Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

tebrik ederim canım.muradına erdin sanırım

erdim sayılmaz bitanem,evet hamileyim ama kan degerim gerektigi hızda yükselmiyor,dr.dış gebelik şüpesi dedi,bugün yine tahlil yapıldı ama yarın alabilcem sonucu,allahım yardımcımız olsun dua edin lütfen

erdim sayılmaz bitanem,evet hamileyim ama kan degerim gerektigi hızda yükselmiyor,dr.dış gebelik şüpesi dedi,bugün yine tahlil yapıldı ama yarın alabilcem sonucu,allahım yardımcımız olsun dua edin lütfen

Rabbim yardımcın olsun İnşallah hakkında hayırlısı neyse o olur sağlıklı bir gebelik geçirirsin

Mrb arkadaslar3.5 yillik evliyim bi asilama oldu ama sonu husran ovulasyon testi kullanicam ama nasıl kullanılır bilmiyorum.adetimin 12.gunu bugun hangi günlerde kullanilir bilgi verirseniz sevinirim is çıkışı alsam olurmu

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Mrb arkadaslar3.5 yillik evliyim bi asilama oldu ama sonu husran ovulasyon testi kullanicam ama nasıl kullanılır bilmiyorum.adetimin 12.gunu bugun hangi günlerde kullanilir bilgi verirseniz sevinirim is çıkışı alsam olurmu

kaç gün sürüyor ona göre değişiyor yapmaya ne zaman başlanacağı.28 gün sürüyorsa periyot 11-12.gün başlanması lazımmış. benim dr yapma gerek yok dedi. yine de duramadım aldım. iki aydır yapıyorum çift çizgiyi yakalayamıyorum.

burdayım tatlım,bugün yeniden kan verdim,bekliyorum saat 3te alıcam sonucu,dua edin nolur kulun kula duası çok makbul olur derler
canım inşallah herşey yolunda gider ve kan değerin yükselir ALLAH YARDIMCIN OLSUN......
buarada kızlar hani deniliyorya hamileysen ovu.testindede adet gününde yada 1 gün öncesi iki çizgide kopkoyu diye,ben denedim ama yok öyle bişe,biri koyu diyeri açık çıktı
doktorlar buna inanmayın diyor zaten adetten bir gün önce test yapılacağına git kan testi yaptır daha mantıklı
kam degerimi alamadım daha çıkmamış,yarın sabah gel dediler
nerede yaptırdın testini özeldemi yoksa devlettemi canım

kaç günde bir adet oluyorsun canım sen 27 28 günde birse bugün başlayabilirsin öğlen 14 gibi yap mesela testlerini sabah erken saatlerde yapma sonra 2 saat kadar su içme idrarını sık yapma tut biraz şunu unutma t ve c aynı koyulukta olacak t silik olmayacak negatif günlerde sık sık test yapmana gerek yok poziitif çıkınca gel yardımcı oluruz ama ümidini kaybetme neden negatif çıkıyor hergün diye bir anda yükseliyor lh hormonu ve bir bakmışsın pozitif tamam tatlım hadi kolay gelsin

Son düzenleme:
Bugun adetim 20. Gunu ve ovulasyon testinde hala cift cizgi yok.... Neden boyle cok sinir bozucu bir durum.. Umudum kalmadi artik cift cizgiye yumurtlamiyormuyum acaba ? :KK43:

Bu gün 14. Günüm ve T çizgi artık yok bu demekki benim artık yumurtam çatladı oldu bitti değilmi! Peki T çizgi silik bile değilse bu tutmadı anlamına mı geliyor? Bu gün bi kez daha eşimle belki tutar diye yapsak tuttuysa zararı olur mu ya da tutar mı?? :KK43:

Bugun adetim 20. Gunu ve ovulasyon testinde hala cift cizgi yok.... Neden boyle cok sinir bozucu bir durum.. Umudum kalmadi artik cift cizgiye yumurtlamiyormuyum acaba ? :KK43:

o zaman bu ayın 17 sine kadar adet olmazsamm hemen kan testi yaptıracam Allahın izniyle..ayy inşallah bu sefer pozitifi görürüm yaa..Rabbim isteyen herkese en kısa zamanda hayırlısından nasip etsin...hadi yaa çatlamayıp kist falan olursa da mı koyu çıkabiliyo demekki..:KK50::KK50::KK50:

Bilemiyorum ki canım.. Benim kist olduğu ay hiç koyu çift çizgi olmadı ki.. 26. günü biraz koyulur gibi oldu o kadar.. Ben de o gün çatladığını varsaydım. Gerçekten adetimi de geciktirdi. Tam 15 gün sonra adet oldum..

Bu testlerden bisey anlamadim cift cizgiler tamam.silikte cikti oda tamam ama nereye kadar silik cikicak 10.gunden beri bugün 18.gun cikiyo neden silik cikiyo ne yani adete kadar silik çizgi mi. Cikcak? Benim sorum su ya test yanlis yada adete kadar silik cikmasi normal miii? Nolur cvp verin

Bu testlerden bisey anlamadim cift cizgiler tamam.silikte cikti oda tamam ama nereye kadar silik cikicak 10.gunden beri bugün 18.gun cikiyo neden silik cikiyo ne yani adete kadar silik çizgi mi. Cikcak? Benim sorum su ya test yanlis yada adete kadar silik cikmasi normal miii? Nolur cvp verin
canım hangi gün yum.olucanı bilemyiz,bazen 14.gün bazen 20.25.gün yani sabret,kimi zamanda bazı kadınlar senenib bir yada iki ayında yumurtlamazmış
canım inşallah herşey yolunda gider ve kan değerin yükselir ALLAH YARDIMCIN OLSUN......

doktorlar buna inanmayın diyor zaten adetten bir gün önce test yapılacağına git kan testi yaptır daha mantıklı

nerede yaptırdın testini özeldemi yoksa devlettemi canım

kaç günde bir adet oluyorsun canım sen 27 28 günde birse bugün başlayabilirsin öğlen 14 gibi yap mesela testlerini sabah erken saatlerde yapma sonra 2 saat kadar su içme idrarını sık yapma tut biraz şunu unutma t ve c aynı koyulukta olacak t silik olmayacak negatif günlerde sık sık test yapmana gerek yok poziitif çıkınca gel yardımcı oluruz ama ümidini kaybetme neden negatif çıkıyor hergün diye bir anda yükseliyor lh hormonu ve bir bakmışsın pozitif tamam tatlım hadi kolay gelsin
sagol bacım kanım 300 çıktı ama dr. daha yüksek bekliyordu tabi,şuan kötü bişe diyemem dedi,belkide birden yükselecek dedi,rahim duvarımda 14mm olmuş yani iyimiş,pazartesi tekrar gidicem

sabret tatlım ben bi baktım 14.yumyumladım bi baktım 25.yumyumlamıştım belli olmuyor bazen,adet döngüne baglı bazende,eyer adetlerin geç oluyorsa yum.gününde geç olur

Bnde cumartesi gunu asilama yaptrdm pazar gunundn itibaren owulasyn testi yapmaya basladm her defasindada t cizgisi c ye gore cok koyu cikti.bu arada aranza yeni katldm

X