Soğan Kürü,İncir Kürü,Bal Tarçın Çörek Otu,Arı Poleni

CuteMom

Dünya vazgeçenleri değil,azmedenleri hatırlar
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2008
45.783
24.644
kızlar .. gelin kürleir bi yerde topluyalım yumurtalara iyi gelen kürleri yazın bende ilk sayfaya kopyalayyım İhtiyacı olan arkadaş buradan bakıp görebilir..
hem banada lazım mesela şuan tekrar tekrar yazmıyalım
arkadaşlar bana
soğan kürü , (tam tarif)
bal tarçın çörek otu karışım( çörek otu tozmu olacak nası karıştırılacak bilemiyorum yardım)
incir kürü : annem tv duymuş has zeytinyağı ile bekletiliyomuş bi gece ama devamını anlamamış annem duyan uygulayan varsa banada söyleyinn , ta bursadan has zeytinyağı getirtiriyoruz kızlar acil lazım

arı poleni : bu bende var yunanistanda özel yaptırdım ben içinde arı felanda var ama bunun tozu da yararlı diyolar siz ne diyosunuz

bide arkadaşlar yumurtanın tutunmasını kolaylaştırmak için bişey okumuştum unuttum avakado kiwi miydi ananas kiwi miydi bilen lütfen yazsın arkadaşlar

ananas canım
taze ananası sıkıp suyunu içiyorsun ben 1 gün içip 1 gün içmemiştim yarın ananas suyunu listenin başına eklerim

kızlar .. gelin kürleir bi yerde topluyalım yumurtalara iyi gelen kürleri yazın bende ilk sayfaya kopyalayyım İhtiyacı olan arkadaş buradan bakıp görebilir..
hem banada lazım mesela şuan tekrar tekrar yazmıyalım
arkadaşlar bana
soğan kürü , (tam tarif)
bal tarçın çörek otu karışım( çörek otu tozmu olacak nası karıştırılacak bilemiyorum yardım)
incir kürü : annem tv duymuş has zeytinyağı ile bekletiliyomuş bi gece ama devamını anlamamış annem duyan uygulayan varsa banada söyleyinn , ta bursadan has zeytinyağı getirtiriyoruz kızlar acil lazım

arı poleni : bu bende var yunanistanda özel yaptırdım ben içinde arı felanda var ama bunun tozu da yararlı diyolar siz ne diyosunuz

soğan kürü adet bitiminden 7 8 gün sonra başlanacak 2 su bardağı şaşal suyu kaynatacaksın sonra 4 soğanın kabuklarını soyup 4 e bölüp kaynayan suya atacaksın 5 dk kaynayacak sonra süzüp ılınınca içeceksin aç karnına sabah akşam yada öğlen gece günde 2 kez içilecek
15 gün içeceksin
sonra adetinden 10 gün önce yine yapacaksın ama 10 gün içeceksin bu sefer bunu 4 ay uygula incir kürü sğoan küründen sonra yapacaksın 15 adet incir 2 buçuk bardak suyu kaynat ağzı kapalı olarak (bu arada soğanda ağzı kapalı kaynayacak) sonra incirleri önce yıkayıp sonra kaynayan suya atacaksın 20 dk kaynatılcak sonra süzüp ılınınca 1 bardak aç karnına sabah içcen akşamda kalanını içeceksin canım bunu 21 gün yapacaksın sonra 10 gün ara vereceksin tekrar 21 gün yapacaksın toplam 42 gün olacak canım öteki kürleri bilmiyorum canım

arkadaşlar ben soğan kürünü yaptım önce allah ın izni ile tabi tüplerim açıldı nasıl yaptım? 300ml klorsuz suyu ağzı kapaklı tencerede kaynattım kaynayan suyun içine1 tane orta boy beyaz kuru soğanı en dış ince sarı kabuğunu soyup dörde bölüp attım ağzı kapalı 5 dk kaynattım sonra tencerede soğumaya bıraktım içebileceğim kadar ılık olunca süzdüm öğle yemeğinden 10 dk önce ve akşam yemeğinden 10 dk önce ,10 gün boyunca taze olarak hazırladım içtim ve tüplerim açıldı
şimdi transferin 5. günündeyim inşallah bebeşim gelitor

SOĞAN KÜRÜ ÖĞLEDEN EVVEL 1,5 SU BARDAĞI AYRI /ÖĞLEDEN SONRA 1,5 SU BARDAĞI AYRI AYRI İÇİLECEK.İKİYE BÖLÜNMEYECEK.
soğan kürü: bitki kürü bittikten sonra başlanacak.1,5 su bardağı suyun içerisine 1 orta boy kuru soğanı 4 e bölüp atınız.5 dakika ağzı kapalı olarak kaynatınız.ılıyınca içiniz.boş mideye günde 2 kez içilecek.öğleden evvel ve öğleden sonra.her aşamada taze yapılacak.15 gün içilecek...HER DEFASINDA TAZE HAZIRLANACAK

Soğan kürünü adet döneminde uygulamanın bir sakıncası yoktur. Ancak, etki bakımından en uygun zaman adet bitiminden en erken 7 gün sonra başlamaktır.

Kür uygulandıktan sonra 2. adetinizi görmeden 10 gün önce tekrar 5 gün veya 7 gün bu soğan suyu kürünü uygulamalısınız.

maranki hoca eğer 50 yaşınızı geçmediyseniz bu bitkilerle erken menopozdan kurtulacaksınız dedi.

GEREKLİ MALZEMELER :
* 1 tutam, Civanperçemi,
* 1 tutam, Arslanpençesi,
* 1 tutam, Adaçayı,
* 1 tutam, Çobançantası,
* 1 tatlı kaşığı bal,
* 500 gr su,
HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ : Bu kürü, 1. gün arslanpençesi– adaçayı, 2.gün civanperçemi-adaçayı ,3. gün ise çobançantası– adaçayı ile yapın. Adaçayını, her bitkinin içine karıştırın. Kaynamış olan suyun içine, Bu bitkilerden birisini ve adaçayını günde 1 bardak için. Tatlandırmak amaçlı bal kullanılabilir. 3 hafta uygulayın. Pek çok sıkıntınızın çözüldüğünü göreceksiniz.

bir de polen+bal+çörekotu+tarçın

Böğürtlen Kökü Kürü:
Tarifi: Paket halinde aktarlarda bulunur. Kendiniz de toplayabilirsiniz. 500 gr kök, 6 lt suda yarım saat kaynatılır. Soğumaya bırakılır. Soğuyunca süzerek cam sürahiye boşaltılır ve buzdolabında saklanır. Günde bir defa aç karnına 1 su bardağı içilir. Şeker katılmaz. Bal konabilir.
Faydası: Yumurtalıkları uyarır ve rahmi kuvvetlendirir. Yumurta kalitesini arttırır. Bağışıklık sistemini kuvvetlendirir.

hepsi bir arda çok iyi olmuş bu sabit olarak dursa ya ...ihtiyaç oldukça sık sık bakarız

merhaba arkdaslar segem hamilemi sogun kürüyle kanalların acıldını söylemiş onu merak etdim
tüplerde ne gibi sorunu vardı acaba

gerçekten çok güzel olmuş kızlar ayrı ayrı yerlerde aramaktansa hemen elimzin altında olur

merhaba arkdaslar segem hamilemi sogun kürüyle kanalların acıldını söylemiş onu merak etdim
tüplerde ne gibi sorunu vardı acaba

yarın kan vericem inşallah diyorum benim çok sorunum vardı septum vardı endometriozis vardı artı hsg de tüplerden geçiş olmamıştı , septum alındı endometriozis odakları yakıldı yapışıklıklar açıldı dr um tüplere müdahale etmediğini söylemişti bende ame. sonrası soğan kürü yaptım ve ikinci hsg de tüplerden çok rahat geçiş oldu dr um hem şaşırdı hem sevindi ama ne ağrılar çektim bilseniz ameliyatta ria takıldı vücudum ria ya aşırı tepki verdi çok ağrım oldu 3 ay her gün ağlıyor ve enjeksiyon yaptırıyordum kalçalarım delik deşik olmuştu du a ediyorum şimdi allahım nolur sonucu iyi olsun diye biraz başın ağrıttım ama kusura bakma

soğan kürü adet bitiminden 7 8 gün sonra başlanacak 2 su bardağı şaşal suyu kaynatacaksın sonra 4 soğanın kabuklarını soyup 4 e bölüp kaynayan suya atacaksın 5 dk kaynayacak sonra süzüp ılınınca içeceksin aç karnına sabah akşam yada öğlen gece günde 2 kez içilecek
15 gün içeceksin
sonra adetinden 10 gün önce yine yapacaksın ama 10 gün içeceksin bu sefer bunu 4 ay uygula incir kürü sğoan küründen sonra yapacaksın 15 adet incir 2 buçuk bardak suyu kaynat ağzı kapalı olarak (bu arada soğanda ağzı kapalı kaynayacak) sonra incirleri önce yıkayıp sonra kaynayan suya atacaksın 20 dk kaynatılcak sonra süzüp ılınınca 1 bardak aç karnına sabah içcen akşamda kalanını içeceksin canım bunu 21 gün yapacaksın sonra 10 gün ara vereceksin tekrar 21 gün yapacaksın toplam 42 gün olacak canım öteki kürleri bilmiyorum canım
denemediğim bir bu kalmıştı ve hemen deniyicem,inşaallah sonuç alırım.paylaşımına teşekkür ederim

adaçayı yağı pamukla vajinaya konulanından.. tabii bu da kür sayılırsa.erkekler içinde sayı için keçiboynuzu hareket için de havuç suyu kürü.

bir kür de benden arkadaşlar...
bayanlar için;
vikis bir beze sürülecek ped gibi çamaşıra koyulacak 3 gün yapılıp 5 gün ara verilecek, toplam ( ara verilen günler hariç ) 9 gün uygulanacak.
3 parmak büyüklüğünde böğürtlen kökü, 1 çay kaşığı çörek otu 3 su bardağı su ile 15 dk. kaynatılacak,dinlenince yarısı sabah aç karnına, yarısı akşam yatarken içilecek. 3 gün yapılıp 5 gün ara verilecek. toplam 9 gün uygulanacak.( vikisle aynı günler yapılacak.)
5 günlük aralarda da kahvaltıdan sonra 1 yemek kaşığı bal, 1çay kaşığı tarçınla karıştırılıp yenilecek.
erkekler için,
1 kg hakiki petek balı, 1kg kabuklu fındık. fındık kabukları kırıldıktan sonra rondodan geçirilecek.balla yoğurulup kavanoza koyulacak. sabh açkarnına ve akşam yatarken 1 yemekmkaşığı yenilecek. buna devam ederken bir gün 3 tane ceviz, ertesi gün 3 tane kuru incir yenecek bal bitene kadar..
bal bitince 1 hafta ara verilecek.aradan sonra ir koli bıldırcın yumurtası sabah aç karnına birer tane içilecek, akşam yatarken de 1 yemek kaşığıkeçi boynuzu pekmezi yenecek..

ben septus ameliyatı oldum, ardından tüp denedik tutmadı. yumurtalık kapasitem çok az.sadece 2 tane toplanabilmişti. nasipse bu yaz tekrar deneyeceğiz. ben o zamana kadar duyduğum kürleri uygulamaya çalışıyorum.soğan kürünün 3. turundayım. adaçayı yağını denedim.adet bitiminde sonra böğürtlen kürüne başlıyacam bu arada önemli bir not: böğürtlen kürü adet biter bitmez uygulanıyor. adetliyken uygulamak sakıncalıymış.

eşinde sperm sorunu olan arkadaşlar yukarıda yazdığım kürü mutlaka deneyin, biz başladık.. bu kürü öneren arkadaş çok faydalı olduğunu söyledi. hatta kürden önce ve sonra sperm testi yaptırın artışa inanamayacaksınız dedi.
umut dünyası biz deniyoruz inşaallah faydası olur.

böğürtlen küründen sonra incir kürünü ben de deniyecem, denemediğim kür kalmayacak ama Rabbim inşaallah hiçbirimizin emeklerini boşa çıkarmaz. hepimize hayılrlı sağlıklı evlatlar nasip eder..

cok iyi olmus canim ama sen bir sayfada toparlasan daha iyi ve net olur tarifleri

X