Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

dptıs canım benim
benim ovulasyon testim geldi
denemek maksatlı yaptım
adetimin 50. günündeyim ve regli olamadım daha
pozitif çıktı bu ne demek canım :uhm:

evet canım.2.çizgi gittikçe koyulaşıyor.yumurtlamadan yakın demekki.bende öyle öyle oldu.hergün daha fazla koyulaştı ve en son iki çizgi aynı koyuluğa geldi.

bende bu ay ilk kez ovulasyon testi kullanmaya başladım adetimin 15. günü 3 gündür yapıyorum testi.test cubuğndaki çizgilerden biri koyu biri açık renk ikisinin de aynı koyulukta olması gerektiğini biliyorum ama merak ettiğim testte silik çizginin çıkması yumurtlamanın yakın olduğu anlamın da mııkafamçokkarıştıCADIARZUkafamçokkarıştı

evet canım.2.çizgi gittikçe koyulaşıyor.yumurtlamadan yakın demekki.bende öyle öyle oldu.hergün daha fazla koyulaştı ve en son iki çizgi aynı koyuluğa geldi

benim kullandığımda hamilelik testi gibi olanlardan.çok güvenilir.15.günde ben çift çizgiyi yakaladım.10.günden itibaren yapmaya başladım.ilk gün hiç çizgi çıkmadı daha sonra gün geçtikçe koyulaştı.herkeze tavsiye ediyorum.bu test ile hamile kaldım..core marka ovulasyon testi gerçekci sonuçlar Coretests Türkiye den daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

benim kullandığımda hamilelik testi gibi olanlardan.çok güvenilir.15.günde ben çift çizgiyi yakaladım.10.günden itibaren yapmaya başladım.ilk gün hiç çizgi çıkmadı daha sonra gün geçtikçe koyulaştı.herkeze tavsiye ediyorum.bu test ile hamile kaldım..core marka ovulasyon testi gerçekci sonuçlar Coretests Türkiye den daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

saol cnm cevapladığın için walla ben 1haftadır yapıyorum hep çift ama silik daha yumurtlamayı yakalyamadık demekkii pko var bende düzensiz anlıycan 22tane testim var 1 ayda bitecek sanırım kaydirigubbakcemile3 sen sonuç aldın mı peki yani hamiş misin :ecrin_bebek: haberlerini bekliyorum cnm

Son düzenleyen: Moderatör:
saol cnm cevapladığın için walla ben 1haftadır yapıyorum hep çift ama silik daha yumurtlamayı yakalyamadık demekkii pko var bende düzensiz anlıycan 22tane testim var 1 ayda bitecek sanırım kaydirigubbakcemile3 sen sonuç aldın mı peki yani hamiş misin :ecrin_bebek: haberlerini bekliyorum cnm

evet canım.ben test ile hamile kaldım.şu an 2;5 aylık hamileyim.22 testin varsa mutlaka 1 ay içerisinde sonuç alırsın merak etme.iki çizgide aynı koyulukta olduğunda 24-48 saat içerisinde yumurtlaman gerçekleşecek demektir.iyi şanslar canım.bende iyi haberlerini bekliyorum.

evet canım.ben test ile hamile kaldım.şu an 2;5 aylık hamileyim.22 testin varsa mutlaka 1 ay içerisinde sonuç alırsın merak etme.iki çizgide aynı koyulukta olduğunda 24-48 saat içerisinde yumurtlaman gerçekleşecek demektir.iyi şanslar canım.bende iyi haberlerini bekliyorum.

çok saol cnm ii dileklerin için bilmiyorum artık bu ay yumurtam olmuycak sanırım biraz ümidim kırıldı adetimin 20. günü dünkü de silikti bugünkünü de birazdan gidip yapıcam senin adına sevindim Allah bebeğini sana bağışlasın bana da dua et hamişlerinki kabul olurmuş gelişmeleri yazarım sana
:Saruboceq:

Son düzenleyen: Moderatör:

çok saol cnm ii dileklerin için bilmiyorum artık bu ay yumurtam olmuycak sanırım biraz ümidim kırıldı adetimin 20. günü dünkü de silikti bugünkünü de birazdan gidip yapıcam senin adına sevindim Allah bebeğini sana bağışlasın bana da dua et hamişlerinki kabul olurmuş gelişmeleri yazarım sana
:Saruboceq:

çok teşekkür ederim canım.darısı başına.senin için dua ediyorum...

kızlar clear blue digital ovulasyon testinin yedek sticklerini nerden bulabilirim nette sadece monitör olanın yedekleri var acaba uyumlu mudur ikiside?

ben bu testten hiç bişi anlamadım kızlar..11.gün yapmaya başladım sadece 14-15. günler çift çizgi çıktı oda asla aynı koyulukta olmadı tabi ben bekledim çalışmadım ikiside aynı koyuluğa ulaşsın diye sonra 16. gün hiç çizgi çıkmadı hepten bıraktım şimdi hastayımsenağlama

Merhaba arkadaşlar bende PKOS var.en son 23 şubatta adet oldum. 6 martta yani adetin 12.günü dr gittim hormon tahlillerin normal çıktı. ultrasonla baktı şu anda yumurta görmem gerekiyordu ama yok geç de oluşabilir dedi. Bana hiçbir ilaç falan vermedi çağırmadı da kendin 6 ay hamile kalmayı dene olmazsa gel dedi sadece. Bende ovulasyon testi aldım. teste 12 martta başladım yani adetin 18. günü bugüne kadar hergün yaptım fakat hep negatif. Dr gittiğim günle teste başladığım gün arasında 6 gün var bu da adetin 12. ve 18. günleri arasına denk geliyor. Acaba ovulasyon o zamanlar olmuş olabilir mi? Bir de olduysa o zaman ovulasyon adet olmam gerekir şimdi hala olmadım. Off allahım yok yumurta yok adet hesabı valla muhasebeciyim ben bu kadar hesap yapmadım ya :roflol::roflol:

ben bu testten hiç bişi anlamadım kızlar..11.gün yapmaya başladım sadece 14-15. günler çift çizgi çıktı oda asla aynı koyulukta olmadı tabi ben bekledim çalışmadım ikiside aynı koyuluğa ulaşsın diye sonra 16. gün hiç çizgi çıkmadı hepten bıraktım şimdi hastayımsenağlama

Canim demekki 14 ve 15 te yumurtlamissin, bazi testleri yorumlamak zor oluyor. eger yukleyebilirsem benim yumurtlama mi pozitif gosteren testi sakladim onun resmini koyabilirsem faydali olur belki.
ben bu ay gun asiri deneyecegim adet olana kadar yani benim planim bu tabi kocis ne der bilmiyorum, ama sadece yumurtlamaya endekslenmeyelim bence,sen yinede devam et. Insallh gelecek sefere olur.

Son düzenleme:

benimkinde de cizgilerden birisi digerine gore daha silik,
ama test positif cikti, bu sefer baska bir marka aldim, o positif olunca gulen yuz gosteriyor.

Son düzenleme:
arkadaşlar adetim yaklaşık 4 gün var çok akıntım gelmeye başlayınca yumurta akı gibi uzayan ovulasyon testi yapayım dedim meraktan.dün yaptığım silik çıktı bugün tekrar yaptım dayanamadım neredeyse aynı çıktı yarın yapsam tam iki çizgide denk koyulukta olacak sanki bu gidişle sizce bunun açıklaması nedir adete yakın bi dahamı yumurtluyorum

Kızlar bende bu ay fortel aldım ama yetmez diye bide medismart almıştım dayanamadım hergün ikisindednde 1 er tane yaptım 17. gün yakaladım aynı koyuluktaki çift çizgileri bakalım günümü bekliyorum Gebelik testinde de pozitifi görmek nasip olur ınşallah.

arkadaşlar aynı koyuluktaymış merak ölücem valla bilgisi olan varmı

Canım bugün ve yarın temasta bulun Benimde 16. gün baya belirgindi ama diğerine göre yine aynı değildi ben işimi şansa bırakmak istemedim 17. gün de test yaptım aynı koyuluktaydı 2 gün de temasta bulundum.

Şimdi belim çok ağrıyor vardır bişiler İnşallah. Güzel Allahım hepimizin kucaklarını meleklerimizle doldursun..:Saruboceq:

Canım bugün ve yarın temasta bulun Benimde 16. gün baya belirgindi ama diğerine göre yine aynı değildi ben işimi şansa bırakmak istemedim 17. gün de test yaptım aynı koyuluktaydı 2 gün de temasta bulundum.

Şimdi belim çok ağrıyor vardır bişiler İnşallah. Güzel Allahım hepimizin kucaklarını meleklerimizle doldursun..:Saruboceq:
cevabın için çok teşekkürler düzenli ilişkiye devam ediyorum ancak benim anlayamadığım adete bu kadar az bi zaman kala test nasıl pozitif çıkar aklıma hep okuduğum bi yazı geliyor hamile bi arkadaşında ovulasyon testi hep pozitif çıkıyodu habire yumurtluyomuyum ben diyodu meğer hamileymiş
umarım öyle bişeydir umarım sizde müjdeli haberi en kısa zmanda alırsınız

LH hormonu ve beta HCG hormonu testleri kendilerine has hassasiyeti olan testler bende ilk defa duydum bak şimdi. Keşke canım inşallah hamilesindir de ondan öyledir.
Şüpheleniyorsan bi gebelik testi al bi dene canım isteren eğer bu testte çıkıyorsa beta HCG testinde kesin çıkar.

LH hormonu ve beta HCG hormonu testleri kendilerine has hassasiyeti olan testler bende ilk defa duydum bak şimdi. Keşke canım inşallah hamilesindir de ondan öyledir.
Şüpheleniyorsan bi gebelik testi al bi dene canım isteren eğer bu testte çıkıyorsa beta HCG testinde kesin çıkar.
kendimi zor tutuyorum valla gebelik testi almamak için daha 4 gün var bide ümitlenmekte istemiyorum düşünmemeye çalışyorum ölçtükleri hormonlar farklı ama uygulamada böyle örneklerde var acaba hamilelikte LH hormonudamı yükseliyor araştırıyorum ama bişey bulmadım daha

X