En sık Söylediğimiz Yalan türleri...

yaren_76

mareşal
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
2.066
66
En sık Söylediğimiz Yalan türleri...

BILSEM SOYLEMEZMIYIM???

BIR KEREDEN BIRSEY CIKMAZ.

BiZE GiDELiM CAY iCER OTURURUZ.

iLK OPTUGUM ERKEK/KIZ SENSiN.

PASOMU EVDE UNUTTUM ABii.

ANNE KIZ ARKADASIMA GiDiYORUM.

BiZiM EVDEN SEHiRLER ARASI ARANMIYOR.

SENi KARIMDAN COK SEViYORUM SEVGiLiM.

KALSAYDINIZ BiSEYLER YERDiK...

VALLAHA SARIDA GECTiM MEMUR BEY...

KAZANMAK ONEMLi DiiL MUHiM OLAN YARISMAYA KATILMAKTI...

DUNYA AHiRET BACIMSIN..

SU AN 65 MiLYON BiZi iZLiYOR...

BU SON SiGARAM...

SENi DUSUNMEKTEN BUTUN GECE GOZUME UYKU GiRMEDi...

SEN Bi DE BENi GENCLiGiMDE GORECEKTiN...

YEMEZSEN ARKANDAN AGLAR...

SENi LEYLEKLER GETiRDi YAVRUM...

AKSAMA ERKEN GELiCEM...

BEN ALMiYiM REJiMDEYiM...

KADINLAR EN COK KEL ERKEKLERDEN HOSLANIR...

iSiM BiTSiN BEN SENi ARARIM...

iHRAC FAZLASI BUNLAR...

O ELiNiZDEKi TEK KALDI, BASKA YOK...

BEN DE TAM SENi ARAYACAKTIM...

BiZi DAVET ETTiLER AMA GiTMEDiK...

BiR KEREDEN BiSEY OLMAZ.

VALLA BU SiZE COK YAKISTI...

MERAK ETME HAYATIM SEKRETERiMi GORSEN COK CiRKiN....

MERHABA KARICIGIM, MESAi YENi BiTTi DE...

UZULME SEVGiLiM EVLENiNCE ANNENi YANIMIZA ALIRIZ...

EVi BOSALTIN! ALMANYA`DAN OGLUM GELiYOR...

KiLOLARIMLA BARISIGIM, BEN BOYLE MUTLUYUM!

FORMU DOLDURUN BiZ SiZi ARARIZ.

BU SENE UNiVERSiTE SORULARI COK BASiTTi, KESKE SINAVA GiRSEYDiM...

GERCEK ASKI SENDE BULDUM...

2 SAAT BEKLEDiM...GELMEDiN!

HATIRASI VAR, BUNU SANA VEREMEM...

BENiM iCiN ONEMLi OLAN RUH GUZELLiGi...

Bir ARKADASA BAKIP CIKICAM, iSTERSEN KiMLiK BIRAKAYIM...

MEKTUP GELMEDi Mi ? AMA BEN KENDi ELiMLE POSTAYA ATTIM...

BEN HiC YALAN SOYLEMEM...

AKSAM ELEKTRiKLER KESiLDi, DERSiMi YAPAMADIM...

BUNUN GARANTiSi BiZiZ ABi...

TELEFON SEHiRLERARASINA KAPALI...

BEN ZATEN BOYLE OLACAGINI BiLiYORDUM...

BiZ SADECE ARKADASIZ...

SON BiLETLER BUNLAR...

BU SON BLUZ BASKA GELMEZ BENCE KACIRMAYIN...

ARKADASINA DEGIL, BURADA OLSUN YUZUNE DE SOYLERIM...

INAN COK UZULDUM...

Ha ha :)) Çok güzel bunlar bende de vardı ben de siteye koymayı düşünüyordum benden önce davrandığın hepsi de çok doğru yalanlar gerçekten

''Bize gidelim çay içer otururuz'',''Kalsaydınız bişeyler yerdik''.En sinir olduğum yalanlar bunlar.Yeni evliyken bu yalanlardan çok çektim.Çünkü ben birini davet etmek istemiyorsam ''bize de buyrun,bekleriz'' türünden şeyler söylemem.Karşımdakilerin de öyle yaptığını zannederdim.Zamanla anladım ki bu sözler nakarat olmuş,laf olsun diye söyleniyo.Eşim de biri ''yemeğe kalsaydınız'' dese hemen ''tamam'' der:)))Karşıdakiler de morarır kızarır,ben de kıs kıs gülerim:)En sonunda bir arkadaşımı uyardım.Müsait değilsen eşime kalsaydınız falan deme diye.Sonra kadıncağız kendisi zor durumda kalıyo çünkü.

''Bize gidelim çay içer otururuz'',''Kalsaydınız bişeyler yerdik''.En sinir olduğum yalanlar bunlar.Yeni evliyken bu yalanlardan çok çektim.Çünkü ben birini davet etmek istemiyorsam ''bize de buyrun,bekleriz'' türünden şeyler söylemem.Karşımdakilerin de öyle yaptığını zannederdim.Zamanla anladım ki bu sözler nakarat olmuş,laf olsun diye söyleniyo.Eşim de biri ''yemeğe kalsaydınız'' dese hemen ''tamam'' der:)))Karşıdakiler de morarır kızarır,ben de kıs kıs gülerim:)En sonunda bir arkadaşımı uyardım.Müsait değilsen eşime kalsaydınız falan deme diye.Sonra kadıncağız kendisi zor durumda kalıyo çünkü.

:Roflol: :Roflol: :Roflol: Adama teklif ediliyo oda kabul ediyo iste.. yalan sølemesin onlarda... ne bilsin adam =)

Bende en cok "ISIM BITSIN BEN SENI ARARIM " yalani dek geliyo, aramadiklarinda sinir oluyorum valla..

:1yes2: :1yes2: :1yes2:
benim eşimde aynııı...karşıdakini kırmamak için tamam der...

bunlar gercekten pembe yalanlarımız daha ne agır yalanlar var su dunyada malesef ahh ahhh

çok güzeldi...bir tanede bende var:))) Sıkıldın mı?
Yok canm neden sıkılayım çok iyiyim böyle:)))

Çok güzel ya... Gerçekten de ne kadar çok duyuyoruz bunları. Özellikle de evet, şu misafirlikler ve söylenenler... "Yemeğe de kalsaydınız" , "aaa ne rahatsızlığı canım olur mu öyle şey", "kalkmayın ya, ne güzel oturuyorduk"...

Tamam bazen ben de diyorum "ne güzel oturuyorduk" diye... Ama kötü niyetle söylemiyorum yaaaa... Ama kimseye yemeğe de kalsaydınız demiyorum. Hiç işim olmaz. Kocama zor yemek yapıyorum zaten.. :dance:

:Roflol: :Roflol: ben misafirlikte söylenenlerin yalan olduğunu bilmiyordum. :Roflol:

işe geç kalıptt yakalanırsam anahtarı evde unutmuşum geri döndüm yalanı
genelde afisi ben açıyorum benedn once olaki gelen olursa yani...
misafirlikte hiç ısrar etmem, edende de hazetmem herşey vakitli olsun

Ayyy Kizlar Cok Hossunuz Ozellikle Bize Gidelim Cay Icelimmm Gercekten En Sik Kullandigimiz Yalan....

karşı tarafa bugün çok işim var dendiği zaman bilinki yalan gelmesin diye denmiştir laf aramızda bir seferinde ben öyle dedim kötü niyetle deyil kk girebilmek için

Almanyadan oğlum gelecek yalanından nefret ediyorum.Ne kadar pembe plsa da bizi evden çıkarmaya yetmişti yıllar önce.

- ne düşünüyosun
- hiç birşey!!!

sinir olurum ya ama bende diorum ama inandırıcı olamıyorum pek...

X