmüştüm ama gözüm korktu walla..:umursamaz:
özellikle konu mutfak halısı ise leke tutmayan ,yıkanabilen,kaymayan halıları tercih etmekte yarar var...a.s
ama böyle bi halı bulursanız da haberimiz olsun arkadaşlara.s.

aynı şeyi mutfağına bu halılardan alan arkadaşımda yaşadı.canından bezdi.halıdaki lekeleri fabrikalar bile çıkaramadı.geri vermek istedi.hep gelip alacağız diye oyaladılar.şikayetim var'a bakarsanız herkes kaşmirden şikayetçi..:eek:lmaz:bi ara bende almayı düşünmüştüm ama gözüm korktu walla..:umursamaz:
özellikle konu mutfak halısı ise leke tutmayan ,yıkanabilen,kaymayan halıları tercih etmekte yarar var...a.s
ama böyle bi halı bulursanız da haberimiz olsun arkadaşlara.s.

katılıyorum;kaşmir degil ama ipek halıdan mutfak halısı aldım az da değil 250 liraya;gel gör ki halı su lekesi tutuyor..damlalar üzerinde..kirli gibi bir görüntü yapıyor..sinir oluyorumm..halı çok güzelll;baska bir halı bulursam onu yıkayıp oturma odası halısı yapçam..baska çaresi yok..satıcıların bunu bilip mutfaga uygun olmadıgını söylemesi lazımdıkafamçokkarıştı

Kaşmir halı kadar uyduruk gıcık bi halı görmedim düğün zamanı alelacele yatak odasına romantik serisinden üçlü yolluk aldım o günden beri pişmanım her gün birsürü söyleniyorum.herşey yapışıyo üstüne süpürüyosun çıkmıyo halı fırçasıyla fırçalıyosun baya çıkmıyo dışarıya çıkartıp bi güzel yıkıcan o zaman çıkıyo yinede baya bi uğraşman gerekiyo resmen naylon halılar gibi aldığıma çok pişmanım o kadar da para verdim kalitelidir diye.Faturayıda yollucaz dediler o da gelmedi.Sakın benim gibi bi hata yapmayın.Halılarımdan da kaşmir markasından da nefret ediyorum herkesede söylüyorum inşallah bi tane bile halı satamazlar kötükedihüso

Ben de memnun olmayanlardanım kaşmir halım var ve fırçalasan da süpürsen de nafilekötükedihüso keçe gibi oldu o kadar özenli bakmama ve temizlememe rağmen.Şu an halı almayı düşünüyorum ama kampanyalı da olsa bedava da olsa kaşmir almamlaelaelaelaelae

kaşmirden salonuma çok begenerek aldıgım halılarımı koslayla sildim rengi soldu ve üzerinde sürekli tüyleri var bugünkü aklımla almam ben memnun degilim tavsiyede etmiyorum

Kaşmir hayatımda görüp görebileceğim en kötü halıdır diyebilirim :KK43: Çocuk odasına iki yıl önce aldığım halıya herşey yapışıyor ve çıkmıyor, birşey dökülse elli kere silsemde leke aynen kalıyor, halı resmen naylon ve ucuzada almamıştık. En uyduruk marka halı bile bundan iyidir, aldığıma pişman olduğum tek şeydir bu halı, Kaşmir mi? Aman...aman... bedava verseler almam.

X